Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Травень обіцяє бути дуже важливим місяцем у сфері свого Я і відносин, саме в цьому місяці Ви знайдете в собі сил почати діяти, якщо до цього не вирішувалися. У першу декаду травня – всі Ваші бажання «спливуть» на поверхню, Ви зрозумієте, що Ви хочете від життя в цілому, зрозумієте, яких змін Ви бажаєте. Усвідомите свої бажання, чи відповідають вони Вашим здібностям і що потрібно для реалізації їх. При цьому, Ваше усвідомлення себе вплине і на Ваші стосунки. Саме в травні місяці Скорпіони зрозуміють, що вони отримують від партнера і що вони хочуть отримувати.

3 травня, плюс мінус 5 днів – емоційний період. Ви почнете трансформуватися, змінюватися, піднімуться з глибин підсвідомості Ваші бажання та емоції. Висока ймовірність того, що в ці дні партнер буде Вас дратувати, і Ви будете дуже образливі. Саме в цей час, буде найсильніший вплив зірок на Ваші стосунки і Вашу особистість. Ви можете змінити імідж, місце проживання, свій світогляд, багато чого, а паралельно з Вашими усвідомлення себе, можете, більш яскраво зрозуміти, що дає Вам Ваш партнер. Це гарний час вирішити щось, зважитися на щось, про що Ви думали раніше. Один з найсильніших періодів цього року, пов’язаний з Вашої особистістю, другий такий буде в кінці жовтня і листопаді.

Зараз у Скорпіонів йде дуже активний період у відносинах, який почався ще спочатку квітня – 1го числа, Ви більш активні з партнером, збільшилася кількість скандалів, час від часу Ви більше тиснули на нього або він на Вас. Хочу Вас порадувати або засмутити цей період закінчитися 12 травня.

З 8 травня по 6 червня, Ви можете, почати більше цікавитися психологією відносин. Більш гармонійні відносини будуть з іноземцями, навіть можете закохатися в когось з-за кордону.

З 12 травня по 24 червня Скорпіони стануть більш активні у фінансовій сфері. Ви будете шукати, де взяти гроші в борг, ймовірно, будете шукати і своїх боржників, з вимогою повернути узяте. Це хороший період для фінансових операцій, але після 18 травня, а ось для початку нових фінансових проектів після 12 червня! Гарний час повернути старі борги, а от шукати способи роздобути нові кредити, найкраще, після 12 червня! Ще в цей же період у Вас зростуть витрати.

Будьте обережні з 12 по 18 травня – це небезпечний період для усього Зодіаку, вірогідні травми і переломи у Скорпіонів. Для Вашого знаку Зодіаку він ще буде примітний у фінансовій сфері. Можливо, в ці дні у Вас виникнуть проблеми з кредитами, скандал буде з кредитором або тому, хто Вам заборгував. У ці дні Ви можете взяти необдумано кредит або дати в борг – цього я Вам не раджу. Можуть зруйнуватися якісь Ваші джерела доходів, способи якими Ви заробляєте гроші. Виникнуть проблеми з взяттям кредиту або вже взятими раніше кредитом. Від Вас зажадають його негайно повернути. Коротко кажучи, будьте в ці дні обережні, краще нічого не брати і не давати. Небезпечний період, під час якого будуть «руйнування» у фінансовій сфері.

Починаючи з 19 травня по 12 червня – чекайте затримок з фінансами, Ваші фінансові проекти не будуть реалізовуватися так швидко, як Вам хотілося б і так легко. У цей же період до Вас повернуться старі питання, пов’язані зі старими фінансовими справами, можливо кредитори або Ваші боржники нагадають про себе. Це гарний час, щоб попросити боржників про повернення боргів, але поганий для початку нового, взяття нових кредитів і давання в борг. Цей же період, з 19 по 12 червня, буде не вдалим в бюрократичних питаннях, передачею, зберіганням і сприйняттям інформації. Складно буде оформляти нові документи, домовлятися про нові угоди. Не втратьте нічого важливого! Нові починання в бізнесі і договорах – перенесіть на числа після 12 червня.

До того ж, 18 травня, плюс мінус 5 днів – чекайте чогось нового пов’язаного з відносинами. Знову, як і в кінці квітня, схоже вже було у Вас тоді. Вашу увагу буде звернено до відносин. Знову у Вас спливуть на поверхню бажання партнерства, усвідомлення своїх відносин. Ви можете зрозуміти чого ж Ви хочете від відносин, чого хоче Ваш партнер, що він дає Вам. Прийде усвідомлення, що Вам дають ці відносини, чи готові Ви на більше. У Вас, знову, виникне бажання перевести відносини на більш близький і високий рівень, якщо Ви задоволені своїм партнером. Якщо ж Ви не задоволені відносинами, Ви можете побажати розлучитися з партнером або «натиснути» \ «змінити» його.

Всім знакам Зодіаку в цьому місяці, а точніше в кінці місяця після 22 числа і до самого кінця, загрожує занадта чутливість, мрійливість, ілюзії. Бажання свободи у відносинах, революції. Вірогідні несподівані витрати. Для Скорпіонів, цей період не такий страшний, як для інших, так що можете насолоджуватися мріями.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в травні 2015

3 травня, плюс мінус 5 днів – Ви поглянете на себе по-новому. Ймовірний конфлікт між Вашими бажаннями і Вашим партнером.

6 травня по 24 червня – більше активності у фінансовій сфері.

З 12 по 18 травня – будьте обережніше.

З 19 травня по 12 червня – проблеми з документами та інформацією.

18 травня, плюс мінус 5 днів – відносини будуть в центрі Вашої уваги.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,277