Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Травень – перехідний місяць, він завершить один старий тренд і почне один довгий. Чим довше тренди – тим менше вони помітні в життєвій суєті, але обернувшись назад Ви відчуєте їх вплив. До того ж в травні багато трендів, що почалися раніше, продовжаться. Місяць хороший для навчання, а особливо перенавчання, ділових поїздок, які Ви відкладали. А в третій декаді – час для кар’єри – отримання результатів або змін в цій сфері. Місяць принесе з собою довгий тренд обмежень, ілюзій у сфері кар’єри і положення в суспільстві, ліні і мрій, потрібно буде більш серйозно ставитися до кар’єри і поваги. На жаль, з приходом травня повернуться старі проблеми, бережіть себе. Мені складно сказати, хорошим буде гороскоп для Риб в травні або поганим. Найскладніший період у цьому місяці з 24 травня (22) по 1 червня (3-4).

Зараз у Вас йде період розмитості в стосунках, великих планів і мрій, він розпочався 28 квітня і триватиме до 2 червня.

З 29 квітня, у Вас почався перегляд або повернення, до старих питань пов’язаними зі сферами відносин і сім’ї, триватиме до 24 травня – не раджу починати нового в цих сферах, результат буде мало задовільним. Обережніше з бюрократією. Перечитайте мій гороскоп за квітень.

10 травня закінчується тренд, який почався в січні, пов’язаний з переоцінкою себе і кар’єри, положення в суспільстві і Вашої поведінки. Ще з січня Риби повинні були відчувати перешкоди на кар’єрному шляху і розвитку себе, було багато повернень до старого і переоцінки. Ви стали більш інтровертні і ретроградні в цей час, але він закінчиться, легше буде розвиватися і прагнути до нового, а не повертатися до старого.

До 13 червня у Риб йде час «вчення», але зараз, по 24 травня, час переучувати, а після починайте вивчати щось нове. Гарний час і для торгівлі, але після 24. До 24 травня вчіть етикет і культуру.

З 28 квітня по 2 червня будьте обережніше зі своїми планами і відносинами (відносини взагалі зараз складна тема для Риб, Ви хочете багато чого, але все це оманливе). Багато планів, багато ілюзій. Конкурентів варто побоюватися найбільше. Перечитайте квітневий гороскоп.

Травень принесе з собою повторення подій, повторення в сферах – відносин, поваги, досягнення, кар’єри. Цей період буде з 1 травня по 10 червня та через пару місяців у нього буде повторення. Повторюся, в цей період у Вас буде відчуття важкості в стосунках, в сфері щодо їх, багато Ваших планів буде складно реалізовувати, теж буде стосуватися і сфери кар’єри і суспільного становища, поваги інших. У цей час у Вас можуть бути або дуже вже масштабні плани, які складно буде реалізувати і краще їх відкласти щодо цих сфер, або повний песимізм. Час реорганізації відносин і кар’єри, не на часі поспішати. Можливо, що доведеться платити за рахунками в сфері кар’єри, бережіть свою репутацію. Не чекайте багато від партнерів, можуть бути обмани. Згадайте період з 9 березня по 20 квітня (з піком після 18 квітня), перечитайте мій гороскоп за березень, в ньому детально все було описано.

Спочатку травня, з 1 по 5 число у Вас буде маса енергії і оптимізму, час показати себе. Гарний час для творчості і налагодження відносин з партнерами. Досить оптимістичні дні і щасливі.

6 травня, плюс мінус 3 дні – час вчитися, а ще краще – переучувати. Час писати статті та дипломні роботи – а ще краще повернутися до написання занедбаних. Маса новин, можливо пов’язаних з чимось, про що Ви вже чули. Якщо Ви довго відкладали поїздку – прийшов час. Цей період буде дуже енергійним, маса енергії. Гарний час розібратися з дружбою. Але в той же час він дуже небезпечний для відносин і кар’єри, щоб не загубити репутацію і не створіть бурю в склянці води – відкладіть всі справи в цих сферах на пізні терміни.

З 6 числа по 10 травня – час проявити силу волі в сфері дружби і планів на майбутнє, а так само змінити це все, позбутися або відродити. Цей же період хороший для зміни знань, освіти. З 6 по 11 травня буде романтичний час для всього Зодіаку.

З 8 по 11 – час посилено вчитися і спілкуватися, маса новин, можете писати книги, якщо хочете. Ймовірно, що буде багато новин пов’язаних з сім’єю і відносинами.

Гарний час налагоджувати відносин з 9 по 13 травня. Це так само романтичний період. При цьому, цей час добре саме для налагодження відносин. А от чи варто заводити нові, не можу нічого сказати. Цей час вдалий і для ділових угод і переговорів, особливо тих, що відкладалися раніше або не могли знайти компромісу. Хороший період для дорогих покупок. Зараз саме той час показати свою харизму для ВІП персон, щоб отримати підвищення на службі або поліпшити свою репутацію.

І ще один період для навчання і зміни цієї сфери – з 10 по 18 травня, а так само для зміни відносин і домашньої сфери. Викиньте зайве сміття з дому. Позбавтеся від обтяжливих відносин або обговоріть з партнером то, що Вас турбує. Можете переглянути ділові угоди, хороший час натиснути на ділових партнерів.

