Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Славний гороскоп для Дів, вдалий і енергійний період триває. Ще наприкінці вересня Діви повинні були відчути приплив сил і енергії, цей період триватиме до кінця листопада, хоча в цей період Ви і будете більш скандальні. Сам по собі жовтня принесе нові тренди пов’язані з фінансами, заробітком грошей і накопиченнями, а в кінці місяця Ви зможете вирішити питання пов’язані з освітою, подорожами, судами. Але давайте про все по порядку.

Майже весь місяць, з 2 по 23 жовтня, Діви зможуть з легкістю змінити свої цілі та плани на майбутнє, свій світогляд і філософію, а так само своє навчання, знання. У цей же період Ви можете трансформувати свої відносини або позбавитися від них без душевного болю, я маю на увазі як любовні відносини, так і ділові.

Будьте обережні з 4 по 10 жовтня, це час перепаду енергійності, від ліні до активності, від бажання компромісів і ухиляння, до агресивності. Цей же період може бути проблемним у відносинах, так як Ви занадто будете або ідеалізувати свого партнера, або критикувати!

Деяким трансформаціям піддадуться Ваші фінанси і любов з творчістю, найімовірніше що трансформації будуть пов’язані з втратами з 5 по 9. Це поганий час для операцій, так само в ці дні слід бути обережніше вагітним.

Дуже хороший період настане у Дів у відносинах, фінансах, коханні й романтиці з 9 по 8 листопада! В цей період більшість Дів будуть бажати знайти свою другу половинку, закохатися або посилиться існуюча любов. З 26 вересня Ви стали більш скандальні, але в цей період Ви будете більш гармонійні і готові до пошуку компромісів. До того ж Діви в ці дні будуть більш привабливі для протилежної статі, особливо жінки Діви. Ви станете більш харизматичні, привабливі, чарівні, галантні і ніжні. Хоча спочатку цього періоду з 9 по 14 жовтня з усім цим ймовірно виникнуть проблеми, невпевненість у собі і своїх можливостях, скутість, стриманість. Але цей «поганий» період швидко мине.

Після 10 жовтня до Вас повернеться бажання розвиватися і йти до нового, а не повертатися до старого, як це було з 26 вересня. Ви станете так само екстравертні як були до 26 вересня.

10ті числа жовтня будуть дуже вже стрімкими і веселими, не у всіх, але у більшості. 11 жовтня, плюс мінус 3 дні – це час несподіваних змін пов’язаних з фінансами, джерелами доходів, способами заробітків, накопиченнями. В цілому, нічого страшного для Дів в ці дні статися не повинно, крім того, що Ви несподівано можете витратити або втратити гроші, вирішити змінити свою роботу або знайти ще одну роботу собі, Ви можете знайти дорогого клієнта або втратити існуючого. Якщо за вдачею Ви людина, яка володіє прекрасною інтуїцією – тоді варто прислухатися до неї в ці дні.

З 13 по 23 жовтня у Дів буде дуже-дуже багато енергії! У ці дні Ви не те що прибирання здатні зробити, а побудувати цілий будинок, не тільки укласти договір, а створити ціле підприємство! Хоча, є ймовірність і того, що в цей період зростуть Ваші витрати.

А ось з 15 по 19 варто бути обережніше у відносинах, як любовних, так і ділових. Цей період хороший тим, що він буде багатим на творчість, романтику, ідеали, ідеалізацію і мріяння. Але й поганий тим, що Вас буде легко спокусити і обдурити. Гарний час для любові, особливо для існуючих відносин (якщо вони гарні), а ось з фінансами і договорами потрібно бути обережніше.

Ще один вдалий період для фінансів буде з 23 по 28 жовтня! Це вдалий час для дорогих покупок, нерухомості, дорогої апаратури, прикрас і всього дорогого. У ці дні Ви будете щедріше звичайного! Та й доходи в ці дні можуть Вас порадувати! Знову, слухайте свою інтуїцію! Гарний час для зміни роботи! Ймовірно, що проблеми у відносинах у ці дні повинні будуть піти на поправку, легко буде помиритися або завести нові відносини, а так само відмовитися від існуючих.

27 жовтня, плюс мінус 3 дня – час для вирішення питань пов’язаних з судами, подорожами, освітою і життєвої філософією. Це хороший період для завершення чогось пов’язаного з перерахованими вище сферами. Вступу до університету або закінчення написання дипломної роботи, подання заяви до суду або подачі документів для подорожі за кордон.

Кінець місяця буде дуже велелюбним для Дів, в період з 29 жовтня по 8 листопада. У цей же період можуть як зрости Ваші доходи так і витрати, але вони будуть приємні для Вас.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в жовтні 2015

Початок місяця, можливо, ледачий.

Середина дуже активною!

З 9 жовтня по 8 листопада – харизма, гармонія, привабливість – це все буде у Дів, особливо у жінок.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – обережніше з фінансами.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – зарубіжжя, освіта, філософія.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,399