Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Січень буде хорошим місяцем для Скорпіонів, навіть неприємності будуть приносити Вам задоволення! Місяць фінансів, кар’єри, внутрішнього динамізму, містицизму, сексуальності. Січень – хороший місяць для фінансів до 24 січня, буде багато успішних періодів, коли потрібно вірити своїй інтуїції, хоча буде і парочку коротких періодів, коли потрібно менше або обережніше витрачати. Як я вже говорила – місяць буде дуже динамічний на внутрішньому рівні, пристрасть, глибокі бажання, можливе маніпулювання іншими без забобонів, дуже динамічне і глибоке мислення (час розпізнавати чужу брехня, час примусити інших до виконання Ваших бажань). І дуже-дуже багато енергії, віри в себе і свої сили, фізичної сили.

З 4 січня по 6 березня у Скорпіонів буде перший у цьому році (та й перший за останніх два з хвостиком року) дуже енергійний період, фізичних сил, сили волі, бажань, динамізму, сексуальності, сміливості, ініціативності – цього всього у Скорпіонів буде дуже багато! Гарний час для заняття спортом. Але найкраще знайти вихід цієї енергії в якихось важливих проектах, цілях, реалізації бажань. Мінусом у цього періоду буде якесь бажання більше маніпулювати іншими, сверхмерна сексуальність і бажання, схильність бути менш терплячими до помилок інших, велика впертість. Можливо, що за ці пару місяців Ви поскандалити і дуже вже серйозно. Цей період дуже хороший для чоловіків Скорпіонів, які зможуть стати більш впевненими у своїй мужності. Влітку буде повторення цього періоду, але не таке довге і частково спрямоване всередину.

Перший романтичний період у Скорпіонів буде з 4 по 6 січня, досить короткий, але дуже мрійливий. Зараз Скорпіонам везе з фінансами, але в ці дні серйозніше ставитеся до своїх грошей і накопичень.

Перший досить силовий період, коли своєю впливовістю, силою волі, бажаннями Ви зможете здивувати інших – буде з 5 по 8 січня, але в той же час з 5 по 10 число Ви можете бути менш терпимі, досить вже емоційні й бунтарні. 8 січня, плюс мінус 2 дні – досить емоційний час, дуже багатий на новини, які Ви будете брати надто вже близько до серця. Але все ж, для Скорпіонів цей період дуже хороший, будь-які проблеми (особливо інших) Ви зможете використовувати для себе з користю. Цей же період дуже сексуальний, пристрасний. Ваш динамізм і хвилювання в ці дні штовхнуть Вас до самотрансформації, не бійтеся проблем, втрат, бажань, ці дні дозволять Вам відродитися по-новій. Це гарний час для боротьби з проблемами та позбавлення!

З 6 січня по 26 січня – бережіть інформацію та документи, проблеми у всьому пов’язаному з бюрократією (відкладіть бюрократичні питання на дати після 26 січня).

З 7 по 11 січня можливі проблеми з фінансами, у всякому разі, відчуття гостре їх недостачі. Не просіть підвищення заробітної плати у керівництва в ці дні або у клієнтів – отримаєте негативну відповідь та ще Вас можуть запитати про зниження її. Цей час змусить Вас тверезо поглянути на свої джерела доходів. Покупки дорогі в ці дні принесуть розчарування.

А от після 11 і до 17 числа – хороший час для покупок! Особливо несподіваних! Ви можете раптово виявити, що в магазин завезли якісь речі, які Ви давно шукали або хотіли. Цей же період дуже хороший для любові, другий любовний тренд в січні, можете несподівано закохатися! З 11 по 17 – хороший час для пошуку нових джерел доходів, погоджуйтеся на всі несподівані фінансові пропозиції, вони принесуть хороший результат! Слухайте свою інтуїцію щодо фінансів! Це дуже оптимістичний і добрий час!

Січень динамічний місяць для Скорпіонів, про це я говорила, але з 15 по 23 січня Ваші пристрасті трохи заспокояться, охолонуть, Ви станете більш романтичні і мрійливі в ці дні, в якійсь мірі навіть ледачі.

З 17 по 20 січня Ви можете вирішити витратити більше ніж заробляєте, це досить оптимістичний період для Ваших фінансів! Гроші можете витрачати без проблем, а от у борг краще не брати і не давати. Цей же період з 17-20 – третій любовний в цьому місяці, як Ви бачите, січень дуже хороший місяць для любові і відносин, з різними забарвленнями.

З 20 січня по 4 лютого буде період, про який я говорила в загальному описі гороскопу, коли Ваші думки будуть глибокі, час завдяки мисленню розгадувати таємниці, можете почати більше маніпулювати іншими, у спілкуванні Ви будете дуже владні, в мисленні – дуже егоїстичні, глибокі і динамічні. Багато Скорпіонв в ці дні можуть зважитися читати книги з психології або езотерики, задумаються над питаннями життя і смерті, влади над розумом інших. Це хороший період для важливих переговорів і розмов, щоб зрозуміти свого співрозмовника і приховати свої думки від конкурента. Ваше мислення буде на піку в ці дні. Будь-які таємниці будуть підвладні Вам. Зараз Ви зрозумієте, що словами можна вигравати битви і управляти людьми.

24 січня, плюс мінус 4 дні – кар’єра і соціальне становище, досягнення і бажання пов’язані з важливістю і повагою, це все буде хвилювати Скорпіонів в ці дні. Ці дні, особливо після 24 січня, гарні для прийняття важливих рішень, усвідомлення своїх можливостей, шляхів розвитку ситуацій в сферах кар’єри та соціального стану. Після 24 січня і по 8 лютого – вдалий час для досягнення цілей приносячих Вам повагу.

З 29 січня по 1 лютого – хороший період для ділових переговорів, перемога буде на Вашій стороні!

Період з 29 січня по 1 лютого – останній романтичний період в січні місяці.

З 30 січня по 8 лютого у Вас буде дуже багато енергії і сили волі, впертості, бажань.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на січень 2 016

З 6 по 26 січня – проблеми з бюрократією.

8 січня, плюс мінус 4 дні – дуже глибокий емоційний час.

По 24 січня – успішний фінансовий період.

З 20 січня по 4 лютого – період глибокого і скритного мислення, динамічного, час правити словами.

24 січня, плюс мінус 4 дні – соціальне становище, кар’єра, повага.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,324