Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Січень буде хорошим місяцем для Стрільців, дуже гармонійним і багатим на любов, спілкування, фінансові питання. Продовжиться тренд, який розпочався в останній день грудня, Стрільці будуть дуже харизматичні і привабливі, впевнені в собі і життєрадісні, орієнтовані на відносини і фінанси. Гарний час будувати відносини і заробляти гроші. Січень розпочне фінансовий тренд для Вас. Але з фінансами потрібно бути обережніше наприкінці першої декади, а потім, постаратися, не витрачати занадто багато (буде бажання розкидати грошима в цьому місяці).

З 4 по 6 січня – час мрій і романтики, дуже вже ледачий період. Ці дні гарні для творчості та відпочинку, а от працювати або розбиратися у фінансах і відносинах, на жаль, в ці дні не бажано – занадто багато фантазій і ліні.

З 5 по 8 маса спілкування, можливі скандали з партнерами і керівництвом. Гарний час, щоб відстояти свої ідеї, але не зовсім вже хороший для пошуку компромісів.

Період повернення до старих питань і подій в сферах кар’єри і відносин буде з 6 по 26 січня. У ці три тижні, досить складно буде рухатися вперед, укладати договори та угоди, починати нові проекти і реалізовувати їх. Все нове, пов’язане з торгівлею, діловими відносинами і подібним – краще відкласти на кінець місяця. У ці дні повернуться і старі питання, пов’язані з відносинами любовними, може бути, Ви трохи більше почнете хандрити про стару любов. Це поганий час для вирішення бюрократичних питань!

8 січня, плюс мінус 3 дні, бережіть свої гроші. Не найкращий час для початку нових проектів, кредитів, зміни місця роботи. Будьте обережніше з клієнтами, щоб не втратити їх, не вимагайте від них занадто багато! Вагітним Стрільцям, так само, в ці дні потрібно бути обережніше. У ці ж дні, Ви можете бути вкрай критичні і незадоволені своїми відносинами, трохи песимістичні. Можете відчувати обмеження від партнера або ж бажати більшої стабільності (але найвірогідніше – відчуття обмежень) – цей період час невеликої перевірки відносин на серйозність (як любовних так і ділових).

8 січня почнеться майже піврічний період, до 10 травня, переоцінки себе, свого Я, свого стилю одягу, поведінки, дуже-дуже багато чого у Вашому житті. Це період, коли Стрільці стануть більш глибокими і менш прагнучі до нового, спрямованими всередину – інтровертні. Цей довгий період хороший, щоб переглянути своє життя, відкоригувати його, повернутися до старих питань і вирішити їх (а повернень старих тем в цей період буде дуже-дуже багато). Як я вже писала – це період повернень, час, коли Ви будете менш орієнтовані на нове, але при цьому все нове буде і даватися Вам складніше. Не час починати нові масштабні проекти, змінювати свій імідж по-новому, навіть змінювати місце проживання – все нове потребує значно більше ресурсів, енергії, часу. У цей же період Стрільцям варто готуватися до різних затримок, проволокам, як на рівні психології (реакції) так і зовнішні (реалізація планів).

Дуже гарний час для любові і фінансів з 11 по 17 січня! Слухайте свою інтуїцію, дивіться в майбутнє! Вона Вам підкаже, як правильно вчинити. Можливі раптові закоханості. Це другий любовний період для Стрільців в січні. У ці ж дні Ви будете дуже оптимістичні, будь-які проблеми Вам по плечу!

А от з 17 по 20 січня буде ще один період, в якійсь мірі подібний на 11-17, так само любовний і активний. Але в ці дні Ви можете занадто багато витратити! Обережніше витрачайте свої гроші. Теж і у відносинах, як любовних, так і ділових – пам’ятайте, що за двома зайцями поженешся – жодного не зловиш, не беріть на себе занадто багато і не обіцяйте. Хоча, буде бажання до масштабності, як у відносинах, так і у фінансах, хороший період для любовної сфери, а з фінансами – тримайтеся золотої середини.

Не зовсім приємний період, досить деспотичний, глибокий, песимістичний, дуже ексцентричний в питаннях кар’єри і відносин, а так само спілкування і фінансів буде з 20 січня до 4 лютого. У ці дні, можливо, Стрільці будуть мислити дуже песимістично, можливо навіть виникнуть питання пов’язані з езотерикою, питання про життя і смерть, вплив на інших. Будь-які втрати пов’язані з фінансами, кар’єрою, відносинами, будуть сприймати надто близько до серця. Це час, може змусити Вас бути тираничним у відносинах, деспотичним і холеричним, ексцентричним (несподівані і нестандартні рішення і вчинки). Намагайтеся поменше скандалити в ці дні, так як ймовірно, що скандали будуть приводити до втрат.

З 24 січня по 17 лютого – фінансовий тренд, Ви більш успішні будете в питаннях пов’язаних з фінансами. Та й здоров’я має піти на поправку, якщо Ви захворіли з 20 січня.

24 січня, плюс мінус 3 дні – гарний час відпочити, відправитися в подорож. Так само ці дні гарні для вирішення питань пов’язаних зі знаннями, вступити на курси і поліпшити свої знання. У ці дні, можна домогтися гарних результатів із зарубіжжям і з юриспруденцією, так що, якщо Вас турбують питання у цих сферах – час приймати рішення.

В кінці місяця, Стрільців, як і всіх інших знаків Зодіаку, чекає ще один романтичний період з 29 січня по 1 лютого. Якщо й не буде романтики, то творчої енергії буде вдосталь! А так само ліні.

З 30 січня по 8 лютого – хороший час для трансформування своїх фінансів, позбавлення від віджилого своє у фінансовій сфері, від клієнтів які нічого не приносять, від спалених джерел заробітку. Цей період, так само, хороший для операцій (хірургічних та інших пов’язаних з медициною).

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на січень 2016

8 січня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше.

З 6 по 26 січня – повернення старих питань у відносинах і кар’єрі.

З 8 січня по 10 травня – час повернення до старого, проблеми з новим.

З 20 січня по 4 лютого – сумні думки.

24 січня, плюс мінус 3 дні – відпочинок, юриспруденція, навчання, зарубіжжі.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,437