Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця, до 12 травня, буде сприятливою для всього астрологічного зодіакального кола, це буде продовження попередніх трендів. А от починаючи з 12 травня і до кінця місяця – варто очікувати проблем, хоча для Водоліїв нічого особливо страшного бути не повинно.

3 травня, плюс мінус 4 дні – це Ваш час, щоб досягти бажаного в кар’єрі, соціальному становищі, отримати те, до чого Ви так прагнули. Це успішний період для Водоліїв закласти новий фундамент для цілей на майбутнє. Особливо успішно у Вас скластися завершення якогось проекту або досягнення раніше поставленої мети в ці дні! Покажіть себе, свої достоїнства керівництву або важливим людям – це час, щоб зайняти нову посаду!

З самого початку квітня Водолії почали відчувати прилив енергії, коли це стосувалося сімейних справ. Ви були готові на все заради родини, і зробити все, може навіть ремонт встигли почати. Паралельно з цим зросла і кількість конфліктів. Хочу Вас порадувати, після 12 числа кількість конфліктів зменшитися, але й енергія піде. Так що, поспішіть доробити домашні справи. Хоча будинок і буде в центрі Вашої уваги до третьої декади травня, все ж, енергії буде менше.

Починаючи з 12 числа Ваша енергія «перейде» в сферу творчості, любові, дітей і цей фонтан буде бити до 24 червня. У цей період Ви більш активні будете в любовних і творчих справах. Гарний час, щоб почати щось творити, а так само пошукати собі нову любов. І не забувайте про дітей, зачати у Вас може і не вийти, але час їм присвятити саме час. Будьте обережні в цих сферах в період з 12 по 18 число! Особливо якщо Ви вагітні. У ці дні вірогідні небезпечні ситуації.

18 травня, плюс мінус 4 дні – щось нове, пов’язане з будинком і сім’єю станеться у Вас. Вашу увагу буде звернено на домашні справи, може бути Ви захочете змінити місце проживання або купити нерухомість. Не час для покупок обладнання та апаратури для дому, а так само інших корисних речей.

У цьому місяці я попереджаю всіх знаків Зодіаку бути обережними у період з 12 по 18 травня – це небезпечний період. Водоліям варто боятися переломів.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня – будьте уважнішими при роботі з інформацією, документами і в спілкуванні. Поганий час для початку нових проектів, але хороший для перегляду існуючих і покинутих. У ці дні імовірна втрата документів і всіх видів інформації.

Кінець місяця, починаючи з 23 травня, буде для всіх знаків Зодіаку багатим на фантазії та ілюзії. У тому числі і для Водоліїв, але трохи відрізнятиметься тим, що Ви можете стати більш бунтарськими у відносинах – захотіти свободи від зобов’язань. Це гарний час для романтики і творчості, але поганий для прийняття зважених рішень.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в травні 2015

3 травня, плюс мінус 4 дні – важливий період у кар’єрній сфері, досягненні поставлених цілей, повазі і репутації. Час отримувати по заслугах.

До 12 травня у Водоліїв буде багато енергії в домашній сфері.

З 12 травня по 24 червня – багато енергії у творчості і любові.

18 травня, плюс мінус 4 дні – знову щось важливе станеться пов’язане з будинком. Гарний час для початку чогось нового.

З 12 травня по 18 травня – будьте обережніше, ймовірні конфлікти з друзями та коханими. Якісь обмеження у творчості і любові.

З 19 травня по 12 червня – проблеми з документами, інформацією, діловим спілкуванням. Не час починати нові ділові проекти.

З 23 травня і до кінця місяця – бунтарство, мрії, романтика, образливість.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,180