Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Дуже важливий місяць для Дів, про що я писала ще в гороскопі на минулий місяць. Спочатку вересня – час вирішувати як бути і куди йти, а так само приймати рішення пов’язані з відносинами в середині, а в кінці – де заробляти і як. Вересень обіцяє бути емоційним і пристрасним місяцем для Дів, бажання керувати і командувати, агресивна поведінка. Постарайтеся берегти своє здоров’я, Ви із усього Зодіаку, найбільш схильні до травм.

До 22 вересня, ймовірно, не буде вистачити сил і відбудеться переоцінка себе, своїх знань. Повернення до старого. Нові питання пов’язані з професією краще відкласти, а так само ділові проекти і не починати до кінця вересня.

Зараз у Дів йде дуже активний період в домашній сфері, скандали, ремонти, відстоювання своїх прав. Можете повоювати за свою сім’ю, приділяти більше енергії і сил їй, відстоювати її права. Цей час почався 3 серпня і буде до 27 вересня. Але при цьому, конфлікти в домашній сфері і травми, поломки, зростуть з 9 по 20 вересня, а особливо з 14-20!

1 вересня, плюс мінус 6 днів, буде розчаровуючий період, розчарування в родині і будинку, самих себе. Занадто критичне ставлення до себе і рідним, будинку. Занадто депресивна і песимістична оцінка. Брак сил і бажання рухатися вперед. Особливо помітний період буде для тих, хто народився в ці дні. У гороскопі на серпень я радила запланувати на ці дні щось важливе, період почався ще з серпня. Плануйте і дотримуйтеся напряму, не падайте духом. Просто це складний період, розчаровує в фінансах, роботі, творчості, сім’ї. Він пройде, а новий настільки сильний період для змін себе потрібно чекати буде цілий рік.

Ви зможете знайти ресурси в творчості, любові і романтики, а так же дітях з 4 по 9 вересня, щоб впоратися з проблемами. Час проявити свою силу волі і вміння маніпулювати людьми, але не йти на відкритий конфлікт. Гарний час для зачаття.

З 9 по 20 буде конфліктний період, про який я говорила, а так само травм і аварій, агресивності. Найбільш помітно це буде в домашній сфері, а так само на роботі. Бережіть своє здоров’я, остерігайтеся травм. Не поспішайте, стримуйте свою агресивність. Піковий період буде з 14 по 20, коли події почнуть відбуватися дуже стрімко. З 14 по 20 вересня беріться за складні проекти на роботі, займіться спортом – енергії буде дуже багато, справи будуть вирішуватися дуже швидко. Головне не конфліктуйте вдома.

З 11 серпня минулого року у Дів йшов чарівний період, чудовий тренд. Багато нових дверей і можливостей було відкрито перед Вами, нових починань. Ви могли прославитися і змінити своє життя, було багато різних змін! Зміна місця проживання, творчості, роботи, зовнішності, поліпшилося матеріальне становище. Стали більш оптимістичні і життєрадісні. Стали і більш віруючі, у всякому разі, почали вірити в удачу і успіх! На жаль цей час закінчиться 10 вересня. З 10 по 11 жовтня 2017 у Дів буде період фінансових питань, більш успішний для матеріальної сторони життя. Заробіток, накопичення, інвестиції, робота, джерела доходів, ділові проекти – це все отримає поліпшення. Багато що залежить, звичайно, від персонального гороскопу, але точно що масштабні і кардинальні зміни відбудуться. Ви можете змінити роботу і не раз, нарешті купити щось дороге (машину, будинок). Зміни торкнуться Вашого розуміння цінностей, може почнете колекціонувати щось, а може продасте стару колекцію. Переоціните і свою роботу, можете пошукати іншу. Якщо Ваш заробіток залежить від клієнтів – їх буде більше. Доходи зростуть і матеріальне становище має покращитися.

Фінансові втрати з 10 по 13, бережіть гроші.

16 вересня, плюс мінус 6 днів – розставить крапки у відносинах. Це піковий і критичний період, посилення трендів, багато емоцій і хвилювань. Розберіться з конкурентами, партнерами, коханими людьми. Проясніть ситуацію, обговоріть обставини, що склалися. Це час підведення підсумків у відносинах. Так само в судових питаннях, ділових. Розрив відносин можливий з 17 по 20 вересня, Ви будете хотіти забагато і поспішно, Ви або ж партнер може порушити обіцянки, зрадити – будьте обережніше.

З 17 по 27 вересня глибокі думки і мислення, дуже хороша здатність проникати в глибину, в бажання. Працюйте над собою і розберіться в собі, так само ці дні хороші і для роботи над ворогами і партнерами, розуміння їх суті. Розберіться зі своїми ідеями і знаннями, вдалий період для інтелектуальної творчості.

Прилив сил і оптимізму, слухайте свою інтуїцію в питаннях фінансів з 24 по 29 вересня, а пік буде в кінці місяця.

Зросте енергійність і сексуальність з 27 вересня по 9 листопада, гарний час для творчих проектів. Вагітним Дівам слід бути обережніше. Зросте бажання любові і сексу.

30 вересня, плюс мінус 3 дні, останній піковий період в цьому місяці, посиляться всі тренди. Час великого оптимізму і великих надій в матеріальних питаннях. У ці дні Ви можете хотіти чогось вкрай дорогого, вкрай шикарного (в порівнянні зі звичайними можливостями). Купити будинок або інвестувати. Можете бути дуже щедрі і роздавати гроші. Але найважливіше, в ці дні можете дуже добре заробити! Беріться за всі проекти і пропозиції, навіть якщо вони здаються маленькими, результат буде більше ніж Ви очікували! Купуйте будинок або машину, а можете вибрати який будинок купити або машину (та й щось дороге), згодом 100% купите! Можете змінювати роботу!

З 30 по 3 вересня дуже хороші дні для відносин і любові, закохаєте в себе або поновіть відносини. Можливо, любов буде платонічною і мрійливою. Але період дуже хороший.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 6 днів – працюйте над собою і бажаннями, розберіться в собі, не панікуйте і не падайте духом.

З 4 по 9 вересня – сила волі!

З 9 по 20 вересня – травми, конфлікти, поспішність, особливо з 14 по 20, обережніше з фінансами і роботою, будинком і сім’єю.

16 вересня, плюс мінус 6 днів – працюйте над відносинами і партнерами, закінчуйте.

З 17 по 27 вересня – трансформація мислення і ідей, розберіться в глибинах себе і творчості, глибинах любові.

30 вересня, плюс мінус 3 дні – дорогі покупки і великі гроші!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,296