Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Дуже насичений на емоції місяць, досить складний, дуже трансформуючий Вас, змінюючий Ваші погляди на життя, самооцінку, смерть, секс, відносини з партнерами, кар’єру. Цей вересень принесе з собою багато чого, а віднесе ще більше. Це час трансформацій, змін, позбавлення.

Деякі тренди, розпочаті в серпні будуть продовжуватися і в вересня. Активність у навчанні і поїздках, яка почалася в другій декаді триватиме до кінця вересня. Романтичний період, багатий на емоції і любов, що почався в кінці серпня – до кінця першої декади вересня. Період мрій і марень, віри і надії, особливо щодо сім’ї та кар’єри, який почався в кінці серпня – до кінця вересня, але з невеликою перервою в середині першої декади.

З 5 по 13 вересня буде час активних дій, поведінки, та й просто активності в сферах подорожей, освіти і дружби. Це гарний час для пошуку друзів і пошуку нових! Цей же час добрий і для навчання новим речам, отримання нових знань. Ви будете імпульсивні, несподівані і нестандартні в цих сферах.

Починаючи з 6 вересня, до Вас повернеться Ваша творчість і бажання любити. Точніше, воно нікуди і не йшло, просто з 26 липня Ви могли повернутися до старого в цих сферах, а зараз зможете рухатися вперед з легкістю. Після 6го числа буде і простіше вирішувати фінансові питання, питання щодо партнерства (ділового: договору, домовленості; любовного: нові відносини, нові закоханості).

А от період з 7 вересня до 28 буде не з найприємніших для Близнюків. Самі по собі Близнюки досить поверхневі люди і непостійні, в якійсь мірі оптимістичні і не люблячі думати про суть буття. Але в цей час Ви станете більш глибокі, чутливі, уразливі, агресивні. Ви будете бажати управляти іншими або маніпулювати, хоча це і не властиво Близнюкам. Це буде сумний період, час позбавлення, багато чого піде з Вашого життя: Ваші звички, хтось або щось з сім’ї, Ваш спосіб життя. Як Ви розумієте, це гарний час для зміни своїх звичок. Але найголовніше, пам’ятайте, що будь яка депресія пройде і не думайте багато про смерть і питання пов’язані з окультизмом. А ще в цей період будьте обережніше, в цьому місяці вистачить складних моментів, а цей період тільки посилить їх.

З 8 вересня до 25 вересня – час ліні у сфері кар’єри і великих планів у сфері сім’ї, але не тільки, це ж саме можна сказати і навпаки – великі мріяння у сфері кар’єри і лінь у сфері сім’ї. Ви будете розриватися між домашньою сферою і кар’єрою. Ви можете занадто багато намріяти собі або запланувати. Повинна зауважити, що планувати в ці дні можна і потрібно, але знайте, не всі плани будуть реалізовані (лінь, мріяння, обман – перешкодять їм), але масштаби будуть дуже широкі!

13 вересня, плюс мінус 4 дні – сім’я! Саме сім’я і дім будуть у центрі Вашої уваги. Цілком імовірно, що ситуація яка склалася в даний момент Вам буде не зовсім ясна, але зате бажання діяти буде величезним. Це дуже експансивний період, період росту (можете зважитися на ремонт, зміну місця проживання, покупку меблів або вирішення сімейних питань), а так же час ідеалізму і мрій (особливо в кар’єрі). Не бажано міняти своє місце проживання на зарубіжжя в ці дні – будете трохи розчаровані. Гарний час для нових початків у сфері сім’ї і дома.

Серйозний період і дуже довгий розпочнеться 18 вересня і триватиме до 20 грудня 2017! Я писала про нього в гороскопі на рік і в гороскопі на грудень 2014 (тоді він починався вперше і тривав до 16 червня). Це період серйозного ставлення в \ до відносинам. Не бажаю повторюватися, постараюся коротко. У цей період Ви будете бажати стабільності і серйозності у відносинах, можете вступити в шлюб (так як будете бажати стабільності), а можете і розлучитися (якщо відносини не серйозні). Теж стосується і ділових відносин – від несерйозних партнерів будете позбавлятися, а серйозних шукати. Ви й самі більш серйозними станете у відносинах, більш глибокими і більш стриманими, складно буде заводити нові стосунки і виражатися у відносинах. Перечитайте мої гороскопи!

З 18 вересня до 10 жовтня – можете відчувати занепад сил, не бажання рухатися вперед, а бажання повернутися назад до старого стилю одягу або чого завгодно іншого пов’язаного з Вашим «Я» (звички, одяг, поведінка, ставлення до себе …). Цей час невдалий для бюрократичних процедур, оформлення документів та подачі їх. Бережіть інформацію, можливі втрати її.

З 19 по 25 вересня – романтичний і творчий період, маса ідей, маса новин, можливі несподівані і приємні поїздки в ці дні. Це дуже легкий і імпульсивний період для відносин, легко їх буде заводити і кидати.

З 25 вересня до 30 листопада – час активності у сфері сім’ї і вдома. Це багатий на енергію час, особливо фізичну, так що можете сміливо починати робити ремонт в будинку або допомагати рідним. А якщо Ви не знайдете як використовувати свою енергію – чекайте скандалів. Скандалів, тому що в цей період Ви будете, у Вашому будинку, показувати свою упертість, агресивність, нетерпіння, неприйняття думок інших людей, бажання руйнувати. Особливо небезпечний період буде з 25 по 30 вересня, саме в ці дні вересня Ви будете бажати ламати (все що можна, від правил до посуду), після будуть схожі періоди в жовтні і листопаді.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час для дружби і колективної творчості настав! Це вдалий час, щоб знайти нових друзів або почати творити щось нове! Це романтично-любовний період, повний несподіваних змін в сферах творчості та любові, а так само дружби.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 5 днів – сім’я в центрі уваги.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – Ви станете більш серйозні і відповідальні в стосунках.

З 18 вересня до 10 жовтня – не час починати нове.

З 25 вересня до 30 листопада – активність і маса енергії в сферах сім’ї і вдома.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – любов і творчість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 08 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,294