Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Козеріга, від Марфи Бомбушкар


Хочу порадувати Козерігів, у Вас є час відпочити, поки що складні зіркові аспекти завершилися і можете перепочити. Місяць хороший для відпустки і проводження його з коханою людиною. В кінці місяця Ви станете більш романтичні, ніж зазвичай. Травень принесе з собою пару нових трендів для Козерігів, але особливо страшного нічого бути не повинно, буде тільки один період, коли потрібно бути обережніше в середині місяця, а так само буде момент, коли Ви захочете звільнитися від обтяжуючих Вас відносин, хоча б на час.

3 травня, плюс мінус 3 дні – вдалий період для соціальних заходів, в ці дні Вас можуть покликати кудись, в клуб або на вечірку, а може, просто Козеріги будуть бажати побути з друзями. Це гарний час, щоб відвідати захід або створити його. У ці ж дні Ви можете просто отримати звістки про своїх друзів або спільні ідеї, творчості, плани. Гарний час для духовного відпочинку. І гарний час, щоб зрозуміти, хто ж Ваш справжній друг, якщо Ви маялися цим питанням.

З 8 травня по 6 червня – Ви станете більше прагнути до гармонії і компромісів у близьких стосунках. Це чудовий період для пошуку компромісів, пошуку способів помиритися з коханою людиною, а так же партнером. У ці дні Ви будете більше уваги приділяти своєму партнеру, а якщо Ви самотні – прагнути знайти його. Козеріги досить стримані у стосунках з коханими і дорогими їм людьми, але в ці дні Ви станете більш м’якими.

До 12 травня Ви будете активні в сфері творчості та любові, а після 12 травня фокус Вашої енергії буде зміщений на роботу і турботи. У період з 12 травня по 24 червня – у Вас буде маса енергії в сферах роботи, обов’язків і здоров’я. Це хороший період для реалізації проектів на роботі. Гарний час, щоб реалізувати свої будь-які обов’язки. Відмінний час для турботи про здоров’я, можете сміливо записатися в спортивний центр. Але з цією масою енергії прийдуть і конфлікти на роботі, а так само постарайтеся особливо не перевантажувати себе в спортивному залі.

Козеріги, прошу Вас, будьте обережні в період з 12 травня по 18 травня! Це небезпечний період для Вас, Ви можете сильно травмуватися, що не час йти до стоматолога, можливі проблеми з кістками і головою (в цілому, починаючи від зубів і закінчуючи мігренню). Побережіть своє здоров’я в ці дні, якщо захворієте – хвороба буде дуже тривалою і не приємною. До того ж у період з 12 по 18 число у Вас виникне скандал на роботі, з керівництвом або колегами. Найімовірніше, що Ви не захочете брати на себе якийсь обов’язок або щось робити.

Як я говорила раніше, з 12 травня і по 25 червня – Ви відчуєте прилив енергії в трудових сферах і здоров’я, але в той же час з 19 травня по 12 червня, в цих же сферах у Вас почнуть виникати затримки. Не час починати нові проекти на роботі в ці дні. Ймовірно, що в цей період з 19 травня по 12 червня Вас потурбують хронічні захворювання. Цей період підійде для вирішення вже початих проектів, а так само покинутих раніше. Щодо здоров’я, в ці дні, краще не робити операцій, не починати нове лікування (нові види лікування: таблетки, режими і тд. тп.), Але можете повернутися до старих способів.

З 19 травня по 12 червня – чекайте проблем з різними документами, договорами, заявами і всілякої бюрократією. Будьте обережні, не втратьте важливу інформацію. Нові проекти пов’язані з інформацією та документацією краще відкласти на після 12 червня.

18 травня, плюс мінус 3 дні – це буде ще один дуже романтичний період у Козерігів, схожий на той, який був у 20 числах квітня, але більш ніжний і м’який. Знову Вашу увагу буде звернено до любові, творчості і діткам. Можете спробувати зачати дитину.

Починаючи з 23 травня, для всіх знаків Зодіаку, а не лише для Вашого, настане період сверх романтики, мрій, ілюзій, який триватиме до кінця місяця. Добре, що Ви Козеріг, Вам він не особливо страшний, Ви лише станете менш прагматичні і більш романтичні на час!

З 23 по 28 травня – у Вас, може, виникнути бажання свободи від обтяжуючих Вас відносин. Хоча, в ці дні, будь-які відносини Ви можете вважати обтяжливими Вас. У цей же період, є ймовірність, фінансових втрат.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – друзі і колективне в центрі Вашої уваги.

З 8 травня по 6 червня – гармонійний період у відносинах, Ви станете більш ніжні і романтичні.

До 12 травня встигніть відпочити і творити, якщо ще не встигли.

З 12 травня по 24 червня – багато енергії в сферах роботи і здоров’я. Направте її.

З 12 травня по 18 травня – будьте обережніше! Скандали і травми.

18 травня, плюс мінус 3 дні – ще один романтичний і творчий період, хороший для початку нового.

З 19 травня по 12 червня – не час для нових проектів. Проблеми з бюрократією. Хронічні захворювання.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,358