Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Тельця, від Марфи Бомбушкар


Ще в квітні місяці Тельці стали вже дуже активними, зросла кількість скандалів, емоційних вибухів, бажань. До середини травня ці теми продовжуватися, після стане легше. Травень буде важливим місяцем для відносин, самопізнання і фінансів.

3 травня, плюс міну 5 днів, відносини будуть для Вас важливою темою. У ці дні Ви будете дуже емоційно ставитися до свого партнера і з тими, з ким взаємодієте. Це час, коли Ви зможете прийняти важливі рішення щодо відносин. Ви усвідомлюєте, чого ж Ви хочете отримати від свого партнера і що він Вам дає. Це один з декількох найважливіших періодів для відносин, другий такий за важливістю буде в жовтні і листопаді. Саме зараз Ви можете розставити знаки «пунктуації» у відносинах. Говорячи про відносини, я не маю на увазі будь-які зв’язки і контакти, а тільки з коханими і партнерами, з якими Ви вже якийсь час разом.

З квітня місяця Тельці були дуже вже активні, енергійні, агресивні, егоїстичні, швидко збуджувались. За цей час у Вас, ймовірно, відбулося багато сутичок з іншими, ймовірно, що були і якісь травми. Хочу Вас порадувати цей Ваш період «понад активності» завершитися 12 травня. І Ви знову станете такими, які є.

Починаючи з 12 травня і по 24 червня, сфера Вашої активності та енергійності буде пов’язана з грошима, заробітком грошей, накопиченнями. Це час, коли гроші буде простіше заробляти, але будуть періоди, коли Ви будете їх і добре витрачати.

Будьте обережні з 12 травня по 18 травня. Це небезпечний період, пов’язаний з травмами. Так само в ці дні у Вас, дуже ймовірно, виникнуть проблеми з грошима. Схоже, що Вам хтось не захоче дати кредит, або вичерпається джерело грошей, які не належать Вам, але використовуваних Вами (перед Вами закриють кредитну лінію, Ваш партнер вирішить перестати давати Вам гроші, проблеми з різними виплатами Вам або просто Ви не зможете взяти або повернути кредит). Це поганий час брати гроші в борг. Скандали, пов’язані з фінансами. Дивіться не втратьте свої способи заробітку грошей і накопичення.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня, Тельцям варто очікувати повернення старих тем по заробітку грошей, любові і творчості. У ці дні краще не укладати нових договорів, не шукати нових способів заробітку – результати будуть менше, ніж Ви очікували. Але гарний час повернутися до старого, занедбаного Вами. У цей же термін очікуйте проблем з бюрократичними процедурами – оформленням документів, різної кореспонденцією та інформацією.

18 травня, плюс мінус 5 днів, буде період, який вже був у Тельців в кінці квітня – 20тих числах. Ви знову задумаєтеся над своїм життям, гарний час для початку чогось нового. Всю Вашу увагу буде звернено до Вас і Вашим бажань. Можете по-новому поглянути на своє життя і себе самого. Зараз Ви здатні змінити будь-яку свою сферу життя, а особливо себе і своє Я. Якщо хотіли кинути палити – підходящий момент або сісти на дієту. Ви будете здатні на дуже багато чого!

23 травня по 28 травня – вірогідні несподівані витрати і втрати грошей, до того ж у ці дні Ви будете дуже імпульсивні, що не властиво Вам. Можете зважитися на революцію, зміни у відносинах.

Кінець місяця обіцяє бути романтичним, починаючи з 24 травня і до 30го числа.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в травні 2015

3 травня, плюс мінус 5 днів – відносини в центрі уваги.

12 травня по 24 червня – фінанси, заробіток грошей.

12 травня по 18 травня – будьте обережніше, особливо у фінансових сферах.

18 травня, плюс мінус 5 днів – почніть щось нове.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,173