Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Початок року почнеться з кар’єрних питань! У січні у Вас стане трішки більше енергії, менше скандалів з партнерами (які могли початися з середини листопада) і активності в партнерських відносинах. Початок місяця буде досить хорошим і ледачим, наприкінці першої декади, вірогідні, нерви і переживання про кар’єру і своє становищt в соціумі, а в кінці місяця дуже хороший період для любові! У січні буде парочка романтичних-любовних періодів, так що, в основному місяць не поганий для Овнів. Проблеми, можуть бути, тільки з кар’єрою.

Після 4 січня і до 6 березня у Овнів буде дуже активний і енергійний період у фінансовій сфері, якщо говорити більш точно, то з фінансами які Вам не належать: кредити, іпотеки, борги, роялті, а так само спадок! У цей період витрати Ваші можуть зрости і дуже значно, на всі 3 місяці! Ви будете більш часто брати в борг. Це вдалий час для витребування повернення боргу у боржника. Ще цей період позначений сильним сексуальним лібідо. У ці 3 місяці потрібно бути обережніше, можливі травми (переломи, сильні удари тощо). З цікавого – це психологічні кризи, які будуть більш агресивні у Овнів, більш динамічні та яскраві.

Романтичний період, перший, настане 4 січня і закінчитися 6го, хоч він і не довгий, але дуже вже мрійливий. І є у цієї романтики один мінус, тримайте свої фантазії під контролем, дивіться, чи не обманіться і не переідеалізіруйте, не перемрійте в ці дні! Можливі й обмани з фінансами.

З 6 січня по 26 січня – повернення старих питань пов’язаних з роботою, освітою, поїздками і контактами. Можливо, повернеться старий клієнт або буде повернення до старих питань на роботі. З освітою теж саме, потрібно буде повторити пройдене. Так само в ці дні ймовірні проблеми з хронічними захворюваннями, так що бережіть своє здоров’я. Овни, будьте обережніше з бюрократичними питаннями!

8 січня, плюс мінус 4 дні – найбільш насичений період у січні! Переживете його – будете переможцем! Основними темами, основні переживання, буде кар’єра, питання пов’язані з кар’єрою, соціальним становищем, цілями і планами, повагою. Цей період може кардинально трансформувати ці речі, а в гіршому випадку – позбавити! Ви можете втратити своє становище, так що будьте обережніше, постарайтеся тримати емоції під контролем. Другим трендом, з 7 по 11, будуть фінанси і відносини, це період перевірки їх на міцність, надійність і серйозність. Не раджу витрачати багато грошей в ці дні. Третім трендом – скандали на роботі і з сусідами (знайомими, клієнтами) з 5 по 8 січня! Як Ви бачите, досить насичений період.

Але зате з 11 по 17 Вам стане значно легше, прийде гармонія і заспокоєння. Відносини та фінанси повинні будуть Вас несподівано порадувати, а так само зарубіжжі і друзі! А з 12 по 17 – здоров’я повинне буде піти на поправку, додасться енергії і сил, а найголовніше – успішний період для кар’єри, не великий, але дуже оптимістичний.

З 15 по 23 січня до Вас прийде душевне заспокоєння, будь-які психологічні кризи просто стануть більш «рівномірні», спокійні, більш вдумливі й осмислені, Ви зможете розслабитися.

З 17 січня по 20 січня – маса планів та ідей в сферах відносини і фінансів! Це дуже оптимістичний період, на жаль багато з ідей Ви потім викинете з голови і не реалізуєте, але оптимізм – це завжди добре. Знову ж таки, в ці дні, Ви можете з легкістю витратити багато грошей, просто від імпульсу і бажання, як це було наприкінці грудня!

Бережіть своє здоров’я і роботу з 20 січня по 4 лютого, у цих сферах у Овнів можливо вже дуже велике поглиблення і екстремізм, в якійсь мірі песимізм і недовіра (особливо в спілкуванні і роботі). Вірогідні операції в цей період (хірургічні), якщо такі будуть – краще після 25 січня!

24 січня, плюс мінус 3 дні – маса енергії, гарний настрій, творчість, любов. Дуже вдалий період для того, щоб завести дитину! Цей період допоможе Вам усвідомити свої почуття, розібратися в них. Якщо Ви у відносинах, то в ці дні Ви можете закохатися в цю людину або навпаки, зрозуміти, що любові так і не вийшла (я говорю саме про любов і любовні відносини, які не рівні шлюбу!). Але якщо Ви зрозумієте, що любові – немає, розставання буде не складним для Вас. Це гарний час для творчості, для результатів у творчості, Ви нарешті зможете реалізувати свої ідеї! А ще цей час дуже великого азарту!

Починаючи з 24 січня і по 17 лютого – більше гармонії у сфері кар’єри та соціального стану. Своєю харизмою і привабливістю Ви можете зробити собі кар’єру і повагу (хоча будуть періоди, коли зайвий флірт, може, піти на шкоду Вашій репутації). Але головне, те що в ці дні Ви можете сподобатися з легкістю своєму керівництву і вищестоящим особистостям, налагодити відносини з ними.

В кінці місяця буде ще один романтичний період з 29 січня по 1 лютого, але вже не настільки яскравий і помітний, «тиха романтика».

Багато спілкування з 29 по 31 січня. І з 30 січня по 8 лютого – час для сили волі! Не поганий період для кар’єрного зростання та досягнення поставлених цілей, реалізації бажань, за допомогою сили волі!

Найважливіші дати і періоди, для Овнів в гороскопі на січень 2016

З 6 по 26 січня – хронічні захворювання, старий питання в освіті та роботі.

8 січня, плюс мінус 4 дні – насичений і емоційний період, бережіть свою репутацію і кар’єру.

З 20 січня по 4 лютого – бережіть своє здоров’я.

24 січня, плюс мінус 3 дні – любов, азарт, творчість!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп на січень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ksjy в 01.02.2016 | Відповісти

    Доброго вечора. Величезне Вам спасибі! Ніколи не вірила в гороскопи,читала тільки коли писали щось гарне, але прочитавши свій гороскоп на січень (я овен) просто почала слідкувати протягом місяця що відбувається в житті. Я шалено здивована, такого точного попадання я ніяк не очікувала. Ви просто професіонал своєї справи,ще раз дякую і очікую Ваших наступних прогнозів. ДЯКУЮ!!!

  3. Марфа Бомбушкар в 02.02.2016 | Відповісти

    Ksjy в 01.02.2016, будь-ласка!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,166