Гороскоп на вересень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Вересень цього року буде важливим місяцем, для народжених під знаком Скорпіона, цей місяць буде місяцем полегшення. Згадайте, як змінилося Ваше життя з жовтня 2012 року (чим пізніше Ви народилися по датах, тим пізніше у Вас воно почала змінюватися, а так же час «чутливості»), за ці роки Ви стали більш стримані (але будь який чайник колись закипає, так і Вам «відривало» дах, тільки довше потрібно було чекати), життя стало складніше, складніше стало «блищати», Ви стали серйозніше, відчували брак сил, відчували великий вантаж на своїх плечах, час обов’язків і боргів, час нестачі сил і зневіри, депресії. Це був початок дійсно важливого періоду в житті Скорпіонів, який буває раз на тридцятиріччя (майже). Багато хто з Вас могли схуднути за цей час або не набирати більшу вагу. Це був початок нового циклу, пов’язаного із зобов’язаннями, меншою впевненості в собі, час усвідомлення і поняття себе, поглиблення і зміцнення, визначення свого шляху. Ті Скорпіони хто серйозно глянув в око життя і не побоявся зобов’язань і «праці» — повинні отримати нагороду. Погано буде тим, хто вирішив одягнути «рожеві окуляри».

Але я трохи відійшла від теми, головне в цьому місяці вересні, що після 18 вересня вантаж (якщо Ви народилися в «кінці» Скорпіона, може потрібно ще почекати), втома, занадто стриманість і перепони на шляху, нерви і переживання, які не були присутні у Вас в характері до жовтня 2012 року — підуть. Ви знову станете більш активні, стрімкі, нестримані у вираженні емоцій і «показування» себе. Іншими словами кажучи, життя має у Скорпіонів стати простіше, до цього я ще повернуся в цьому гороскопі. Вересня буде емоційним місяцем для Скорпіонів, любовним, пристрасним, скандальним. Місяцем творчості і дружби, любові і планів на майбутнє, хороший місяць для відпочинку. Але про все по порядку.

Місяць почнеться з любові і творчості, числа до 6 Скорпіони будуть хотіти любові, сексу, спілкування, а так само в цей час зростуть Ваші доходи і витрати, ймовірні й деякі емоційні події, пов’язані з партнерами, особливо в інтимній сфері.

З 4 вересня до 9 Скорпіонів буде переповнювати гордість, упевненість у собі і своїх силах, бажання показати себе і похвалитися собою. Це гарний час щоб зайняти позиції, домогтися успіху, показати себе у багатьох сферах життя.

З 5 до 13 вересня Ви станете більш імпульсивні і активні. Цей період хороший для сексу і чогось нового пов’язаного з цією сферою. Але, крім того, Ви будете і більш активні в сферах кар’єри і роботи, а так само здоров’я. Можете раптово почати щось нове і пов’язане з кар’єрою, якийсь проект або вирішити кинути, а так само і в фінансах — можуть бути несподівані нові проекти на роботі або рішення зайнятися спортом.

Повернеться Ваше старий стан у відносинах 6 вересня, згадайте, як змінилися Ваші відносини і з 26 липня — за цей час вони були переглянуті, повернулися старі партнери чи питання, пов’язані з договорами і фінансами. А от нові договори або зривалися, або затримувалися, теж відноситься і до відносин. Після 6 вересня розвивати тему фінансів, відносин, договорів стане простіше і результати будуть наступати швидше.

З 7 вересня до 28 Ви станете більш в’їдливі в спілкуванні, недовірливі, бажаючі маніпулювати. Ваші думки будуть хвилювати питання миро створення, управління, контролю, життя і смерті, сексу. Це час трохи сумних думок, хоча Скорпіонам вони прийдуть за смаком. Це ще й час змін пов’язаних з друзями, ймовірно, що Ви зважитеся позбутися від деяких з них, а так же час важливих, емоційних, новин. У цьому періоді особливо поганого нічого немає, цей час глибоких думок, може в чомусь і сумних, але досить пристрасних. Ви будете бажати відстоювати свої ідеї і звертати в них інших.

З 8 вересня до 25 — час мрій у сфері любові і творчості, а так же час розширення кола друзів і товаришів. Це романтично-мрійливо-марення період, під час якого Ви можете змінити свій ідеал любові або закохатися, а може змінити любов. І цей же період принесе з собою мрії про дружбу, розмиє в якійсь мірі грань між дружбою і любов’ю. Це дуже творчий період, а так само романтичний. У цей час потрібно бути обережніше з фінансами, Вас можуть обдурити, або Ви невдало вкладете гроші.

