Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Козеріга від Марфи Бомбушкар


Вересень – це місяць витрат і доходів, особливо витрат! Ваша тенденція до збільшення витрат триватиме ще пару тижнів, але вже з 6го вересня, по ідеї, простіше буде з доходами. Так само вересень буде місяцем новин, спілкування, поїздок і навчання. Хороший місяць для відпочинку, у всякому разі, у Вас буде присутній лінь, а може і якийсь смуток або смуток в перший тиждень вересня, а після життя стане більш активним.

Початок місяця буде продовженням трендів розпочатих в серпні – навчання, новини, поїздки не далекі. До 5 серпня активний романтичний-любовний період, а так само активні фінансові розтрати і спроби, а так само можливості, запозичити гроші, після трохи стане легше.

Починаючи з 4 по 9 вересня – хороший час для застосування своєї сили волі, особливо в сферах пов’язаних з судами, поїздками за кордон, навчанням і своєю особистістю (можете спробувати кинути курити або інші речі, які потребують силу волі).

З 5 по 13 вересня – енергійний період, раптових змін і активних дій, особливо стосовно Вашого дому та рідних, а також витрат і спадщини. Це гарний час для раптових рішень пов’язаних з цими сферами.

6 вересня закінчиться тренд, який розпочався 26 липня, пов’язаний з поверненням старих партнерів, коханих і ділових, творчості і питань щодо дітей, а так само кар’єри та соціального зростання. У цих сферах у Вас був або застій і перепони в ці дні, або повернення назад. Після 6 вересня, знову, розвиток їх нормалізується.

Починаючи з 7 вересня і до 28 вересня – буде середньостроковий тренд, який буде пов’язаний зі скандалами і суперечками, Ваші думки щодо навчання можуть сильно трансформуватися в ці дні. Це досить конфліктний період, коли кожен буде намагатися відстоювати свою точку зору. Не найкращий час для вирішення судових питань.

А от з 8 по 25 настане досить мрійливий і амбітний період у Козерігів, який буде пов’язаний з навчанням, подорожами, новинами, розмовами, торгівлею, філософією і духовного зростання, навчанню практичним речам і спілкуванню зі знайомими. Будьте обережніше в спілкуванні зі знайомими – вони можуть Вас обманювати або Ви самообманетесь в ці дні. Щодо духовного росту та навчання – в цей період Ви будете дуже або ліниві або бажаючі пізнати якомога більше, можете зважитися на якісь духовні практики або хоча б вивчення психології. Що для Козерігів досить незвично.

13 вересня, плюс мінус 3 дні – гарний час для навчання чомусь новому, у великих масштабах, поїздки за кордон, рішення суддівських питань, пошуку допомоги в інших. Це час для початку! Наприклад, почати писати дипломну роботу або вивчати щось, хороший момент і для поїздки за кордон. Для переходу на новий рівень, більш масштабний. Цей же період для Козерігів буде багатим енергією і радості, задоволення. Мінусом цього періоду може бути тільки самообман, так що, будьте уважніше. Хоча, Козеріги досить серйозні люди, що не люблять мріяти і самообман для Вас не особливо страшний.

18 вересня розпочнеться дуже довгостроковий тренд, який триватиме до 20 грудня 2017 року. Я писала про нього в гороскопі на 2015 рік для Козерігів, а так само в гороскопі на грудень 2014 (вперше він почався тоді, але потім завершився, а тепер повертається). Якщо Ви дійсно серйозний, стриманий, розважливий, маючий плани на майбутнє Козеріг, то цей період буде позначений для Вас деяким сум’яттям, підвішеністю в повітрі, невизначеністю. Ви можете стати трішки більше ескапічні. Важко описати цей період, так як він по-своєму одурманений, незрозумілий, пов’язаний з релігією, вірою, ідеалами, розгубленість.

З 19 вересня до 10 жовтня – час проблем з документами та всіма видами інформації, від втрат до складнощі в реалізації планів з цим усім. Не поспішайте, все одно не встигнете. Поганий час для нового, але гарний час переглянути старе, що відноситься до документів та інформації. Покупки так само в ці дні краще не здійснювати, особливо електроніку, а так само оформляти договори.

З 19 вересня до 28 – чекайте несподіванок щодо любові, творчості, заробітку грошей, джерел доходів. Слухайте свою інтуїцію, вона підкаже Вам правильні шляхи. Це дуже активний період у відносинах і з любов’ю, приносячий бажання свободи, бажання нового, бажання руху вперед. Можливо, хтось із Вас вирішить зробити пропозицію руки і серця, або побути у вільних відносинах.

Серйозний час для серйозних думок буде з 23 по 26 вересня, цей же час хороше щоб показати себе, подумати про себе.

Починаючи з 25 вересня і до 30 листопада Ви станете більш активними в сферах пов’язаних з навчанням, поїздками за кордон, судовими розглядами, пошуком підтримки. Цей час буде багатим на енергію в цих сферах, бажання. Вірогідні конфлікти з викладачами, ймовірно, що Ви і станете більш автономні в навчанні, самі-по-собі.

У цей же період, з 25 вересня до 30 вересня – ймовірні конфлікти пов’язані з навчанням, розриви, перевороти, бажання позбутися і бунтарство. Але й сам по собі цей період дуже конфліктний, будьте обережніше. Ви будете дуже вже швидко заводитися і будете агресивні в ці дні. Бережіться різних фізичних травм.

28 вересня, плюс мінус 4 дня – час уваги до сім’ї і сімейних питань. Сім’я буде в центрі Вашої уваги в цей період, вірогідні несподівані зміни, пов’язані з сім’єю і рідними, і дуже ймовірно, що це буде фінал, закінчення, підсумок чогось започаткованого раніше! Може, Ви таки вирішите зробити ремонт або ж закінчите його (Козеріги не люблять ремонти в будинку). У той же час в цей період зміни в будинки будуть пов’язані і з Вашою кар’єрою, потрібно буде вирішувати, як поєднати обидві ці сфери. Це гарний час для закінчення розпочатого.

А в період з 29 по 2 жовтня – чекайте масу новин, спілкування, проектів, ймовірно і завдань – це все буде пов’язано з кар’єрою і планами в ній на майбутнє.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 3 дні – навчання, зарубіжжя, гарний настрій.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – тривалий період «підвішеності в повітрі».

З 19 вересня до 10 жовтня – не час для нових договорів і навчання, проблеми з інформацією.

З 25 до 30 вересня – конфліктний період.

28 вересня, плюс мінус 4 дні – це час кар’єри!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,327