Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


У вересні продовжаться тренди, розпочаті в серпні, почнуться нові: один довгостроковий на пару років, а так само маса коротко і середньострокових. Місяць зверне Вашу увагу на освіту, подорожі, як далекі так і не дуже, чекайте масу новин, а так само ділових проектів. Наприкінці вересня – родина буде в центрі уваги. У вересні ще продовжиться тренд, пов’язаний з зароблянням грошей, а так само їх надмірною витратою, але давайте про все по порядку.

Місяць почнеться з романтики і любові, як і для більшості знаків Зодіаку, а так само ліні і маси планів. Це буде ще продовження трендів розпочатих в серпні місяці.

У період з 4 до 9 вересня – вдалий час для спроб завагітніти, а так само цей період хороший для зміни свого фінансового становища, любові, творчості, відносин (з партнерами), розглядів у конфліктах з ворогами. Зараз у Вас є сили поставити ворогів на місце, зрозуміти їх слабкості і використовувати їх проти них.

З 5 по 13 вересня – час активного заробітку грошей, Ви можете побажати в ці дні знайти нові, сучасні, способи для заробітку. Це хороший момент спробувати щось нове для себе. У цей же період Ви будете досить імпульсивні, готові експериментувати в пошуках джерел доходів, але так само в ці дні і витрати будуть досить імпульсивні! Це ще й сексуальний період для більшості знаків Зодіаку.

Після 6го вересня сімейні питання, а так само питання, пов’язані з дружбою, відносинами і договорами, будуть вирішуватися швидше. У цих сферах у Вас повинен був початися «застій» і повернення до минулого з 26 липня, але тепер все це буде розвиватися значно швидше.

Будьте обережніше з освітою, в дорозі, в торгівлі і спілкуванні в період з 7 по 28 вересня. Це час трансформацій цих сфер – торгівлі (якщо Ви купуєте або продаєте щось), освіти, подорожей. У ці дні Ви відмовтеся або позбудетеся від чогось у цих сферах. У цей же період Ви будете досить скандальні і егоїстичні в цілому.

З 8 вересня до 13 – час ліні і мрій, час великих надій щодо освіти і уйми новин. Це хороший період для навчання, у всякому разі, бажання у Вас буде присутнє – вивчити щось нове. Цей же період буде багатим на новини та звістки, уважно ставтеся до них, не всі вони будуть правдиві. Будьте обережні в далеких поїздках, а так само щодо іноземців – можливі помилкові надії або обмани. Бережіться води.

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час новин про нове! А так само гарний час для вивчення нового! Можливо, що в ці дні Ви підете в поїздку і вона буде дуже масштабною. Варто побоюватися води.

Дуже довгостроковий тренд, на пару років, про який я говорила на початку гороскопа на рік, настане 18 вересня і триватиме до 20 грудня 2017! Цей тренд пов’язаний з Вашою роботою і Вашим здоров’ям. Він «настане» вдруге, так як перший раз він тривав з грудня 2014 по червень 2015 року, це важливий період, який я описувала в гороскопі на 2015 рік для Рака і в гороскопі на грудень 2014 року. Настає той час, коли Вам потрібно більш серйозно поставитися до своєї роботи і свого здоров’я, поглянути на них більш реалістично, більше часу приділяти їм. Ймовірно, що в цей період Ви будете відчувати проблеми з роботою і здоров’ям, обмеження, нужду, брак ресурсів. Може бути, зміните місце роботи або Вас поставлять у вузькі рамки. Перегляньте свої звички, спробуєте їх приборкати. Я раджу Вам більш критично ставитися до себе і свого здоров’я, а так само роботи, не пускати їх на самоплив, інакше бути біді. Перечитайте мій гороскоп на грудень 2014 і гороскоп на 2015 рік.

З 18 вересня до 10 вересня, чекайте повернення питань пов’язаних з поїздками і навчанням. У цей же період чекайте всіляких проблем з бюрократією, документами, договорами і різними видами інформації (у Вас просто можуть пропадати файли на комп’ютері). Не час для покупки електроніки!

З 19 вересня до 25 вересня – романтичний період, раптових рішень і прозрінь щодо відносин, Ви можете і розпочати і завершити відносини в ці дні дуже швидко! Цей же період принесе і деяку імпульсивність у фінансах. Але найбільше він вплине на Вашу сім’ю, в ці дні Ви можете зважитися змінити місце проживання або змінити шпалери в будинку! Дуже непередбачуваний час непередбачуваних змін в сферах грошей, відносин, сім’ї та рідних.

З 25 вересня до 30 листопада – активність у сферах творчості, любові, пов’язана з дітьми. У цей же період Ви станете більш азартними і готовими на ризик. Гарний час для творчих людей – зараз Вам вистачить сил, особливо якщо Ваша творчість стосується фізичних навантажень. У цей період ймовірні конфлікти з коханими і дітьми, так як Ви будете бажати управляти ними. Особливо сильними конфлікти будуть в період з 25 по 30 вересня! У ці ж дні вірогідні скандали з партнерами (діловими або між подружжям), бажання розриву сформованих правил.

28 вересня, плюс мінус 4 дні – принесе з собою зміну в кар’єрних сфері, зовсім несподівану. Дуже ймовірно, вкрай, що буде результат, пов’язаний з кар’єрою або будинком. Вашу увагу буде звернено до своєї кар’єри, бажання закінчити щось, отримати результат. Це хороше для підбиття разом і усвідомлення свого становища в соціумі!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час новин і поїздок.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – будьте серйозніше щодо здоров’я і роботи.

З 18 вересня до 10 жовтня – не час для нових договорів і навчання.

З 25 вересня до 30 листопада – активніші в сферах любові, творчості, дітей.

28 вересня, плюс мінус 4 дня – вся увага на кар’єру!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 08 вересня 2015 року.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп на вересень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар”

  2. Катя в 12.09.2015 | Відповісти

    Добрий день,Марфо)) дуже подобаються Ваші гороскопи. Щодо можливої несподіваної зміни в кар’єрі від 28.09. А зміна буде позитивна чи негативна? по загальному гороскопу на рік я так розумію, добра очікувати не слід? 🙂

  3. Марфа Бомбушкар в 13.09.2015 | Відповісти

    О це складне питання. Якщо Ви полюбляєте зміни, або чекаєте на них – тоді добре (можливо добре), а от якщо Ви занадто постійна людина – тоді вже питання стає ще більшим 🙂

    Єдине що я можу сказати, стосовно цього періоду, що будуть зміни. Зміни принесе планета, яка відповідає за високі ідеалі, стремління, революції, переміни, свободу. Так що, якщо ви людина любляча зміни, то в ці дні вони повинні статися, зірки підуть Вам на зустріч.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 56 T. 0,309