13 вересня, плюс мінус 3 дня — час для дружби і колективів, а так само планів на майбутнє і навчанню чогось сучасному. Це і час великих мрій про кохання, фантазій. Гарний час почати нову дружбу, але знову ж, грані між дружбою і любов’ю можуть бути розмиті.

З 18 вересня настане новий довгостроковий тренд, який триватиме майже два роки до грудня 2017! Я писала про це тренді в гороскопі Скорпіонів на 2015 рік і в гороскопі на грудень 2014 (він тоді почався і тривав до червня 2015 року). Але спочатку я скажу Вас — Ви вільні! Так, Вам стане дихати вільніше, з жовтня 2012 Ваше життя стало серйозніше, більше обов’язків, більше перепон і стриманості. Ті Скорпіони, які поглянули на нього серйозно — за ці роки піднялися високо, хто був у рожевих окулярах — опустилися низько. Але не важливо, це вже історія. Новий тренд, який розпочнеться з 18 вересня 2015 року та буде до 20 грудня 2017 — стосуватиметься грошей, доходів, заощаджень. У цей час Ви можете відчувати проблеми та перепони з цим, так багато грошима сіяти вже не будете, станете більш стримані і розважливі. Це час, коли Ви можете зважитися змінити свою улюблену роботу на більш оплачувану або просто шукати іншу роботу заради грошей.

З 18 вересня до 10 жовтня — не час укладати нові угоди і продавати і купувати, особливо електричні та інформаційні продукти. Це час, коли Ви можете втратити або не так зрозуміти інформацію, будь-яку, так що будьте обережні при підписанні договорів. Повернуться старі питання пов’язані з фінансами.

З 19 до 28 вересня — це буде ще один період, пов’язаний з відносинами і любов’ю, а так само закоханістю. Це час несподіваних вчинків у відносинах і з партнерами, стрімких і імпульсивних. Гарний час для того, щоб спробувати щось нове, Ви будете бажати нового. У цей час буде легко розлучатися і знаходити нові відносини.

З 25 вересня до 30 листопада Ви станете більш активні в сфері дружби, колективів, загальних планів на майбутнє. Активніше братимете участь у різних заходах. Це і час, коли Ви можете захотіти очолити якесь співтовариство або покомандувати своїми друзями. Зростуть скандали з друзями, Ви будете дуже вимогливі і хотіти керувати.

З 25 до 30 вересня — час скандалів з друзями, можливі розриви якихось договорів або дружби. Так само в цей час бережіть себе, щоб не постраждати фізично. Можливо Вас накриє депресія і не вистачатиме енергії.

Ще з квітня цього року, Скорпіони могли відчути, що життя сповільнилася, що один крок вперед, а два назад. Ви повернулися до багатьох своїх старих звичок, може навіть до старого стилю одягу або поведінки. Складно було рухатися вперед і розвиватися. Радійте, якщо Ви любитель всього нового, цей період закінчитися 25 вересня, вже 30 Ви будете бажати нового у своєму житті!

28 вересня, плюс мінус 3 дні, бережіть своє здоров’я, щоб не було якоїсь травми, щоб не потрапили в лікарню надовго. Це час коли Ви будете хотіти побути наодинці, цей же час зверне Вашу увагу на різні таємниці і секрети, буде бажання розгадувати їх. Ви можете і створити свою таємницю, приховану від інших. Це і час для духовного зростання і мрій, ліні і бажання відпочити.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона у вересні 2015

До 6 вересня — творчо-сексуальний період.

З 4 до 9 вересня — гордість і впевненість у собі.

З 5 до 13 — більш імпульсивні й активні, особливо у фізичному плані.

Після 6 вересня — простіше стане будувати нові відносини та договору.

З 7 до 28 вересня — Ви станете більш в’їдливі, грубі в спілкуванні.

З 8 до 25 вересня — мрії, любов, закоханість, творчість, друзі.

13 вересня, плюс мінус 3 дні — дружба.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 — більш серйозне ставлення до фінансів.

З 19 по 28 вересня — імпульсивність у відносинах і романтиці.

З 25 до 30 вересня — можете поскандалити з друзями.

З 25 вересня до 30 листопада — час активності в соціумі, з друзями і товаришами.

28 вересня, плюс мінус 3 дня — час таємниць і секретів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 15 T. 0,146