Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Місяць дружби і любові, творчості і мрій, ліні і великих очікувань. Хороший місяць для відпустки і відпочинку. У вересні змінам піддадуться Ваші фінанси, імовірна значна їх трансформація або втрата джерел доходів (будьте обережніше). Сімейні тренди, які почалися у серпні (понад «активність» у сімейній сфері) продовжиться до кінця серпня. Важливий і довгостроковий період щодо «чужих» грошей (кредитів, боргів, спадщини, допомоги від інших людей) розпочнеться у другій декаді вересня, але про це після. А кінець місяця обіцяє щось нове з роботою і здоров’ям.

Початок місяця буде таким же, як і кінець серпня, не особливо сильно зірки змінять своє місце розташування. Ви все ж, будете активні у сфері сім’ї і будинку, ламати і будувати, скандалити і миритися, витрачати і купувати (особливо до 6-7 вересня). Хоча до 3го вересня можливі напади ліні, та й взагалі цей місяць буде багатим на лінь і мрії, ідеї і надії.

З 4 вересня до 9 – хороший час для зачаття і операцій. Цей же час обіцяє бути яскравим у відносинах з партнерами, можливо, що застосувавши свою завзятість Ви зможете схилити їх до потрібних рішень.

У період з 5 до 13 вересня – підвищена активність у сімейній сфері, скандалів може бути і менше, але зате вони будуть дуже яскравими, живими, імпульсивними. У ці дні Ви будете бажати зробити щось нове щодо сім’ї, Ваші вчинки будуть досить егоїстичні, але спрямовані на майбутнє і на загальне благо, Ви будете добрим тираном в ці дні. Цей же час може принести несподівані зміни у відносинах з партнерами, «легкі» на відчуття з точки зору психології.

Хочу порадувати Тельців, починаючи з 6 вересня, Ваше відчуття життя, його розвиток, повернеться до Вас. Життя почне набирати обертів. Ще з 26 липня, багато з Тельців, повинні були відчути якесь повернення до старого і труднощі в досягненнях нового, особливо щодо свого «Я», іміджу, поведінки, відчуття буття. Тепер же Ваш рух вперед прискориться.

З 7 до 28 вересня – це не зовсім приємний час для Ваших фінансів, творчості, любові, азарту, але з іншого боку дуже продуктивний. У ці дні відбудеться трансформація і позбавлення (за Вашим бажанням або без Вашої участі) у цих сферах! Можливо, Ви щось втратите, або ж щось зміниться. Це досить нервовий період, коли Ви можете сильно поскандалити з кимось щодо цих сфер життя, коли Ви будете дуже вимогливі. Не вдалий час для зачаття. Слід берегти своє здоров’я в цей довгий період.

З 8 вересня до 25 – час ідей, мрій, маси творчості, любові, дружби, колективів. Цей час буде багатим на ідеї та мрії – вдалий для творчих особистостей. Але в той же час багатий і на різні ілюзії щодо дружби і колективів – будьте обережніше.

13 вересня, плюс мінус 3 дні – щось нове, пов’язане з любов’ю, творчістю, азартом, дітьми повинно відбутися в ці дні! Щось нове і дуже масштабне, дуже ідеалістичне і мрійливе. Це гарний час для нових початків, але вагітніти в ці дні я не рекомендую. Може бути Ви закохаєтесь в ці дні або вирішите почати новий творчий проект.

Починаючи з 18 вересня цього року і по 20 грудня 2017 – дуже довгостроковий тренд, який стосуватиметься всіх «чужих грошей», якими Ви можете володіти: кредити (борги як Ваші і ті які Ви дали комусь), спадщини та інші види допомоги від інших людей. Цей же тренд торкнеться Ваших психологічних криз, а так само сексуальної сфери життя (не пам’ятаю згадала я про неї в гороскопі на 2015 рік). У цих всіх сферах Тельці стануть більш серйозними, більш невпевненими, виникатимуть різні труднощі і необхідно буде поглянути на них серйозно, прагматично, без рожевих окулярів. Перечитайте мій гороскоп на 2015 рік для Тельців, а так само гороскоп на грудень 2014! Цей період вперше почалася в грудні 2014 року і тривав до червня 2015 року, тепер він почнеться знову.

З 18 вересня до 10 жовтня – повернуться старі питання, пов’язані з грошима, творчістю, любов’ю. Не час для нових починань у цих сферах. Цей же період буде невдалим для початку нових договорів, оформлення нових документів, будуть проблеми з різними видами інформації та кореспонденції – нового краще не починати. Це час коли варто повернутися до старого в цих сферах і закінчити.

З 19 до 28 вересня – Ви станете більш імпульсивними і охочими нового, чекайте несподіваних подій у здоров’ї і роботі, а так же сім’ї та будинку. Ви навіть станете екстраординарними, охочими бути не такі як усі, показати себе з іншого боку!

З 25 вересня до 30 листопада – активний час у сфері любові, творчості, дітей, азарту і ризику. Ви станете на час більш ризикованими! Можете собі завести навіть любов десь на стороні або ж шукати любові. Гарний час для творчості, енергії буде вдосталь! І гарний час щоб приділити своїм дітям уваги, покерувати ними. У цих сферах разом з активністю, напористістю, енергією прийде і бажання керувати, агресивність, нетерпимість. Можливі скандали і травми. Слід бути більш обережним вагітним жінкам. Особливо скандальним буде період з 25 до 30 вересня! У ці дні в цілому весь Зодіак буде досить скандальним. Можливе, відчуття занепаду сил в ці дні і надмірне бажання відстоювати свої права! У ці дні Ви можете поламати правила дружби або любові, правила своєї творчості.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – бажання побути наодинці, підбиття підсумків прожитих днів, можливо, Вас накриє хандра. Цей же період розкриє Вам приховані від Вас таємниці, розставить точки в таємному, прихованому від Вас. Бережіть своє здоров’я в ці дні, можете сильно захворіти.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця у вересні 2015

З 7 по 28 вересня – трансформація любові, творчості.

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час нового в любові й творчості.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – серйозне ставлення до «чужих» грошей.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час побути наодинці і відпочити!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 09 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,177