Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць для Близнюків, нове в сімейній сфері і питаннях сім’ї, результати в кар’єрній сфері і професійній. Складний місяць, перші дві декади потрібно бути гранично обережними і стриманими, дуже скандальні дні. У гороскопі на вересень для Близнюків почнеться довгий творчо-любовний період і закінчиться старий сімейний. Один з переломних місяців цього року!

До 22 вересня у Вас йде переоцінка себе і домашньої сфери, багато старої інформації спливло, може навіть старі договори. Говорячи про договори, ці дні не самі краще для бюрократії та оформлення документів, період почався ще в серпні і триватиме до 22.

Зараз у Вас велика активність у сфері відносин, яка почалася ще 3 серпня, а з 9 по 20 вересня буде ще в десятки разів активніше. Але вона закінчиться 27 вересня. Поспішайте розібратися з ворогами і партнерами, прояснити ситуацію і відстояти свої права.

1 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів – складний період для домашньої сфери, події які відбудуться будуть неприємними і обтяжуючими. Потрібно берегти свій будинок. Це важливі дні для дому та рідних, та й складні. Нові починання буде складно реалізовувати, але їх важливість виявиться куди значніше, ніж Ви думали спочатку. Можете спробувати переїхати або почати капітальний ремонт.

З 9 по 20 вересня дуже активний період в домашній сфері і відносинах. Скандали, особливо між сім’єю і партнерами, бажання відстоювати свої права. Великий егоїзм. Постарайтеся не зруйнувати будинок і відносини в ці дні! Особливо з 14 по 20 вересня, коли буде пік!

Подумайте про те, як змінився Ваш будинок і сім’я за цей рік, з 11 серпня 2015 року. Я думаю, за цей рік багато Близнюків могли змінити місце проживання, на якесь далеке. Купити або продати нерухомість. Побудувати будинок або зробити капітальний ремонт. Цей рік був дуже багатим на події в сім’ї, я писала про них в гороскопі на серпень 2015 року, але 10 вересня період закінчиться. 10 вересня розпочнеться новий тренд, так само тривалість в рік – до 11 жовтня 2017 року. Тренд стосуватиметься любові, романів, творчості, дітей, інтрижок. За цей період Ви можете закохатися і не раз. Багато будете присвячувати себе дітям, можете захотіти їх мати і це повинно вийти. У Вас будуть серйозні любовні романи, а може і потаємні інтрижки. Ці сфери будуть дуже активні і життєрадісні. Життя Близнюків трохи покращиться! Жити стане веселіше.

Вагітним Близнюкам потрібно бути обережніше з 10 по 13 вересня. Всім іншим треба берегти гроші і відносини, творчість. Трансформація або позбавлення від творчості, дитячих запитань, інтрижок. Сексуальний період.

Маленький прилив сил з 12 по 14 вересня, час показати себе і розібратися з сімейними питаннями.

Дружба і відносини прискоряться з 14 по 20 вересня! Маса подій, новин, дій в цей період! Але нагадаю, що зараз йде конфліктний час з партнерами, може це і добре битися з ворогами, але не втратьте улюблених. Зате друзі повинні порадувати! Шукайте допомоги у друзів.

16 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів, завершиться глава стосується Вашої професії, досягнень, кар’єри, цілей на майбутнє. Прийшла пора підвести підсумки проектів і планів. Ви можете отримати і результати в ці дні, спробуйте влаштуватися на роботу і пройти співбесіду. Але як я бачу, період не зовсім приємний і вдалий, так що будьте обережніше. Намагайтеся зберегти свою репутацію в ці дні, не надто конфліктуйте з рідними і партнерами! Можете втратити їх. Найголовніше – не порушуйте правила, особливо в любові.

Розберіться в собі з 17 по 27 вересня, в своїх глибоких пластах психіки, сексуальні бажання, домашніх і фінансових питаннях.

24 вересня буде переломним днем в цьому місяці, нарешті настане період поліпшення і Ви його відчуєте! З 24 вересня по 29 час позитиву і творчості! Вдалі дні для вагітності. Хороші дні для творчості, дуже багато творчих ідей. Ну і звичайно для любові.

З 27 вересня по 9 листопада у Вас зростуть витрати, більше будете брати в борг або просити підтримки. Цей період так само посилить Вашу сексуальність, бажання. Негативом цих днів буде високий ризик травм, особливо в деякі періоди, так що будьте обережніше.

30 вересня, плюс мінус 4 дня – час закохатися! Це дійсно сильний період, який може допомогти забути стару любов і завести нову! Це дуже хороший час для творчості! Нових проектів! Спробувати завагітніти! Дуже енергійний і життєрадісний час! Любіть, творіть, відпочивайте, ризикуйте! Шанси на успіх в іграх дуже високі! Вірте своїй інтуїції, а не логіці.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – новини з дому і від рідних, зміни.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – професійні результати.

30 вересня, плюс мінус 4 дня – творчість і любов.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,256