Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Травень обіцяє принести з собою спокій, бажання відпочити від усіх, побути наодинці. Місяць і не хороший і не поганий, перших дві декади будуть досить активні, остання досить пасивна. Варто поберегти своє здоров’я, особливо в кінці місяця. Ракам в травні доведеться багато поїздити, як і минулого місяця. Ймовірно, повернуться, старі питання, пов’язані з освітою, поїздками туди – де Ви вже були, а так само різними угодами. Дуже хорошою буде перша декада, обережніше треба бути в другій, а третя буде невизначеною.

3 травня, плюс мінус 3 дні, романтичний і творчий настрій відвідає Раків. Це гарний час, щоб закінчити своє творіння, яке Ви розпочали раніше, написання книги, картину, статую, підготовку рецепта для нової страви. Хоча цей час гарний і для початку нового творчого шляху. У ці дні Вас чекає гарний настрій і маса енергії. Хороші дні для зачаття, а може, Ви дізнаєтеся, щось про вагітність. У ці дні Вашу увагу буде звернено до коханих, творчості і дітей.

Хочу порадувати Раків, особливо жінок-Раків, з 8 травня по 6 червня, всі Раки стануть більш гармонійні, привабливі, чарівні. У всіх Раків зросте бажання партнерства і готовність шукати компроміси, хоча, Ви можете почати більше маніпулювати своїми партнерами. У ці дні Вам більше буде везти з фінансами і відносинами, як у бізнесі, так і в любові. Особливо сильно привабливість буде помітна у жінок-Раків, багато хто з Вас можуть вирішити змінити свій гардероб, прикраси, косметику, зачіску і зовнішній вигляд.

З 12 травня по 24 червня Раки стануть менш агресивні і більше маніпулятивні.

Будьте обережні в період з 12 по 18 травня – в ці дні у Вас можуть відбутися проблеми на роботі і зі здоров’ям. Ймовірний конфлікт з керівництвом або колегами. Може бути, вони будуть намагатися нав’язати Вам свої правила або ж Ви будете надміру відстоювати свої права. Цілком імовірний розрив відносин з керівництвом або навіть зміна роботи. У цей же період постарайтеся поберегти своє здоров’я, не перестарайтеся.

18 травня, плюс мінус 3 дні, знову, як і в 20тих числах минулого місяця, Вашу увагу буде звернено до друзів і колективу. Ви можете захотіти побути з друзями в ці дні, більше уваги будете приділяти дружбі. Хороший період для того, щоб завести знайти нових друзів.

Починаючи з 19 травня по 12 червня, очікуйте проблем з документами, а так само інформацією. Це поганий час для початку вивчення чогось нового, оформлення угод і договорів. Чекайте затримок, втрат, отримання не зовсім передбачуваних результатів пов’язаних з різною бюрократією. Цілком можливо, що в ці дні, повернутися теми старих поїздок, старі знайомства, про які Ви вже й забув.

Другий не зовсім приємний період пов’язаний зі здоров’ям і роботою буде з 20-25 травня – у ці дні Вам складно буде спілкуватися з керівництвом, а не підлеглими або колегами. Чи не час домовлятися з керівником про щось, Ваші гідності не будуть оцінені, як би Вам хотілося.

З 24 травня по 28 – Ви можете раптово змінити свій імідж, особливо жінки Раки.

Останній тиждень травня буде багата на мрії, надії і різні ілюзії для всього знаку Зодіаку, включаючи Раків. Для Раків слід побоюватися харчових та інших отруєнь.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – діти, любов, творчість.

З 8 травня по 6 червня – відмінний час для жінок Раків, для всіх Раків він добре для відносин і заробітку грошей.

З 12 травня по 24 червня – Ви станете менш агресивні і бажаючі йти на пролом, будете більше маніпулювати.

З 12 по 18 травня – будьте обережні, особливо на роботі і зі здоров’ям.

19 травня по 12 червня – проблеми з документами.

20 по 25 травня – не час сяяти на роботі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,315