Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Місяць ліні! Місяць роботи! Місяць здоров’я! Місяць стосунків! Вересень 2015 буде досить багатогранним для Овна, і дуже багатим на роботу, завдання та обов’язки. Хоча лінь і може перешкодити багато чому, ну а мрії відвести трохи від наміченої мети (або навпаки допомогти усвідомити короткий шлях). Бережіть своє здоров’я, будьте особливо обережні з всякими отруєннями. Місяць насправді буде хорошим, просто багато роботи і дуже багато масштабних планів, та й духовне зростання у Вас в цьому місяці буде дуже вже багатим.

Початок вересня буде романтичним і творчим, а так само мрійливим! Цей період, досить славний, триватиме до 7 вересня.

З 5 по 13 вересня – дуже активний час, дуже імпульсивний, найактивніший в цьому місяці! Ви будете вкрай імпульсивні. Можете зважитися на зміну своєї зовнішності або способу життя в ці дні, ймовірно, що це буде пов’язано з чимось новим і екстраординарним, несподіваним навіть для Вас. Ви будете бажати свободи! Бути вільними! У ці ж дні Ви можете побажати і чогось нового або зробити, пов’язаного з любов’ю, творчістю, дітьми. Почати новий любовний роман або зайнятися новим видом творчості.

З 6 вересня справи в сферах відносин, доходів, різні договори і домовленості, контакти з партнерами і пошук нових партнерів (як любовних, так і ділових) – почнуть розвиватися швидше. Починаючи з липня, 26 числа, Ви повинні були помітити, що справи в цих сферах сповільнилися і повернулися старі теми. Приміром, старі партнери нагадали про себе, або джерела заробітку, а ось з всім новим стало складніше.

Бережіть своє здоров’я з 7 вересня до 28! У ці ж дні будьте обережніше в поїздках! Цей час має трансформувати, сильно змінити, позбавити, поглибити, змусити більше нервувати і переживати, все що стосується роботи, здоров’я, поїздок, навчання (не вищого), спілкування. У цих сферах повинні будуть відбутися зміни, які або позбавлять Вас від чогось або трансформують. У ці дні Ви можете почати займатися чимось окультних, вивчати щось окультне і психологію, питання, пов’язані зі смертю, питання сексу. Це не гарний час для операцій. На роботі можете очікувати втрат в ці дні, може бути, втратите якогось клієнта або проект, а може зміни будуть і масштабні. Цей час змінить і Ваше мислення, Ви станете більш глибокі і прискіпливі, поверхневого спілкування або знань Вам буде мало.

Період, про який я писала абзацом вище, буде в якійсь мірі згладжений іншим трендом – в період з 8 по 25 вересня – Овни стануть більш мрійливі і ідеалістичні, будете часто думати про духовні речі і різні прикмети. В цей же час Ви будете досить експансивні в сферах здоров’я і роботи – бажати більшого! У якійсь мірі, хоча Овен і знак активний – знак дій, у ці дні багато питань, пов’язаних з релігією, здоров’ям, роботою залишаться лише ідеями, Вам буде лінь щось робити. У ці дні потрібно боятися отруєнь. Хочу зауважити, що планів та ідей, ідеалів, пов’язаних з роботою і здоров’ям у Вас буде дуже багато, але вони всі будуть в якійсь мірі розпливчасті. Особливо масштабний період у цих сферах буде 13 числа, плюс мінус пару днів.

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час нових починань, не тільки мрійте і ідеалізуйте, а і дійте! Час нового, якихось нових подій, результатів або початків, пов’язаних з Вашим здоров’ям, Вашими обов’язками і роботою. Цей час хороший для початку! Початок у Вас буде дуже вже масштабний! Чи надовго вистачить сил? Овен – хороший на початку … Ви спринтер, а не марафонець.

З 18 вересня розпочнеться довгостроковий тренд, який стосуватиметься Вашої вищої освіти, поїздок за кордон, все, що пов’язано з іноземцями, судами, підтримкою (наставництвом) і філософією. Цей період триватиме до 20 грудня 2017 року, про нього я вже писала в гороскопі на грудень 2014 (він тоді почався вперше і тривав до червня цього року), а так само в гороскопі для Овна на 2015 рік. Це час, коли Ви більш серйозно поглянете на ці сфери. У ці роки Ви серйозніше будете ставитися до цього всього. Ймовірно, що в цей період Ви будете відчувати проблеми щодо перерахованого, затримки, необхідність серйозно ставитися до них (сфер), якийсь смуток і обмеження.

З 18 вересня до 10 жовтня – не час для нових договорів і покупок. Будьте обережні з документами, письмовими та цифровими, Ви можете їх як втратити так і не правильно оформити. Цей час невдалий для нових початків пов’язаних з навчанням, поїздками, оформленням документом і початком читання нових книг.

З 19 вересня до 25 – час несподіваних змін у відносинах, Ви можете побажати і розриву існуючих відносин та зміцнення вже ледве дихаючих на ладан. Це досить імпульсивний і погано передбачуваний час, складно сказати, що ж станеться. У ці дні Ви можете і раптово одружитися і зробити пропозиції руки і серця. Одне можу написати точно – у відносинах Ви будете імпульсивні, несподівано, бажати нового і в якійсь мірі егоїстичні (не звертати увагу на партнера). У цей же період, Ви будете поводитися з грошима і джерелом доходів, так само як і у відносинанах (непередбачувано, можете змінити місце роботи, а можете побажати залишитися, хоча і думали звільнятися).

З 23 вересня до 26 – відносини та кар’єра трохи «засяють», час показати себе у цих сферах. У цих же сферах Ви будете і більш серйозними, особливо щодо кар’єри.

З 25 вересня до 30 листопада – активний, повний енергії, повний бажання працювати і занепокоєння за своїм здоров’ям – час! Ви більше сил і енергії будете витрачати на здоров’я і роботу. У цей період можливі скандали зі співробітниками, так як Ви вже точно не захочете промовчати. Гарний час для відвідування спортзалів. Не підірвіть своє здоров’я занадто великими навантаженнями. З 25 до 30 вересня – це найскандальніший період, ймовірно, що в ці дні Ви захочете руйнувати щось стосовно Вашої роботи, домовленості або правила. У ці ж дні Вас може накрити депресія і втома, яка зміняється на занадту активність і агресивність.

28 жовтня, плюс мінус 5 днів – цей час дуже бурхливий і емоційний, він стосуватиметься Вас і в якійсь мірі відносин, але по більшій мірі саме Вас. Говорячи «Вас» я маю на увазі ваші: бажання, відчуття, емоції, стиль, поведінку, відчуття того хто Ви і що Ви з себе представляєте. У ці дні Ви можете зважитися на різку зміну себе, переміну. Ви будете готові до бунту і революції, не терпітимете ніяких обмежень, будете і більше егоїстичні. Цей період змусить Вас усвідомити себе і своє «Я», те на що Ви здатні і чого домоглися. Ви можете все-таки зважитися на кардинальні зміни у Вашому житті і самого себе, у кожній із сфер, на звільнення від чогось або зміну.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 3 дні – увагу на роботу і здоров’я, добре б почати щось нове.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – серйозніше, стриманіше, хвилююче у сферах освіти, філософії, подорожей.

З 25 вересня до 30 листопада – активність у роботі і здоров’я.

28 вересня, плюс мінус 5 днів – «Я» в центрі Вашої уваги, час грандіозних змін.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 09 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,171