Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Місяць складний, конфліктний, потрібно берегти гроші, любов, дітей. Якщо у Вас є інтрижка – будьте обережніше. Вересень принесе неприємні події і новини пов’язані з фінансами, заробітком – розчарування, а так само великі витрати. Вас чекає багато роботи, завдань і проектів, та й сил у сфері праці додасться. Вересень принесе довгий тренд поїздок і навчання, а так само завершить фінансовий. Місяць енергійний і складний, особливо перші дві декади.

До 22 вересня поганий період для ділових переговорів, угод, фінансових операцій – будуть затримки, повернення до старого, втрати документів. Йде період переосмислення матеріальної сторони життя і повернення до старого. Перегляньте старі договори.

До 27 вересня триватиме любовний-сексуальний період у Левів, активність в любові, творчості, сексі. Бажання ризику і інтрижок, флірту і романів.

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – складний період для всього Зодіаку, а так само і для Левів. Для Вас це час зневіри, брак сил, розчарувань, песимізму. Найбільше це буде помітно в матеріальній сфері. Можете отримати погані новини пов’язані з заробітною платою, проблеми з клієнтами, зменшення і реструктуризацію фінансів. Постарайтеся в ці дні не починати нові проекти, а переглянути існуючі і прибрати зайві витрати. Економте. І бережіть своє здоров’я! Найбільш ймовірно розчарування в любові і фінансах, не чекайте багато чого, але і не опускайте руки.

Час реформувати свою фінансову сферу і роботу з 4 по 9 вересня. Оновити їх, дуже хороший період для повернення до старих обов’язків і джерел доходів, воскресіння їх. Хороші дні і щоб зайнятися своїм здоров’ям, очистити організм, записатися до стоматолога, хірурга.

З 9 по 20 вересня надто активний період в любові й творчості, фінансових питаннях. Багато скандалів пов’язаних з фінансами, витрат, фінансових втрат, особливо з 14 по 20 вересня. Постарайтеся не поспішати з грошима і діловими переговорами, скандали і втрати дуже вірогідні. Бережіть свою любов, можливі скандали з коханими. Не вимагайте багато від дітей і не тисніть на них.

З минулорічного серпня у Левів був фінансовий і матеріальний період в житті, сильний і помітний. Багато з Вас змінили місце роботи, при цьому можливо і не раз, за цей рік. Багато стали більше заощаджувати, змінилася фінансова сфера. Купували дорогі речі та нерухомість, твори мистецтва. На жаль, багато що залежить від особистого гороскопа, в кращу сторону змінилися фінанси чи ні, а так само робота. Але більше шансів на удачу! Це був вдалий і важливий період у Вас, який підійде до кінця 10 вересня. З 10 вересня по 11 жовтня 2017 року Ви буде період навчання, поїздок, спілкування, торгівлі. За цей рік Ви вивчите багато нового, бажання оновити і поліпшити знання, а так само відкрити для себе нові сфери. Більше книг буде прочитано. Поїздок додасться, не далеких, а близьких – різні відрядження, роз’їзди в межах країни. Маса нових поверхневих знайомств. Успіх супроводжуватиме викладачів, науковців, торговців.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – другий піковий період, посилення всіх трендів. Будьте гранично обережні і ощадливі з фінансами і дітьми, вагітністю. Бережіть свою репутацію, обережніше з інтригами. Ці дні принесуть з собою психологічні проблеми і зміни, контролюйте свої емоції і бажання. Дуже сексуальні дні, пристрасні. Постарайтеся не брати і не давати гроші в борг. Бережіть рідних і близьких, а так само своє здоров’я, період не песимістичний, але складний і напружений. Можливий розрив з коханою людиною або інтрижка з 17 по 20 вересня, контролюйте свої бажання, бережіть репутацію.

З 17 по 27 вересня переоцініть своє здоров’я і роботу, займіться ними більш детально і глибоко. Вдалий час розібратися зі співробітниками і клієнтами, осягнути їх бажання. Прибрати з розкладів проекти які не можете реалізувати і ті, що заважають Вам. Гарний час переглянути роботу і джерела доходів, воскресити старі. Це дні глибокого мислення пов’язані з роботою, турботами, фінансами, клієнтами, здоров’ям – вдалі для переосмислення і розуміння.

Маса оптимізму і енергії з 24 по 29 вересня! Дуже вдалий період для Львова! Дуже активний. Можливість прославитися і засіяти. Є шанс виграти в лотерею або отримати якийсь інший приз. Вірте в силу своєї віри! У свою інтуїцію і знання! Довіряйте інтуїції!

З 24 вересня по 18 жовтня підуть на поправку домашні справи, стосунки з рідними стануть більш гармонійними, вдома стане бути приємніше, отримання задоволення від спілкування з рідними. Та й будинку Ви більше уваги будете приділяти. Гарний час прикрасити будинок, не робити ремонт, а саме прикрасити – купити нові вази, штори, поміняти світильники.

З 27 вересня у Львів почнеться період роботи! Багато проектів, багато роботи, багато завдань, багато клієнтів. Багато енергії на роботі, постарайтеся завершити всі складні проекти, не розпиляйтеся по дрібницях, тільки найскладніше. Такий період буває раз на 2 роки, не пропустіть нагоду виконати найскладніші обов’язки з 27 по 9 листопада. В цей час можете оновити свою сферу роботи, готуйтеся взяти на себе нові обов’язки, навряд чи це буде нова посада. Готуйтеся до конфліктів з працівниками та клієнтами. Особливо з ледачими і повільними співробітниками, а так само з юлящимі клієнтами.

30 вересня, плюс мінус 3 дні – маса новин, звісток, спілкування. Бажання нових знайомств та й маса нових знайомства. Ви почнете нову сторінку в навчанні, можете взятися відразу ж за багато наук, а може читання багатьох книг. Запишіться на нові курси. Чекайте поїздок! Ну і звичайно, багато сил і енергії. Вдалий період для фінансів з 30 по 3 жовтня, можете попросити рідних про допомогу.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – фінансове розчарування, а так само в любові.

З 9 по 20 вересня – бережіть здоров’я, репутацію, любов і гроші.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – фінансові витрати, остерігайтеся травм і втрат.

30 вересня, плюс мінус 3 дні – новини, навчання, знайомства.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,306