Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Цей вересень 2015 – дуже важливий місяць для Стрільців, він принесе з собою довгостроковий і серйозний тренд, який триватиме до 2017 року! Змінить Ваше життя, зробить Вас більш цілеспрямованими, серйозними і багато іншого, про що я напишу в гороскопі далі. Цей місяць буде звертати Вашу увагу на сім’ю і будинок, а так само кар’єру з другої декади. Спочатку місяця буде вистачати ліні і мрій, а вже ближче до середини Ви станете більш цілеспрямованими і готовими до праці. Цей вересень буде багатим на події та новини, на середньострокові і довгострокові тренди. Місяць змін, можна сказати, що Ваш відпочинок закінчився, ловіть останні деньки.

Слухайте свою інтуїцію спочатку місяця, вона у Вас буде сильна. Місяць почнеться з сімейних питань, які потрібно буде вирішувати. Перша половина місяця буде багата на багато маленьких трендів, не зовсім значних, орієнтованих на духовні аспекти життя, духовне зростання, а так само соціальне становище, кар’єру та питання роботи.

До 5 вересня досить сексуально-романтичний період, а так само багато активності в сфері дружби і загальних планів.

З 4 вересня до 9 вересня – це сильний час, сильний своєю глибиною і прагненнями, бажаннями. Виникнуть бажання пов’язані з кар’єрою і якимись фінансовими питаннями. Це гарний час для Стрільців які володіють силою волі, завдяки їй Ви зможете з легкістю вирішити питання пов’язані з кар’єрою і фінансами, а якщо по життю у Вас не багато її (сили волі), то тоді фінансові та кар’єрні питання краще відкласти на потім.

З 5-9 вересня – час імпульсивних дій, вчинків, бажання керувати, бажання свободи пов’язане з друзями і навчанням, спілкуванням. Це досить енергійний період, хороший для активних дій і фізичних навантажень, хоча сил надовго може і не вистачати, але початок буде стрімким. Цей же період хороший для сексу.

З 6 вересня швидше почнуть розвиватися питання пов’язані з відносинами, договорами і фінансами, простіше буде брати гроші в борг і давати. Ще в липні місяці Стрільці могли відчути проблеми пов’язані з новими відносинами, новими друзями, чужими фінансами (кредитами, спадщиною, інвестиціями) – були або затримки у цих сферах, або перенесення на інші дати, складно було з новим, але поверталося старе. Зараз же питання будуть вирішуватися значно простіше.

Складний період буде з 7 до 28 вересня – це період трансформацій відносин, відмови, зміни, зростання, перемін. Не особливо він вдалий для торгівлі, не зовсім бажані будуть результати при купівлі та продажу. Це час поглиблення у відносинах, чуттєвості, образ на партнерів, бажання їх змінити або ж партнери будуть вимагати від Вас зміни. Цей період в цілому досить конфліктний.

З 8 вересня по 25 Стрільці стануть досить мрійливі, сила-силенна планів, сила-силенна бажань. Це час добрий для духовного зростання, пізнання себе, переосмислення своєї релігії, ідеалів, того у що Ви вірите. Цей же період буде позначений лінню і бажанням відпочинку. Так що, при всьому бажанні взяти на свої плечі побільше, не думаю, що Ви донесете все … Але він хороший для навчання, пізнання. Не час для укладення договорів. Стрільці в ці дні будуть романтичні і чутливі, багато стануть більш ескапічними.

13 вересня, плюс мінус 4 дні, важливий період для кар’єри та соціального становища у Стрільців! Це найважливіший період для Стрільців в цьому році, якщо Ви хочете почати щось нове, що з кар’єрним зростанням, роботою, соціальним становищем, званнями, досягненнями. Це і найвдаліший період, хоча Ви і будете мрійливі в ці дні і будете бажати максимум – може не все Ви і досягнете, не вершину гори Еверест, але підніметеся значно високо! Чим більше, крутіше, помпезніше, глобальніше буде Ваш план, тим вище!

Серйозний, суворий, стриманий, вимагаючий праці та виконання взятих на себе обов’язків настане час у Стрільців з 18 вересня цього року! Згадайте, як сильно змінилася або почало змінюватися Ваша життя з грудня 2014 до червня 2015 році? Ви стали серйозніше, жити стало складніше? Ось цей період повернеться, але не бійтеся, дивіться життю в очі, без рожевих окулярів. Все у Вас вийди, час стати серйозними, а Ви станете такими … Цей період триватиме до 20 грудня 2017 року, а його результати дуже сильно змінять Ваше життя, або зміцнять його, або розіб’ють. Я писала про нього більш докладно в гороскопі на 2015 рік для Стрільців і в гороскопі на грудень 2014 року, перечитайте і не здавайтеся. Час серйозних вчинків, серйозного положення, серйозного ставлення настав.

З 18 вересня до 10 вересня – повернуться старі питання і теми пов’язані з відносинами і кар’єрою, ймовірно Ви переглянете свою кар’єру, а так само переглянете договори (не відносини, а ділові домовленості). Це не вдалий час для нових договорів, укладання угод, оформлення документів. Бережіть свою інформацію і різні дані в цей період.

З 19 по 25 вересня – час несподіваних подій у відносинах, з друзями, у фінансах. Ви можете несподівано отримати спадщину або інші виплати, або взяти вдало кредит, або повернути борг. У цей же період, можна, закохатися несподівано або розлюбити людину.

З 23 по 26 вересня – час для серйозних рішень пов’язаних з друзями і Вашою особистістю. Ви можете в цей період показати всю свою серйозність, це гарний час показатися перед керівництвом або тими, від кого Ви хочете отримати повагу.

З 25 вересня до 30 листопада – це дуже активний і енергійний період стосовно Вашої кар’єри, положення в соціумі, різних досягнень і нагород. Ви будете боротися і сперечатися за своє місце під сонцем. Це час, коли зросте кількість скандалів з керівництвом. Але і цей час відстоювання Ваших прав щодо кар’єри та соціального стану.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – все Вашу увагу буде звернено до друзів і планів на майбутнє. Цілком імовірні несподівані зміни у творчості і любові. Хороший період, щоб побути з друзями, сходити в клуб або зайнятися чимось в компанії з кимось. Може бути Ви знайдете нового друга і це буде несподівано.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця у вересні 2015

З 7 по 28 вересня – зросте кількість скандалів з партнерами і на роботі, можливі зміни в цих сферах.

З 8 по 9 вересня – мрійливість і експансивність.

13 вересня, плюс мінус 4 дня – час для кар’єри, особливо для начал. Чіткість і ясність.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – серйозний час, стриманість, планування, суворість.

З 25 вересня до 30 листопада – час для активних дій у сфері кар’єри.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час для дружби і колективів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,329