Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Міняючий Вас місяць, дуже глибокий і в якійсь мірі песимістичний. У багатьох сферах життя станеться повернення назад, до минулого, а особливо у відносинах, самооцінки, сфері сім’ї і будинку. Потрібно бути дуже обережними спочатку січня, можливі серйозні травми і несподівані операції. Січень буде дуже хорошим місяцем для відносин, до 24 січня, Ви зможете знайти підтримку у партнерів і коханих. Але він, з іншого боку, досить депресивний і глибокий для Вас, Ви будете звернені всередину себе, багато хвилювань, таємниць, скритності, закритості від інших.

З січня по березень Близнюки стануть більш активні та енергійні в роботі і зі здоров’ям – з 4 січня по 6 березня. У Вас повинно додатися здоров’я! Добре було б зараз записатися в спортивний зал або зайнятися якимось видом спорту для зміцнення здоров’я. На роботі, так само, Ви будете більш активні та енергійні, Вас чекає бажання працювати, маса проектів буде Вам по плечу. У цей період, дуже вірогідні, скандали з співробітниками через їх лінь і Ваше нетерпіння. Ви станете більш вимогливі до співробітників і клієнтів, менш терплячі, будете бажати керувати, а не підкорятися. Повторюся, це хороший період для зміцнення здоров’я та реалізації складних, що вимагають багато енергії, проектів на роботі.

Дуже романтичний період з 4 по 6 січня, але в теж час і дуже мрійливий-ідеалістичний. Дивіться, не намрійте зайвого.

Починаючи з 6 січня і по 26 січня – Ви станете більш інтровертні, Близнюки люблять спізнюватися – але в цей період запізнення будуть вже дуже-дуже тривалі, Ви товариські, але в цей час спілкування стане значно менше. Можна сказати, що Ви станете в якійсь мірі «навпаки», при цьому у Вас виникне бажання повернення до старого, повернуться старі питання, пов’язані з Вашою особистістю (зовнішністю, стилем життя, бажаннями) і будинком. Ви переглянете і переоціните себе.

8 січня, плюс мінус 3 дні – бережіть своє здоров’я в ці дні і нерви. Можливі травми, дуже вірогідні, операції, психологічна криза і агресивність. Ці дні будуть дуже-дуже насиченими на події, у відносинах, фінансовій сфері, нерви, робота. Ви можете по скандалити на роботі.

З 8 січня по 10 травня – не час заводити нові стосунки і нових партнерів. Будь-які нові відносини, які Ви заведете в ці дні, стануть у майбутньому безрезультативні. У цей довгий період до Вас може повернутися старий партнер (кохана людина або діловий партнер), або ж Ви самі будете бажати повернення до старих відносин. У ці дні будуть різні затримки пов’язані з відносинами і договорами, наприклад – Ви заплануєте весілля на цей період, але будете змушені його перенести (або складно буде реалізувати його). Час перегляду та переоцінки існуючих відносин. Що до бізнесу, так само, краще не укладати нові договори в настільки тривалий період, але гарний час переглянути старі! З 7 по 11 може бути невелике розчарування у відносинах, якщо вони були не серйозні у Вас. Бажання серйозності, стабільності, вірності у відносинах, визначеності і надійності, будь-які відносини пройдуть перевірку на ці якості в ці дні. З 5 по 9 – Близнюки будуть дуже вже агресивні.

З 11 по 17 січня – вдалий період для відносин і дружби, любов і гармонія, спілкування та активності. Добре б в ці дні побути з друзями або партнерами, самотні Близнюки можуть несподівано закохатися!

З 12 по 17 січня – вдалий період для фінансів і сім’ї, вирішення питань пов’язаних з цими темами.

З 14 по 16 – час показати себе і свої можливості, маса самовпевненості!

А з 17 по 20 січня – так само, дуже багатий період на відносини, гарний час для розширення домашньої сфери, поліпшення її, покупок необхідних предметів. У ці дні Ви будете дуже багато витрачати!

Починаючи з 20 січня і до 4 лютого – Близнюки стануть більш скритними, цинічними, підозрілими. У Вас є знайомі Скорпіони? Ось Ви станете більш схожими на них. Ваше мислення буде дуже хаотичним, нестримним, підозрілим і потайним. У ці дні Ви можете бути досить похмурі і заодно ексцентричні! Можливе безсоння і великі переживання. Дуже хороший період для самокопання і саморозуміння, а так само для того щоб розбиратися в інших. Цей період небезпечний скандалами (особливо з рідними та друзями), можливі втрати і глибокі трансформації, зміна ставлення до когось або чогось. Під час цих днів стережіться травм!

24 січня, плюс мінус 3 дня – час приймати остаточні рішення пов’язані з освітою! Досить життєрадісний період, який «розбавить» період з 20-4 лютого!

З 29 по 31 – Ви будете дуже вже активні, добре б на ці дні запланувати складні проекти, особливо пов’язані з роботою – сил і енергії буде вдосталь!

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на січень 2016

З 6 січня по 26 січня – час інтровертності і повернення до старого для Вашої особистості.

З 8 січня по 10 травня – не час для нових відносин, затримки у відносинах і договорах.

З 11 по 17 січня – вдалий час для сім’ї, дружби, роботи, здоров’я, відносин.

24 січня, плюс мінус 3 дні – вчення – світло.

З 20 січня і по 4 лютого – трохи важкувато психологічний період, Бережіть своє здоров’я в ці дні.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,187