Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Складний місяць для Дів, дещо незрозумілий, що обмежуючий, змушуючий платити за рахунками. Травень продовжить тренд навчання, спілкування з зарубіжжям (можливо поїздок), судових розглядів і наставництва. В кінці місяця у Дів буде важливий час для сімейної сфери, завершення, усвідомлення і прийняття рішень пов’язаних з сім’єю. Весь місяць Ви можете бути занадто ліниві, мрійливі, в якійсь мірі відірвані від дійсності. Ще з початком місяця повернеться старий тренд, пов’язаний з сімейною відповідальністю і обмеженнями. Травень почне дуже довгий тренд, піврічний, великої відповідальності в сімейній сфері і підвішеності в стосунках. Я б охарактеризувала травень, як не зовсім позитивний місяць, розчаровуючий, невизначений, меланхолійний, глибокодумний і змушуючий приймати важливі рішення.

З січня у Вас було повернення в сфері сім’ї та в якійсь мірі в сфері відносин, справи нові складно рухалися вперед, був перегляд цих сфер. Але цей період закінчитися 10 травня, з цього числа рухатися до нового в цих сферах буде набагато легше.

До 24 травня Ви можете відчувати деяку інтровертність і ретроградність, повернення до старого і почуття дежавю. Не раджу починати нові проекти і реалізовувати нові плани, поверніться і переглянете старі, завершить їх. Особливо помітно це буде в інформаційному просторі, дружбу, кар’єрі.

До 2 червня не беріть на себе багато, і не лінуйтеся! Ви дуже романтичні і чутливі до 2 червня, не нафантазує занадто багато чого щодо відносин. Сконцентруйтеся на важливому, не сумуйте і не робіть із себе «Козла відпущення». 28 квітня у Вас почався цей масштабно-мрійливо-відповідальний період і буде він до 2 червня. Бійтеся ворогів і не втратьте репутацію.

Початок місяця почнеться з повторення періоду, який був у Дів з 9 березня по 20 квітня, тепер з 1 травня по 10 червня Ви можете відчувати деякі обмеження себе, своїх планів і ідей з боку сім’ї. Сім’я може звалити на Вас обов’язки, ймовірно, навіть деяке розчарування сімейної сферою, бажання контролювати її більш твердо або бажання поліпшити її. Перечитайте мій гороскоп для Дів на місяць березень, в ньому я детально описала цей період.

Час оптимізму, дуже гарний і яскравий час, енергійний і життєрадісний, який згладить багато негативних аспектів – з 1 по 5 травня. Слухайте свою інтуїцію – вона у Вас зараз дуже сильна! Постарайтеся їй довіряти. Час маси новин, віри в себе і здоров’я повинно піти на поправку.

6 травня, плюс мінус 3 дні, виникнуть питання пов’язані з навчанням, зарубіжжям, судами, наставництвом та поїздками. Це хороший момент для початку нового рівня навчання, вступу до університету або прийняття рішень про вищу освіту. Хороший період для написання дисертації, дипломної роботи або ще чогось масштабного. У ці дні Ви можете змінити свої погляди на філософію і релігію. Цей період посилить всі існуючі тренди. З 6 по 10 травня – хороший час для спроб завагітніти або змінити свою творчість, любов. А з 6 по 11 ще й романтичний період, хороший для близьких відносин.

Час показати себе з 8 по 11 травня. З 9 по 13 травня – час для налагодження відносин, особливо з зарубіжжям, а так само не поганий період для вирішення судових питань.

У Дів буде два короткострокових періоди, коли Ви можете себе змінити в травні місяці – з 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня! Це час змінюватися, трансформуватися і перероджуватися. Навіть Ваш стан здоров’я, фізичний, може в ці дні «відродитися» не кажучи вже про психологічний. Ці ж періоди позначені глибокодумністю, так що якщо потрібно в чомусь розібратися і зрозуміти, то плануйте на ці дні. Вони гарні для переговорів, Ви зможете відстояти свої права і ідеї.

