Гороскоп на травень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Травень для Лева обіцяє бути публічним місяцем, хоча спочатку погляд Ваш буде звернений до сім’ї, починаючи з середини травня, Ви станете ще більш публічним. Цього місяця у Вас буде ще один шанс у кар’єрі. Травень принесе з собою довгу активність в дружбі і багато змін з друзями. Але про все по черзі.

3 травня, плюс мінус 4 дні — в центрі Вашої уваги стане сім’я, хоча до цього ще з кінця квітня вся увага була звернена до кар’єри і соціального стану. Я не думаю, що щось погане має статися вдома, просто якісь новини. Найімовірніше підсумок чогось пов’язаного з рідними і домом. Це гарний час, щоб поставити крапку і перегорнути сторінку. Закінчити розпочатий ремонт, купити настільки бажаний предмет для дому.

З 6 травня по 8 червня у Вас можуть виникнути таємні любовні зв’язки або просто приховані від інших стосунки.

Зараз Ви дуже активні та енергійні, навіть агресивні і егоїстичні, у сфері кар’єри та соціального становища, а так само досягнення бажаного. Ця енергія покине її 12 травня, так що поспішайте!

З 12 травня по 24 червня Леви стануть більш активні в соціальних заходах, з друзями. Ви можете захотіти очолити якийсь клуб чи стати бездоганним і беззаперечним лідером серед своїх друзів.

Будьте обережні з 12 по 18 травня! По-перше — це дуже небезпечний період для фізичних каліцтв. По-друге, в ці дні вірогідні скандали з Вашим партнером в любові і по бізнесу, може бути навіть до бійки дійде. В третє, в ці дні, дуже, вірогідні скандали з коханими і друзями. Не особливо вдалий час для кохання і колективних заходів. Потрібно постаратися бути обережним вагітним жінкам. Найімовірніше, кохана людина, або дитина, або ж Ваша творчість не дадуть Вам «бути» з друзями. Це буде конфлікт по осі — любов (діти, творчість) — дружба (колектив). В одній з цих сфер Ви щось втратите.

18 травня, плюс мінус 4 дні, знову кар’єра, досягнення, соціальне становище стане в центрі Вашої уваги. Цей період схожий на той, що був в кінці квітня (перечитайте гороскоп на квітень для Левів). Але тепер він буде більш сприятливий. Ви можете добитися або побажати, щось нове в кар’єрі, положенні або нагородах.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня — час повернення до старих тем у відносинах з друзями, а так само заробітку грошей. У цих двох сферах: заробіток грошей і друзів, Ви можете відчувати деякі проблеми щодо нового досвіду, але буде легко розвивати попередні теми. Так у Ваше життя можуть повернутися старі друзі або способи заробітку. Але складно буде заводити нову дружбу або шукати нові джерела доходів.

З 21 по 25 травня — не особливо приємний період, Ви можете відчути депресію. Вам складно буде «сяяти». Якщо у Вас є захворювання серця — побережіть себе.

Кінець місяця, починаючи з 24 травня, для Левів обіцяє бути дуже романтичним і мрійливим, особливо у відносинах з друзями. Але мінусом цих днів буде те, що Ви можете бачити своїх друзів крізь рожеву призму.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в травні 2015

3 травня, плюс мінус 4 дні — в центрі уваги сім’я.

З 12 травня по 24 червня — активне соціальне життя.

З 12 травня по 18 травня — будьте обережніше.

18 травня, плюс мінус 4 дні — удача буде супроводжувати в нових кар’єрних починаннях, а так само досягненнях і соціальному стані.

21 травня по 25 травня — складно буде «показувати» себе.

З 24 травня і до кінця місяця — романтика і любов, не перефантазіруйте щодо друзів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 9 T. 0,122