Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Місяць витрат, доходів і далеких перспектив. Постарайтеся берегти свої фінанси в перші дві декади, до 20 числа. Вірогідні витрати в першу декаду, в другій декаді є ймовірність втратити фінанси, не ризикуйте. Але ось остання декада дуже хороша! А кінець вересня зовсім чудовий – багато енергії і сил! Вересень 2016 принесе з собою період спонукання вчитися і пізнавати нове, розширення філософії, подорожей і багато іншого – цей період триватиме до 2017 року, про нього буде детальніше в гороскопі на місяць. Тільки дві декади вересня складні, бережіть фінанси і будьте готові до втрат, питань спадщини, боргів. Все важливе плануйте на кінець місяця.

До 22 числа постарайтеся не починати нові фінансові проекти, особливо ті що стосуються боргів. Будьте обережніше з документами.

Ще в гороскопі на минулий місяць, я попереджала про важливий фінансовий період для Водоліїв на початку вересня 1 вересня плюс мінус 4-5 днів, потрібно обережніше ставитися до фінансових питань, буде акцент пов’язаний з боргами, розподілом майна, відсотками, витратами, спадщиною і підтримкою. Цей же період посилить всі існуючі тренди. На жаль, дні досить не приємні і розчаровуючі. Вдалий період для нових починань пов’язаних зі спадщиною, боргами, фінансами, але не чекайте швидких – потрібно буде докласти зусиль. Слід бути обережніше. Так само постарайтеся берегти своє здоров’я і відносини з друзями. Ймовірний психологічний дискомфорт і фрустрації. Бійтесь травм.

З 9 вересня по 20 вересня – бережіть своє здоров’я, можливі фізичні та психологічні травми. Намагайтеся менше ризикувати і не поспішати. Вас можуть очікувати скандали з друзями і партнерами, постарайтеся не проводити важливих переговорів у ці дні. Ділові угоди я б не радила укладати, вірогідні фінансові витрати. Хірургічні операції краще перенести. Самі напружені дні у вересні будуть з 9 по 20, пік з 14 по 20.

За останній рік у Водоліїв були фінансові зміни, з серпня 2015 по вересень 2016 року було період, який акцентував Вашу увагу на спадщині, фінансах, боргах. За цей рік Ви могли більш активно давати в борг і брати, легше було отримувати підтримку від інших. Сталося оновлення психіки і сексуальної сфери і зміни в них. Тепер же з 10 вересня по 11 жовтня 2017 року для Водоліїв буде маса можливостей і бажань для навчання, зміни філософських поглядів, поновлення віри, шансів на отримання нової освіти (особливо що стосується «вищої», а не курсів) і знань. За рік Ви будете багато подорожувати, є шанс навіть відправитися в далеку подорож. Оновити свою філософію, змінити релігію, дізнаватися нове. Час розширювати свої пізнання! І навіть якщо грошей на подорожі у Вас немає, можливо Ви почнете читати літературу пов’язану з іншими країнами або спілкуватися з іноземцями. Чудовий період для навчання і зарубіжних питань.

Постарайтеся бути обережніше з фінансами і партнерами з 10 по 13 вересня. Досить жагучий період, контролюйте свої ревнощі і владність.

З 14 по 20 вересня пік активності, енергійності, прискорення. Але разом з цим зростають і шанси на травми, намагайтеся берегти здоров’я і нерви. Енергії буде дуже багато, знайдіть як її використовувати. Можливі несподівані зміни з родичами і витрати.

16 вересня буде другий піковий період, плюс мінус 4 дня, час вкрай енергійний й активний. Акцент на заробіток, накопичення, доходи. Слід бути обережніше, можливі стрімкі витрати, але так само і доходи! Зросте ймовірність травм і ексцесів. Постарайтеся остаточно вирішити фінансові питання в ці дні, прийняти рішення в якому напрямку рухатися або закінчити проекти. Імовірність витрат зросте з 17 по 20 вересня. Зміни та результати стосуватимуться і джерел Ваших доходів, таких як: робота, підробіток, клієнти, інвестиції. З одного боку – це хороший час для співбесід і відстоювання своїх прав. З іншого – не час просити про надбавку. Час укладати угоди, які відкладалися раніше.

З 17 по 20 вересня зростуть і Ваші витрати, кількість фінансових операцій, активність у фінансовій сфері. Але так само і активність у відносинах, це напружений період для партнерських відносин, порушення правил, домовленостей. Поганий час для ділових переговорів. Бережіть свою репутацію в ці дні, а так само відносини. Буде бажання інтрижок, але подумайте, чи потрібно воно Вам?

Час розібратися у своїй психології з 17 по 27 вересня.

З приходом 24 вересня розпочнеться приємніший період для всього Зодіаку. Час оптимізму і великих надій, творчості, віри в краще майбутнє з 24 по 29 вересня. Успішніше за все він буде для Водоліїв які працюють з публіцистикою, зарубіжжям, судами. Гарний час для відносин. Маса планів і проектів.

З 24 вересня у Водоліїв настане кар’єрний період, який триватиме до кінця листопада! Цього року дуже вже рано, та й взагалі весь рік для Водоліїв час від часу акцентував і приносив новий досвід в цю сферу. Перший етап з 24 вересня по 18 жовтня означений більш гармонійним станом в кар’єрній сфері, маса контактів, маса партнерських угод. Ці дні будуть багаті на домовленості і ділове співробітництво. Використовуйте свою привабливість і харизму для підкорення вершин. Але так само бережіть і репутацію, не перефліртуйте.

30 вересня, плюс мінус 4 дня, останній піковий період в цьому вересні. Але в цей раз вже хороший і задаючий темп на наступні 2 тижні жовтня! Час новин з далека, час починати нове навчання, вдалі дні для далеких поїздок. Може Ви хотіли стати комусь наставником або знайти собі викладача – спробуйте в ці дні. Хороший момент подати судовий позов. Час для нових починань. До того ж це і дуже романтичні дні! А ще слухайте свою інтуїцію, вона буде дуже сильна в ці дні. Посилення всіх трендів.

З 30 вересня по 3 жовтня дуже успішний період для фінансів, слухайте свою інтуїцію. Можете дуже добре заробити або отримати матеріальну підтримку. Хороші дні для ділових переговорів.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4-5 днів – песимізм, обережніше з фінансами, особливо боргами і виплатами.

З 9 вересня по 20 – скандальний період, вірогідні травми, погані дні для хірургічних операцій.

З 14 по 20 вересня – посилення енергійності, але знову ж таки, будьте обережніше.

16 вересня, плюс мінус 4-5 днів – фінансові результати, постарайтеся пройти співбесіду або укласти угоду.

З 17 по 27 вересня – розберіться зі своєю психікою.

З 24 по 29 вересня – слухайте свою інтуїцію і довіряйте вірі! Дуже успішний час для навчання, відносин, зарубіжжя.

З 24 вересня по 18 жовтня – привабливістю і вмінням налагоджувати зв’язки можете зробити собі ім’я, але так само і втратити його – шукайте баланс. Час ділового співробітництва.

30 вересня, плюс мінус 4 дня – почніть вивчати щось, вирушайте в поїздку, змініть свою філософію або віру.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,168