Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Вересень цього року буде важливим місяцем, для народжених під знаком Скорпіона, цей місяць буде місяцем полегшення. Згадайте, як змінилося Ваше життя з жовтня 2012 року (чим пізніше Ви народилися по датах, тим пізніше у Вас воно почала змінюватися, а так же час «чутливості»), за ці роки Ви стали більш стримані (але будь який чайник колись закипає, так і Вам «відривало» дах, тільки довше потрібно було чекати), життя стало складніше, складніше стало «блищати», Ви стали серйозніше, відчували брак сил, відчували великий вантаж на своїх плечах, час обов’язків і боргів, час нестачі сил і зневіри, депресії. Це був початок дійсно важливого періоду в житті Скорпіонів, який буває раз на тридцятиріччя (майже). Багато хто з Вас могли схуднути за цей час або не набирати більшу вагу. Це був початок нового циклу, пов’язаного із зобов’язаннями, меншою впевненості в собі, час усвідомлення і поняття себе, поглиблення і зміцнення, визначення свого шляху. Ті Скорпіони хто серйозно глянув в око життя і не побоявся зобов’язань і «праці» – повинні отримати нагороду. Погано буде тим, хто вирішив одягнути «рожеві окуляри».

Але я трохи відійшла від теми, головне в цьому місяці вересні, що після 18 вересня вантаж (якщо Ви народилися в «кінці» Скорпіона, може потрібно ще почекати), втома, занадто стриманість і перепони на шляху, нерви і переживання, які не були присутні у Вас в характері до жовтня 2012 року – підуть. Ви знову станете більш активні, стрімкі, нестримані у вираженні емоцій і «показування» себе. Іншими словами кажучи, життя має у Скорпіонів стати простіше, до цього я ще повернуся в цьому гороскопі. Вересня буде емоційним місяцем для Скорпіонів, любовним, пристрасним, скандальним. Місяцем творчості і дружби, любові і планів на майбутнє, хороший місяць для відпочинку. Але про все по порядку.

Місяць почнеться з любові і творчості, числа до 6 Скорпіони будуть хотіти любові, сексу, спілкування, а так само в цей час зростуть Ваші доходи і витрати, ймовірні й деякі емоційні події, пов’язані з партнерами, особливо в інтимній сфері.

З 4 вересня до 9 Скорпіонів буде переповнювати гордість, упевненість у собі і своїх силах, бажання показати себе і похвалитися собою. Це гарний час щоб зайняти позиції, домогтися успіху, показати себе у багатьох сферах життя.

З 5 до 13 вересня Ви станете більш імпульсивні і активні. Цей період хороший для сексу і чогось нового пов’язаного з цією сферою. Але, крім того, Ви будете і більш активні в сферах кар’єри і роботи, а так само здоров’я. Можете раптово почати щось нове і пов’язане з кар’єрою, якийсь проект або вирішити кинути, а так само і в фінансах – можуть бути несподівані нові проекти на роботі або рішення зайнятися спортом.

Повернеться Ваше старий стан у відносинах 6 вересня, згадайте, як змінилися Ваші відносини і з 26 липня – за цей час вони були переглянуті, повернулися старі партнери чи питання, пов’язані з договорами і фінансами. А от нові договори або зривалися, або затримувалися, теж відноситься і до відносин. Після 6 вересня розвивати тему фінансів, відносин, договорів стане простіше і результати будуть наступати швидше.

З 7 вересня до 28 Ви станете більш в’їдливі в спілкуванні, недовірливі, бажаючі маніпулювати. Ваші думки будуть хвилювати питання миро створення, управління, контролю, життя і смерті, сексу. Це час трохи сумних думок, хоча Скорпіонам вони прийдуть за смаком. Це ще й час змін пов’язаних з друзями, ймовірно, що Ви зважитеся позбутися від деяких з них, а так же час важливих, емоційних, новин. У цьому періоді особливо поганого нічого немає, цей час глибоких думок, може в чомусь і сумних, але досить пристрасних. Ви будете бажати відстоювати свої ідеї і звертати в них інших.

З 8 вересня до 25 – час мрій у сфері любові і творчості, а так же час розширення кола друзів і товаришів. Це романтично-мрійливо-марення період, під час якого Ви можете змінити свій ідеал любові або закохатися, а може змінити любов. І цей же період принесе з собою мрії про дружбу, розмиє в якійсь мірі грань між дружбою і любов’ю. Це дуже творчий період, а так само романтичний. У цей час потрібно бути обережніше з фінансами, Вас можуть обдурити, або Ви невдало вкладете гроші.

