Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Травень продовжить кар’єрний тренд, на початку травня найсильніший час в році для початку нового кар’єрного шляху. В кінці травня вся увага буде звернено до любові і творчості, дітям. Місяць не складний для Лева, але ймовірно ледачий. Слід обережніше бути з грошима, щоб не бути обдуреними або не обманули. Повернеться старий тренд пов’язаний з грошима і любов’ю, творчістю, дітьми, цінностями, коли між цими двома сферами може бути деякий конфлікт і незадоволеність ними. І травень, в самому кінці, принесе довгий тренд пов’язаний з підвішеним станом в любові і, ймовірно, деякою обмеженістю в фінансах, сексуальності, підтримки від інших людей, але про нього пізніше в гороскопі. А ще в травні у Левів повернеться енергія і підвищена активність в сферу сім’ї та будинки!

До 24 травня своєю харизмою Ви можете зробити собі ім’я, кар’єру і домогтися поваги у інших, харизмою і привабливістю, головне не перестарайтеся і не втратьте репутацію.

До 24 травня слід бути обережніше з бюрократією та інформацією, не втратьте і не наплутайте, а так само не починайте нічого нового пов’язаного з цим, будуть затримки і потрібно більше ресурсів затратити, щоб отримати бажаний результат.

Ще з 28 травня і до 2 червня у Львів період невизначеності в фінансах, варто бути обережніше з грошима, Ваші витрати могли значно зрости, постарайтеся витрачати менше. Доходи – головне не помилитись і не лінуватися. Ви занадто багато щодо фінансів зараз покладаєте на волю долі…

З 1 травня по 10 червня слід не вішати ніс в питаннях що стосуються фінансів та любові, творчості. Можливо Ви зараз перебуваєте в пошуку нових джерел доходів і можете відчувати депресію з цього приводу, Ваші надії не виправдовують себе, а може існуючі джерела доходів в цей період будуть приносити менше, ніж Ви сподівалися. Але головне не опускайте рук і не хапайтеся за все підряд. Ваші плани грандіозні, але потрібно бути цілеспрямованим. Цей період вже був у Вас з 9 березня по 20 квітня, з піком з 18 березня по 15 квітня, перечитайте мій гороскоп на березень.

Вдалий період для фінансів і кар’єри з 1 по 5 травня! Та й енергії в ці дні буде маса, а так само оптимізму і веселощів. Вірте в себе і свої сили, а головне – дійте! Не чекайте. Це хороші дні для поваги і просування по кар’єрних сходах!

6 травня, плюс мінус 5 днів – це найважливіший період для сфери кар’єри, нагород, досягнень, поваги, честолюбства, Вашого життєвого шляху. Це сильний час, найсильніший для перерахованого в 2016 році. Воно дуже добре для нових починань, наприклад, для вступу на нову посаду. Саме для нового, а не старого. Якщо Ви хотіли отримати підвищення – нагадайте керівництву про себе в ці дні. Ці ж дні гарні для планування довгострокових проектів і планів, на півроку мінімум вперед. Ці 10 днів, особливо після 6 травня, посилять Ваш характер, зміцнять Вашу впевненість в собі, використовуйте свою силу волі. Цей період так само посилить всі існуючі тренди і що почалися під час нього, так що будьте обережніше з грошима. Вас чекає маса новин пов’язаних з цими сферами з 8 по 11 число.

З 9 по 13 травня, єдиний, хороший період для фінансових питань. Особливо для заробітку, покупок, продажів. Ці ж дні гарні для кар’єри, спілкування з керівництвом і важливими людьми. А так же вони гарні для відносин з партнерами. Покупку електроніки і книгу краще перенести на числа після 24 травня.

Гарний час для аналізу сфери кар’єри і роботи, здоров’я з 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня. Ці тижневі періоди так само хороші для позбавлення від зайвого в цих сферах, наприклад для схуднення, позбавлення від нереалізованих проектів, клієнтів.

Досить сексуальний період з 13 по 16 травня, хороший для відносин.

Гарний час для навчання і торгівлі, поїздок з 17 по 29 травня.

Скандальний період, під час якого Ви можете сильно поскандалити з друзями та коханими з 21 по 24 травня, та й в ці дні весь Зодіак буде агресивніше звичайного, так що можливі скандали, імпульсні вчинки, егоцентризм і нетерплячість у всіх до всіх. Варто бути обережніше вагітним Левицям.

22 травня, плюс мінус 3 дні, час розібратися в любові, в почуттях, в творчості і питаннях пов’язаних з дітьми. Цей період посилить всі існуючі тренди, так що час буде дуже пристрасний або розжарений, емоцій буде сила-силенна. Ви можете поскандалити з коханою людиною або другом. А можете зажадати більше від любові або просто закохатися по вуха в ці дні, зрозуміти, що любите! Це дуже енергійний період для творчості, так що якщо Ви художник, поет, письменник, музикант – ловіть хвилю і творіть!

Будьте обережніше в сферах і питаннях: фінансів, любові, творчості, заробітку, накопичень, боргів, сексу з 24 по 1 червня. Занадто все розмито і невизначено, занадто багато бажань, страхів.

З 24 травня по 4 жовтня у Левів буде період що впливатиме на творчість і любов, дітей, азарт, сексуальність, глибокі пласти психіки і фінанси. В цей довгий період потрібно більш обережніше ставитися до боргів і обов’язків, читайте уважно договори. Ви можете стати менш азартні, більш пасивні. Творчість, скоріш за все, буде для Вас розмитою, можете спробувати щось нове або навіть відкласти свої проекти, менше часу присвячувати їм. У сексуальній сфері Ви можете захотіти зруйнувати кордони і випробувати щось нове або стати індиферентні – а може і те і інше, але в різні періоди.

Гарний час для дружби з 25 травня по 18 червня, а особливо з 31 травня по 15 червня! З 31 травня по 15 червня Ви можете завести нових друзів і знайомства.

З 28 травня по 3 серпня повернеться Ваша активність і енергійність в домашній сфері, доробляйти недороблені ремонти до 30 червня, а після починайте нові. Якщо не знайдете куди витратити енергію – будуть скандали, занадто Ви вже нетерплячі будете в ці дні, навіть агресивні.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на травень 2016

6 травня, плюс мінус 5 днів – починайте робити собі кар’єру!

З 17 по 29 травня – вчіться і спілкуйтеся!

22 травня, плюс мінус 3 дні – час розібратися в коханні і творчості.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,299