Гороскоп на травень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця, до 12 травня, буде сприятливою для всього астрологічного зодіакального кола, це буде продовження попередніх трендів. А от починаючи з 12 травня і до кінця місяця — варто очікувати проблем, хоча для Водоліїв нічого особливо страшного бути не повинно.

3 травня, плюс мінус 4 дні — це Ваш час, щоб досягти бажаного в кар’єрі, соціальному становищі, отримати те, до чого Ви так прагнули. Це успішний період для Водоліїв закласти новий фундамент для цілей на майбутнє. Особливо успішно у Вас скластися завершення якогось проекту або досягнення раніше поставленої мети в ці дні! Покажіть себе, свої достоїнства керівництву або важливим людям — це час, щоб зайняти нову посаду!

З самого початку квітня Водолії почали відчувати прилив енергії, коли це стосувалося сімейних справ. Ви були готові на все заради родини, і зробити все, може навіть ремонт встигли почати. Паралельно з цим зросла і кількість конфліктів. Хочу Вас порадувати, після 12 числа кількість конфліктів зменшитися, але й енергія піде. Так що, поспішіть доробити домашні справи. Хоча будинок і буде в центрі Вашої уваги до третьої декади травня, все ж, енергії буде менше.

Починаючи з 12 числа Ваша енергія «перейде» в сферу творчості, любові, дітей і цей фонтан буде бити до 24 червня. У цей період Ви більш активні будете в любовних і творчих справах. Гарний час, щоб почати щось творити, а так само пошукати собі нову любов. І не забувайте про дітей, зачати у Вас може і не вийти, але час їм присвятити саме час. Будьте обережні в цих сферах в період з 12 по 18 число! Особливо якщо Ви вагітні. У ці дні вірогідні небезпечні ситуації.

18 травня, плюс мінус 4 дні — щось нове, пов’язане з будинком і сім’єю станеться у Вас. Вашу увагу буде звернено на домашні справи, може бути Ви захочете змінити місце проживання або купити нерухомість. Не час для покупок обладнання та апаратури для дому, а так само інших корисних речей.

У цьому місяці я попереджаю всіх знаків Зодіаку бути обережними у період з 12 по 18 травня — це небезпечний період. Водоліям варто боятися переломів.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня — будьте уважнішими при роботі з інформацією, документами і в спілкуванні. Поганий час для початку нових проектів, але хороший для перегляду існуючих і покинутих. У ці дні імовірна втрата документів і всіх видів інформації.

Кінець місяця, починаючи з 23 травня, буде для всіх знаків Зодіаку багатим на фантазії та ілюзії. У тому числі і для Водоліїв, але трохи відрізнятиметься тим, що Ви можете стати більш бунтарськими у відносинах — захотіти свободи від зобов’язань. Це гарний час для романтики і творчості, але поганий для прийняття зважених рішень.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в травні 2015

3 травня, плюс мінус 4 дні — важливий період у кар’єрній сфері, досягненні поставлених цілей, повазі і репутації. Час отримувати по заслугах.

До 12 травня у Водоліїв буде багато енергії в домашній сфері.

З 12 травня по 24 червня — багато енергії у творчості і любові.

18 травня, плюс мінус 4 дні — знову щось важливе станеться пов’язане з будинком. Гарний час для початку чогось нового.

З 12 травня по 18 травня — будьте обережніше, ймовірні конфлікти з друзями та коханими. Якісь обмеження у творчості і любові.

З 19 травня по 12 червня — проблеми з документами, інформацією, діловим спілкуванням. Не час починати нові ділові проекти.

З 23 травня і до кінця місяця — бунтарство, мрії, романтика, образливість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 9 T. 0,178