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час для дружби і колективів, а так само планів на майбутнє і навчанню чогось сучасному. Це і час великих мрій про кохання, фантазій. Гарний час почати нову дружбу, але знову ж, грані між дружбою і любов’ю можуть бути розмиті.

З 18 вересня настане новий довгостроковий тренд, який триватиме майже два роки до грудня 2017! Я писала про це тренді в гороскопі Скорпіонів на 2015 рік і в гороскопі на грудень 2014 (він тоді почався і тривав до червня 2015 року). Але спочатку я скажу Вас – Ви вільні! Так, Вам стане дихати вільніше, з жовтня 2012 Ваше життя стало серйозніше, більше обов’язків, більше перепон і стриманості. Ті Скорпіони, які поглянули на нього серйозно – за ці роки піднялися високо, хто був у рожевих окулярах – опустилися низько. Але не важливо, це вже історія. Новий тренд, який розпочнеться з 18 вересня 2015 року та буде до 20 грудня 2017 – стосуватиметься грошей, доходів, заощаджень. У цей час Ви можете відчувати проблеми та перепони з цим, так багато грошима сіяти вже не будете, станете більш стримані і розважливі. Це час, коли Ви можете зважитися змінити свою улюблену роботу на більш оплачувану або просто шукати іншу роботу заради грошей.

З 18 вересня до 10 жовтня – не час укладати нові угоди і продавати і купувати, особливо електричні та інформаційні продукти. Це час, коли Ви можете втратити або не так зрозуміти інформацію, будь-яку, так що будьте обережні при підписанні договорів. Повернуться старі питання пов’язані з фінансами.

З 19 до 28 вересня – це буде ще один період, пов’язаний з відносинами і любов’ю, а так само закоханістю. Це час несподіваних вчинків у відносинах і з партнерами, стрімких і імпульсивних. Гарний час для того, щоб спробувати щось нове, Ви будете бажати нового. У цей час буде легко розлучатися і знаходити нові відносини.

З 25 вересня до 30 листопада Ви станете більш активні в сфері дружби, колективів, загальних планів на майбутнє. Активніше братимете участь у різних заходах. Це і час, коли Ви можете захотіти очолити якесь співтовариство або покомандувати своїми друзями. Зростуть скандали з друзями, Ви будете дуже вимогливі і хотіти керувати.

З 25 до 30 вересня – час скандалів з друзями, можливі розриви якихось договорів або дружби. Так само в цей час бережіть себе, щоб не постраждати фізично. Можливо Вас накриє депресія і не вистачатиме енергії.

Ще з квітня цього року, Скорпіони могли відчути, що життя сповільнилася, що один крок вперед, а два назад. Ви повернулися до багатьох своїх старих звичок, може навіть до старого стилю одягу або поведінки. Складно було рухатися вперед і розвиватися. Радійте, якщо Ви любитель всього нового, цей період закінчитися 25 вересня, вже 30 Ви будете бажати нового у своєму житті!

28 вересня, плюс мінус 3 дні, бережіть своє здоров’я, щоб не було якоїсь травми, щоб не потрапили в лікарню надовго. Це час коли Ви будете хотіти побути наодинці, цей же час зверне Вашу увагу на різні таємниці і секрети, буде бажання розгадувати їх. Ви можете і створити свою таємницю, приховану від інших. Це і час для духовного зростання і мрій, ліні і бажання відпочити.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона у вересні 2015

До 6 вересня – творчо-сексуальний період.

З 4 до 9 вересня – гордість і впевненість у собі.

З 5 до 13 – більш імпульсивні й активні, особливо у фізичному плані.

Після 6 вересня – простіше стане будувати нові відносини та договору.

З 7 до 28 вересня – Ви станете більш в’їдливі, грубі в спілкуванні.

З 8 до 25 вересня – мрії, любов, закоханість, творчість, друзі.

13 вересня, плюс мінус 3 дні – дружба.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – більш серйозне ставлення до фінансів.

З 19 по 28 вересня – імпульсивність у відносинах і романтиці.

З 25 до 30 вересня – можете поскандалити з друзями.

З 25 вересня до 30 листопада – час активності в соціумі, з друзями і товаришами.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час таємниць і секретів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,276