Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


Близнюки відпочивайте до 12 травня, поки у Вас є час. Починаючи з 12 числа і до закінчення червня, у Вас буде дуже-дуже багате життя на різні події. Робота, здоров’я, таємниці, бажання відпочити від усіх, маса нової енергії, протиріччя, та й багато чого іншого чекає Близнюків в травні. Все нове і найцікавіше почнеться в червні, але прихід травня стане саме тим місяцем, який буде громом перед дощем.

3 травня, плюс мінус 3 дні, Вашу увагу буде звернено до роботи і здоров’я. Зараз Ви отримаєте якийсь результат, який буде відноситися до Вашій роботи або здоров’я. Гарний час нарешті вирішити, чи змінювати Вам роботу або залишитися. Завершити і здати проект керівництву, якщо у Вас не вистачало сил – зараз їх буде достатньо. Гарний час, щоб пройти останні процедури в лікарні і поставити крапку в лікуванні.

Хочу порадувати Близнюків, з 12 травня по 24 червня у Вас буде безліч енергії, якої вистачить для всього. Такого енергетичного та активного періоду у Вас не було вже близько двох років. Але з 19 травня до 12 червня нічого нового краще не починати, зате буде море енергії закінчити розпочате. У цей період, з 12 по 24 червня, Ви станете більш активні, більш егоїстичні, цілеспрямовані, агресивні, активніше будете відстоювати свої права і бажання. В цей же час зросте і Ваша сексуальність. Особливо сильно цей період вплине на чоловіків Близнюків, Ви станете дуже привабливими для протилежної статі. Це блискучий час для великих планів. Але …

Постарайтеся бути обережніше з 12 по 18 травня – це дуже небезпечний період для Вас, найнебезпечніший серед усього зодіакального кола. Можливі різні травми, а так само скандали. Дуже ймовірний великий скандал з партнером, найімовірніше, він буде пов’язаний з якимись серйозними вимогами Вашого партнера до Вас. Наприклад, партнер зажадає дотримання Вами якихось зобов’язань або правил. Можливо, якщо Ви заручені, в ці дні Ви захочете розірвати заручини. У ці дні Ви побажаєте піти проти встановлених правил, дуже сильно можете захотіти керувати. Все що у Вас встане на шляху – Ви будете ламати.

18 травня, плюс мінус два дні, Ви можете захотіти відпочинку і самотності.

З 19 травня по 12 червня, настає період, за час якого Ви, любителі всього нового, захочете повернутися до старого. Може, і не захочете, а зірки самі повернуть у Ваше життя щось зі старого. У цей, майже, місяць Ви можете вирішити повернутися до старого стилю одягу, старих планів, старого партнеру. У ці дні буде складно рухатися вперед, але дуже легко назад. Можливо, Ви навіть і не будете бажати нового. У цей же період у Вас повернутися і старі теми і питання пов’язані з будинком і рідними.

Починаючи з 22 травня і до кінця місяця, Близнюки поринуть у мрії, фантазії та ілюзії. Найімовірніше, що ці мрії будуть пов’язані з Вашої особистістю і Вашої кар’єрою (соціальним положення, заслугами, цілями). Будьте обережніше, не всі фантазії реалізуються.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я.

З 12 травня по 24 червня – маса енергії. Чоловіки-Близнюки стануть більш привабливими.

З 12 травня по 18 травня – ламати – не будувати.

З 19 травня по 12 червня – повернення до старих тем, іміджу, планів, домашніх питань.

18 травня, плюс мінус 3 дні – бажання відпочинку і усамітнення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,162