Після 10 травня життя розвернеться і почне рухатися вперед, після застою з січня місяця. А найсильніше це буде помітно в сфері соціального становища і кар’єри, не так вже й швидко і все нове, але швидше і новіше ніж було.

Ще один період хороший для трансформації відносин, але тепер ще й фінансів з навчанням буде з 13 по 16 травня, час вдало для реструктуризації боргів та кредитів, вирішення питань із спадком і прохань про допомогу. Це ще й сексуальний період для Зодіаку.

З 17 по 29 травня буде тривалий період, який дозволить поліпшити шляхом розширення, витонченості, дорожнечі, експансії сфери відносин і дому. Можете нарешті купити дорогий предмет для Вашого місця проживання або отримати підтримку від рідних в ці дні. У відносинах, особистих змін не чекайте, але гарний час для ділового співробітництва та укладення угод, особливо після 24 травня, навіть покупки нерухомості. Маса новин і поїздок, спілкування, навчання.

Скандальний час для всього Зодіаку і для Риб з 21 по 24 травня, а для Вас 20 по 25, можливо навіть фізичне насильство. Скоріш за все, що скандали будуть з рідними і керівництвом, вищестоящими людьми. Не варто гарячкувати, постарайтеся тримати себе в руках. При скандалі на роботі – імовірна втрата робочого місця.

22 травня, плюс мінус 4 дня – відбудеться посилення всіх існуючих трендів (періодів), що особливо стосуються кар’єри і сім’ї. Так само будьте обережніше в стосунках і тримайте свою фантазію під контролем, а так само боріться зі своєю лінню. Не поскандальте надто вже серйозно з керівництвом і рідними. Слід більше уваги приділити конкурентам і суперникам, вони можуть негативно вплинути на Вашу репутацію. Особливу увагу Рибам слід приділити кар’єрі, цілям на майбутнє і існуючими проектами, повазі і положенню в суспільстві, ці 8 днів (можливо більше) можуть допомогти Вам розібратися в них і зміцнити їх, головне не беріться за багато планів одночасно, багато не мрійте і контролюйте агресію. Гарний час осмислити свій шлях, зміцнити репутацію, подумати і оцінити положення в суспільстві. Вірогідні новини пов’язані з сім’єю, сімейної сферою. Можливо, ці дні будуть для Вас депресивні, але не сумуйте, беріться тільки за реальне.

Дуже пристрасний і сексуальний період буде з 24 по 27 травня. При цьому, слід бути обережніше в питаннях кар’єри, може постраждати Ваша репутація. Так само постарайтеся не втратити гроші в ці дні, поганий час для покупок, відкладіть їх. Слід побоюватися інтрижок.

Спочатку гороскопу на травень для Риб я писала, що найскладніший період буде з 24 по 1 червня (може більше). Але до того ж з 24 травня по 4 жовтня настане довгий тренд, і як всі довгі тренди він може бути лише фоновим, під час нього на Ваші плечі ляже більше навантаження, обов’язків або Ви захочете звільнитися від них. Час серйозний і відповідальний, розмиття цілей, прагнень і бажань, бажання свободи від усього, відходу в ілюзорний світ. За ці півроку повинні будуть відбутися зміни пов’язані з Вашим становищем в суспільстві, варто берегти свою репутацію. Ці півроку Ви можете відчувати деяку депресію через обов’язки і вимог від Вас. Кількість вимог від керівництва (або батьків) до Вас зросте. Не бійтеся цього періоду – це час дорослішання.

З 25 травня по 18 червня – більше гармонії у відносинах з рідними, сім’єю, а так само вдома. Гарний час прикрасити будинок, купити предмети декору або оновити меблі. Вдалий час для вкладання грошей в нерухомість, хоча будуть періоди, коли треба бути обережніше. Налагоджувати відносини з сім’єю в ці дні.

З 27 травня по 3 червня повториться період, який був у Вас з 10 по 18 травня, знову час позбавлятися від непотрібних знань, але тепер час і отримувати нові. Ймовірно, відбудеться повторення подій і в інших сферах, які були у Вас з 10-18.

З 28 травня по 30 червня – більше активності в сфері дружби і планів на майбутнє.

З 31 травня по 15 червня дуже хороший період, щоб присвятити себе сім’ї і рідним, дітям і дому. Час для декоративного ремонту, не капітального, а з метою прикрасити будинок! Хороший період для творчості, а так само гарний час для фінансових проектів.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – не беріться за багато і не плануйте в стосунках і кар’єрі. Вірогідні розчарування.

З 1 по 5 травня – час показати себе і присвятити творчості.

6 травня, плюс мінус 3 дні – час навчання!

З 17 по 29 травня – ділові угоди, поліпшення будинку і кар’єри.

22 травня, плюс мінус 4 дня – час вирішення питань пов’язаних з кар’єрою і положенням в суспільстві. Будьте обережніше.

З 24 травня по 27 – сексуальний період, бережіть свої гроші.

З 24 травня по 4 жовтня – час дорослішати, обережніше з цілями на майбутнє, не лінуйтеся.

З 25 травня по 18 червня – гармонія в будинку.

З 28 травня по 30 червня – більше активності в дружбі і планах на майбутнє.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,378