Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, але потрібно поберегти своє здоров’я спочатку січня, а нерви в середині і до лютого, але зате відносини наприкінці – порадують! Середина місяця обіцяє бути дуже приємною! Січень все ж, може бути, досить сумним місяцем, але це буде добрий смуток, з його таємницями. Продовжиться тренд гармонійного спілкування з друзями і в колективах, до 24 січня. Початок місяця буде досить хорошим, перших 5-6 днів, а потім слід поберегти своє здоров’я, як фізичне, так і психічне.

Дуже активний період у сфері кар’єри та соціального становища почнеться у Водоліїв 4го січня і триватиме до 6 березня (а потім ще й з червня по серпень). Цей час оновить Вашу кар’єру і соціальне становище, зауважу – оновить, а не зробить новим, настане новий «імпульс» до руху! Ви будете більш активні в цих сферах, уперті, егоїстичні, готові відстоювати свої права і вимагати більшого. Можливо, що зросте кількість скандалів з керівництвом та іншими важливими людьми, так як Ви будете менше мовчати і сильніше відстоювати свої права і бажання! Це хороший період для важливих і складних проектів, у Вас вистачить сил і енергії на їх реалізацію, Ви будете більш активні в цих сферах.

Трохи романтики і мрій з 4 по 6 січня.

8 січня, плюс мінус 4 дні, для Водоліїв буде досить не приємний період, бережіть своє здоров’я в ці дні. При цьому, з 5 по 8 січня – скандали, тиск, на партнерів, досить емоційний-чутливий і вразливий період, при цьому Вам може навіть загрожувати безсоння.

Поверніться до старих бюрократичним питань, старих питань пов’язаними з навчанням (читанням занедбаних книг, літератури, продовження написання старих документів) у період з 6 по 26 січня! У цей же період, все нове, пов’язане з інформацією, документами, поїздками і торгівлею – може бути не зовсім успішним. Не час для купівлі всього, що пов’язано з інформацією (книг, комп’ютерів). Можливі втрати документів в ці дні або помилки про оформленні нових.

З 7 по 11 січня – хороший час для знаходження консенсусу в суперечках, особливо в колективних, можете знайти способи як помиритися з друзями. У той же час, в цей період Ви можете відчувати деякі проблеми з фінансами і відносинами – стриманість, скутість, серйозність. Цей період хороший (дуже) для капітальних покупок «на-роки», і дуже поганий для розкидання грошима.

Досить хороший період для відносин, дружби, фінансів з 11 по 17 січня! У цей період Ви можете раптово закохатися в когось, будете дуже імпульсивні у відносинах, в спілкуванні.

З 15 по 23 січня – досить гармонійний, добрий період. Будь-які скандали в ці дні будуть дуже м’якими, та й загальна тенденція агресивності повинна буде значно знизитися. Гарний час для заробітку грошей, особливо якщо Ви заробляєте творчістю!

Час дорогих покупок, великої кількості спілкування, бажання більшого від партнерів, друзів і коханих. Досить оптимістичний період, особливо у фінансах і любові. Гарний час для відносин, хоча деякі Водолії можуть побажати і чогось нового і не обмежуючого.

З 20 січня по 4 лютого настане період трохи сумних думок, глибоких, в якійсь мірі жорстких і депресивних. У ці дні можливі проблеми з любов’ю і творчістю, незадоволеність цими сферами.

24 січня, плюс мінус 5 днів – час відносин, укладання договорів, прийняття рішень, усвідомлення, розуміння чого ж Ви хочете і які вони, Ваші стосунки. Цей час дуже вдалий для любовних і ділових відносин, для вирішення, що з ними робити і в яку сторону вони розвиваються. Ви можете зрозуміти, наприклад, що закохані в людини або що розлюбили його, теж стосується і до ділових договорі – Ви можете вирішити, що Вам більше не потрібен діловий партнер або відправитися на пошуки його для Вашого бізнесу. Гарний час для укладення договорів.

П’ятнадцятиденний період депресивного мислення буде з 20 січня по 4 лютого. В цей же час варто поберегти своє здоров’я, нічого страшного бути не повинно, але можлива, знову, безсоння і нерви.

З 24 січня і по 17 лютого відносини у Водоліїв стануть більш скритними, можлива інтрижка.

Дуже хорошим обіцяє бути закінчення місяця, з 30 січня і по 8 лютого – час робити кар’єру і вчитися новому! З 29 січня і по 1 лютого – хороший час для романтичних відносин, дуже мрійливий.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на січень 2016

З 6 по 26 січня – час проблем з бюрократією та інформацією – втрати, затримки, помилки.

8 січня, плюс мінус 4 дні – будьте обережніше.

24 січня, плюс мінус 5 днів – хороший час для відносин, прийняття рішень – любов і бізнес.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,330