Найвдаліший період для Дів з 17 по 29 травня! Багато спілкування і новин, гарний час вчитися, багато новин пов’язаних з зарубіжжям, судами, а так само маса оптимізму. Слухайте свою інтуїцію!

А ось з 21 по 24 травня тримайте свої емоції під контролем, особливо агресивність. Дуже ймовірні скандали з керівництвом і рідними, може постраждати Ваша репутація. Високий шанс травмувати себе.

22 травня, плюс мінус 4 дня, емоційний період і підсилюючий всі тренди, дивіться не побийтесь з родичами або на роботі! Ці дні повністю слід присвятити сім’ї, а може і сама вона змусить Вас звернути на себе увагу. Потрібно нарешті прийняти важливі рішення, усвідомити і зрозуміти, що робити і куди йти. Зараз сімейна обстановка у Дів вимагає уважності, відповідальності та цілеспрямованості. Не варто відкладати, потрібно діяти. Ці дні чреваті змінами в домашній сфері, отриманням результатів від Ваших минулих дій. Обміркуйте переїзд, ремонт, розберіться в сімейних відносинах і підведіть підсумки, заплануйте на майбутнє. Завершіть розпочате або отримаєте результат, найкраще підвести підсумки.

Піковий період проблем у Дів буде з 24 по 1 червня, тримайте все під контролем, не опускайте рук. Це не найкращий час для з’ясувань в сфері відносин і сім’ї, хто правий, а хто винен, написання правил для цих сфер. Ви можете занадто ідеалізувати партнера, будувати масу планів (хоча не всі і реалізуєте, а може і ні одного), Вас може накрити хвиля ліні і песимізму, безініціативності і почуття безпорадності (хоч це і не так). У ці дні головне не втратити своє обличчя, не чекати багато чого від партнера, не вимагати багато від сім’ї. Можливі зміни в кар’єрній сфері.

З 24 травня і по 4 жовтня у Вас буде довгий період якоїсь невизначеності, почуття безпорадності, в якійсь мірі малодушності і безініціативності в сфері сім’ї та відносин. Це час «розмиє» сформовані правила і засади, слід бути обережніше при укладанні угод і договорів, особливо що стосуються домашньої сфери. Ви можете відчути деяке розчарування у відносинах, через Ваших нереальних бажань. Мені складно чітко описати такий тривалий період, зауважу, що у нього будуть піки і спади. Постарайтеся не втратити партнера і будинок, сім’ю, під час цього періоду, Ви можете не правильно все усвідомлювати, бачити або в чорних або в світлих тонах все. Правила можуть бути розмиті, будьте обережніше в діловому співробітництві.

З 25 травня по 18 червня – більше соціальних заходів, харизми, гарний час для сфери кар’єри, можна сказати, що з 25 травня у Дів почнеться довгий (майже півтора місяця) період орієнтованість на кар’єру, повагу, досягнення, цілі та положення в суспільстві. З 25 травня по 18 червня – харизмою, привабливістю, вмінням спілкуватися з іншими Ви можете зробити собі ім’я.

Після 28 травня закінчиться активність в домашній сфері, яка почалася ще в березні місяці. А це означає менше енергії і сил в будинку, але і менше скандалів і егоїзму. Постарайтеся завершити ремонт до 28 травня.

Час заробити собі ім’я з 31 травня по 15 червня – покажіть себе на роботі, зробіть собі кар’єру за допомогою посередництва, переговорів, спілкування з керівництвом і клієнтами! До того ж це і в якійсь мірі романтичний період.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – беріться за важливе і не женіться за багатьма.

6 травня, плюс мінус 3 дні – поїздки, навчання, суди.

З 10 по 18 і з 27 травня по 3 червня – час міняти себе, знання і кар’єру.

З 21 по 24 травня – небезпечний період.

22 травня, плюс мінус 4 дня – посилення всіх існуючих трендів. Зверніть увагу на сім’ю.

З 24 травня по 4 жовтня – незрозумілий період в родині і відносинах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,170