Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Місяць травень обіцяє бути багатим на події у фінансовій сфері, зарубіжжі, навчанні, судових розглядів і вирішенні спорів, та й багато чого іншого. У травні для Терезів настануть нові тренди, перша половина травня обіцяє бути легкою, друга складною, а третя мрійливої. Але давайте про все по черзі.

3 травня, плюс мінус 3 дні – час пожинати врожай у фінансовій сфері. У ці дні Ви отримаєте оплату за свою працю. Гарний час попросити про надбавку до заробітної плати. Можете пошукати нові джерела доходів і способи заробітку грошей, а так само накопичень. У ці ж дні покращитися і Ваше здоров’я, вдалими будуть медичні процедури. Вдалі будуть дорогі покупки, поспішіть, оскільки з другої декади і до другої декади червня покупки електроніки будуть не успішні.

Починаючи з 8 травня і по 6 червня у Вас поліпшаться взаємини з вищестоящими людьми і керівництвом. Гарний час для чарування різних ВІПів.

З квітня місяця Терези стали більш активні у фінансовій сфері, особливо в тій її частині, яка стосується позик, кредитів, боргів, відсотків. Грошей, які Вам не належать, але з якими Ви «працюєте». У цей же період у Вас виросли і витрати. Цей тренд закінчується 12 травня.

З 12 травня по 24 червня, у Вас буде більше енергії в сферах подорожей, навчання. Ймовірно, за цей час Ви станете активніше співпрацювати з іноземцями. У цей же період у Вас виникнуть скандали з наставниками і покровителями. Це не найвдаліший час для судових розглядів до 12 червня.

Починаючи з 12 і до 18 числа, буде складний період для всіх знаків, включаючи і Терезів, хоча для Вас не найстрашніший. У ці дні більшість із знаків будуть бунтувати, будуть занадто нервові і бажати руйнувати, а не будувати. Багато хто не захочуть слідувати прийнятим правилам, а створити свої. Цей же період і небезпечний на травми, особливо переломи. Будьте обережніше в ці дні. Для Терезів він буде відрізнятися тим, що у Вас може статися конфлікт з Вашим покровителем, вірогідні якісь проблеми пов’язані з поїздкою за кордон, проблеми з навчанням у ВНЗ, дуже поганий період для судових розглядів. Постарайтеся відкласти все, що пов’язано з цим на дати після 19 травня, а якщо Ви хочете почати в цих сферах щось нове, тоді взагалі після 12 червня.

18 травня, плюс мінус 3 дні, фокус Вашої уваги буде звернений на фінанси знову. Ви можете вирішити взяти новий кредит у банку або дати комусь грошей у борг. Цей період буде схожий на той, що був у 20 числах квітня і «поруч». Гарний час для початку чогось нового пов’язаного з фінансами, зірки дають Вам ще один шанс, але до 19 травня! Після 19 травня не здумайте починати нічого нового, але можете повернутися і з успіхом реалізувати щось старе. В цей же період, 18 травня плюс мінус 3 дні, може бути щось пов’язане з операціями і здоров’ям. Минулого місяця, в квітні, я не могла сказати будуть успішними операції чи ні, зараз же можу сказати – ні. Якщо Ви планували операцію на ці дні, краще відкласти її на червень місяць. Операція може пройти і добре, але от одужання буде проблемним.

З 19 травня і по 12 червня у всіх знаків будуть проблеми з інформацією і різної бюрократією. У цей час Терезам краще уважніше ставитися до договорів і різних документів, не варто чекати швидкого підписання договорів. Можете втратити важливу інформацію або документ, будьте обережніше. Це не найкращий час, для нового: звернення до суду, звернення з проханням до свого покровителя і заступника, вступ до університету або початку вивчення чогось нового. Якщо Ви все ж зважитеся на нове в цих сферах – не чекайте швидкого результату, результат Вам дасться дорожче, ніж Ви думали. У ці дні у Вас повернутися старі теми в цих сферах. Гарний час доробити те, що Ви раніше почали пов’язане з цим усім, а так само переробити, або почати робити знову занедбане.

Несподівані витрати Вас можуть очікувати з 23 по 28 травня, в цей же час, коли Ви станете бажати більше свободи і змін.

Кінець місяця для Терезів особливо страшним нічим не загрожує, але все ж, в останню декаду травня навчиться розрізняти реальність і вигадку. Це чарівний час, не тільки для Вас, а й для усього Зодіаку, коли люди будуть більш мрійливі, більше фантазувати, а разом з цим може «прийти» і брехня.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – Вашу увагу буде звернено до фінансів.

З 8 травня по 6 червня – поліпшення відносин з вищестоящими людьми.

Починаючи з 12 травня і по 24 червня – більш активні в сферах подорожей, судових розглядів, навчання, покровительства.

З 12 травня по 18 травня – небезпечний період, будьте обережні. Конфлікти з покровителями.

18 травня, плюс мінус 3 дні – знову увага буде звернена до фінансів і здоров’ю.

З 19 травня по 12 червня – проблеми з інформацією і документами.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,295