Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Травень для Лева обіцяє бути публічним місяцем, хоча спочатку погляд Ваш буде звернений до сім’ї, починаючи з середини травня, Ви станете ще більш публічним. Цього місяця у Вас буде ще один шанс у кар’єрі. Травень принесе з собою довгу активність в дружбі і багато змін з друзями. Але про все по черзі.

3 травня, плюс мінус 4 дні – в центрі Вашої уваги стане сім’я, хоча до цього ще з кінця квітня вся увага була звернена до кар’єри і соціального стану. Я не думаю, що щось погане має статися вдома, просто якісь новини. Найімовірніше підсумок чогось пов’язаного з рідними і домом. Це гарний час, щоб поставити крапку і перегорнути сторінку. Закінчити розпочатий ремонт, купити настільки бажаний предмет для дому.

З 6 травня по 8 червня у Вас можуть виникнути таємні любовні зв’язки або просто приховані від інших стосунки.

Зараз Ви дуже активні та енергійні, навіть агресивні і егоїстичні, у сфері кар’єри та соціального становища, а так само досягнення бажаного. Ця енергія покине її 12 травня, так що поспішайте!

З 12 травня по 24 червня Леви стануть більш активні в соціальних заходах, з друзями. Ви можете захотіти очолити якийсь клуб чи стати бездоганним і беззаперечним лідером серед своїх друзів.

Будьте обережні з 12 по 18 травня! По-перше – це дуже небезпечний період для фізичних каліцтв. По-друге, в ці дні вірогідні скандали з Вашим партнером в любові і по бізнесу, може бути навіть до бійки дійде. В третє, в ці дні, дуже, вірогідні скандали з коханими і друзями. Не особливо вдалий час для кохання і колективних заходів. Потрібно постаратися бути обережним вагітним жінкам. Найімовірніше, кохана людина, або дитина, або ж Ваша творчість не дадуть Вам «бути» з друзями. Це буде конфлікт по осі – любов (діти, творчість) – дружба (колектив). В одній з цих сфер Ви щось втратите.

18 травня, плюс мінус 4 дні, знову кар’єра, досягнення, соціальне становище стане в центрі Вашої уваги. Цей період схожий на той, що був в кінці квітня (перечитайте гороскоп на квітень для Левів). Але тепер він буде більш сприятливий. Ви можете добитися або побажати, щось нове в кар’єрі, положенні або нагородах.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня – час повернення до старих тем у відносинах з друзями, а так само заробітку грошей. У цих двох сферах: заробіток грошей і друзів, Ви можете відчувати деякі проблеми щодо нового досвіду, але буде легко розвивати попередні теми. Так у Ваше життя можуть повернутися старі друзі або способи заробітку. Але складно буде заводити нову дружбу або шукати нові джерела доходів.

З 21 по 25 травня – не особливо приємний період, Ви можете відчути депресію. Вам складно буде «сяяти». Якщо у Вас є захворювання серця – побережіть себе.

Кінець місяця, починаючи з 24 травня, для Левів обіцяє бути дуже романтичним і мрійливим, особливо у відносинах з друзями. Але мінусом цих днів буде те, що Ви можете бачити своїх друзів крізь рожеву призму.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в травні 2015

3 травня, плюс мінус 4 дні – в центрі уваги сім’я.

З 12 травня по 24 червня – активне соціальне життя.

З 12 травня по 18 травня – будьте обережніше.

18 травня, плюс мінус 4 дні – удача буде супроводжувати в нових кар’єрних починаннях, а так само досягненнях і соціальному стані.

21 травня по 25 травня – складно буде «показувати» себе.

З 24 травня і до кінця місяця – романтика і любов, не перефантазіруйте щодо друзів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,324