Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Вересень продовжить деякі тренди, що почалися ще в липні-серпні до самого кінця вересня, а так само почне і нові. Це місяць все ще частково Ваш, Ви все ще можете сяяти і бути дуже активним, хоча вже й прийшла осінь. У вересні Ваша увага повинна бути звернена до фінансів, доходів і видатків. Цей місяць принесе з собою збільшення доходів і витрат, вірогідні фінансові втрати – довгостроковий тренд. А так само принесе дуже важливий період, на пару років, який буде пов’язаний з дітьми, творчістю, ризиком, азартом, життєлюбством і задоволенням.

Місяць, числа до 9, буде багатим на любов і романтику, це продовження ще розпочатого любовно-романтичного періоду в серпні. Хоча в ці ж дні Ви можете бути і досить нетерпимі, не бажаючі чекати, у відносинах і любові.

Період з 4 на 9 вересня хороший для вирішення питань пов’язаних із заробітком грошей і роботою, а так само здоров’ям, за допомогою своєї сили волі та вміння управляти іншими людьми, маніпулювати.

З 5 вересня до 13 час імпульсивних вчинків, а так само досить енергійний (може навіть буде безсоння у Левів). Дуже ймовірно, що в ці дні Ви будете дуже імпульсивні у сфері любові, творчості, азарту і ризику, а так само дуже енергійні в цілому.

Після 6 вересня будуть простіше і швидше розвиватимуться справи в кар’єрі і соціальному становищі, а так само відносини. Простіше буде реалізовувати домовленості.

З 7 по 28 вересня буде досить не приємний період, сильно трансформуючий Ваші джерела доходів і коло друзів. Це час, коли вірогідні втрати і скандали в цих сферах, позбавлення від чогось або когось. Досить скандальний період, коли Ви будете намагатися докопатися до суті, а докопавшись – не отримаєте задоволення.

З 8 по 25 вересня – цей час мрій у фінансах, будьте обережніше з витратами, відсотками, спадщиною і боргами в ці дні – можливі якісь обмани та хитрості, що принесуть втрату грошей. А ось з доходами у Вас буде занадто багато мрій і планів, але вже з гарною реалізацією. Головне вірте в себе, а так само не лінуйтеся.

13 вересня, плюс мінус 3 дні – цей час буде багатим на мріяння і плани, а так само можливості (не пропустіть їх) у фінансових сферах, від доходів до витрат, від роботи до позик, від кредитів до інвестицій. Цілком імовірно, що в ці дні Ви можете зважитися змінити роботу, заради великих доходів або відкрити рахунок у банку. Будьте обережніше з продажами своїх речей, можливий обман. Успіх чекає в нових починаннях пов’язаних із заробітком, а занадто великі надії – з витратами.

З 18 вересня у Левів настане тривалий період, пов’язаний з творчістю, дітьми, любов’ю, азартом, ризиком, життєрадісністю, в якійсь мірі грайливістю і артистизмом. Це дуже тривалий період, довгостроковий тренд, до 20 грудня 2017! Я писала про нього в гороскопі на грудень 2014 року, коли він почався вперше і тривав до червня 2015 року, а так само в гороскопі на рік. Написано там досить багато, так що перечитайте. А коротко, Ви більш серйозно будете ставитися до любові, творчості, дітей, ризику і азарту, станете менш життєрадісними і трішки більше похмурими. Творчості Вам може не вистачати або вона буде більш сфокусованою, діти стануть Вам важливі. У всіх цих сферах Вас чекає «стиснення», кристалізація, обмеження, а так само відчуття їх важливості. Це час для великих результатів при великих працях, або без праці – втрати всього.

З 18 вересня до 10 жовтня – не вдалий час для поїздок, а так само оформлення документів. У ці дні чекайте в цих сферах затримок. Та й взагалі з інформацією потрібно бути обережніше, з любою, вірогідні втрати і неправильне розуміння. Розпочаті нові договори, статті, книги потім доведеться переробляти або перечитувати. Краще повернутися до старого в ці дні.

Період з 19 до 28 вересня буде багатий на несподівані події, вчинки, імпульсивність, бажання нового в кар’єрі і відносинах! Ви можете, як завести нові відносини в ці дні, дуже несподівано, так і розірвати без проблем старі (психологічних проблем). Теж стосується і кар’єрного зростання, а так само поваги – в ці дні Ви можете придумати, як домогтися більш високих цілей або змінити свій курс.

З 25 вересня до 30 листопада – час заробітку грошей, а так же час витрати грошей. Активний період, під час якого Ви будете більш активно намагатися заробити гроші, а так само активно їх будете витрачати. Вдалий час для оновлення своїх джерел доходів, не пошуку нових, а поліпшення існуючих!

З 25 до 30 вересня – скандали і поганий настрій. Особливо ймовірні скандали пов’язані з грошима та родиною. Бережіть себе – це так само і травмо небезпечний період. Укладання договорів краще перенести на дати після 10 жовтня.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – час подорожей, питань пов’язаних із зарубіжжям і іноземцями. Вдалий час для отримання результату, якщо Ви хотіли взяти візу або відправитися закордон – плануйте на ці дати. Події розвиватимуться стрімко і несподівано, але повинні бути вдалими. Цей час буде і багатим на новини, а так само на навчання новому. Хороший момент для отримання Вищої освіти, або освіти пов’язаної з медициною, зарубіжжям, юриспруденцією, філософією – особливо вдалим закінчення вивчення чогось. Чикайте і новин пов’язаних з судами, результатів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Льва у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 3 дні – фінанси, доходи.

З 18 вересня до 20 грудня 2020 – суворий час в любові, творчості, азарті і багатьох інших веселих сферах життя.

З 25 вересня до 30 листопада – активні доходи і витрати.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час новин і знань.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 08 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,300