Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Ваші фінанси будуть в центрі Вашої уваги перших дві декади січня. 5 січня, плюс мінус 4 дні, чекайте несподіваних і не приємних витрат, може бути, Вам подзвонять з банку і нагадають про якийсь кредиті, про який Ви вже й забули. Це будуть дійсно несподівані витрати, які були «так глибоко, що Ви про них і не думали». Може Ваш боржник зникне або пропадуть гроші з рахунку.

Альтернативою може бути те, що Ви отримаєте гроші від боржника або довгоочікуваний кредит від банку, але він не буде відповідати Вашим бажанням. Гроші, які Ви отримаєте, будуть значно менше, ніж Ви думали. А може, Вам повідомлять, що виплати відкладаються на «потім». А грошей Вам зараз ох як не вистачає.

І все б було нічого, все таки Стрільці досить вільно і спокійно ставляться до грошей, але зараз зірки стали так … Що це Вас виведе з себе, ймовірно, Ви влаштуєте справжній скандал, масштабний як Ви і любите.

Не переживайте, в 20тих числах, у Вас буде хороший шанс, але про це наприкінці гороскопа на місяць. Всі перших 2 декади Стрільці будуть розриватися між заробітком і витратами. Хоча починаючи з 9 числа, більше енергії будете витрачати на заробіток.

Хочу порадувати Вас. Стрільці великі любителі поїздок, а так само спілкування (трішки поменше, ніж поїздок). Січень, як і лютий, буде повний поїздок! Готуйтеся поколесити, може і не далеко, але вони будуть. Так само, цього місяця Ви будете багато спілкуватися.

Починаючи з 14 січня і по 20 лютого, Ви станете занадто вже активні в домашній сфері, не буде нічого, в щоб Ви не вплуталися. Починаючи від ремонту, який Ви, все таки зможете зробити, вистачить сил, і закінчуючи проблемами рідних. І це дуже добре, що Ви будете витрачати свою енергію на будинок, але з іншого боку, з такою великою кількістю енергії в цей період зросте і кількість скандалів з рідними. Вірогідні ЧП вдома, може бути щось розіб’єте або зламаєте.

Як я вже говорила, в кінці місяця, 20 січня, мінус 5 плюс 7 днів, Стрільців чекає якась подія або чреда подій, які підштовхнуть Вас до поїздок. Якщо не поїздки, тоді це буде спілкування або навчання чомусь, не особливо практичному. Ви можете просто навіть почати читати якусь книгу.

Починаючи з 21 січня і по 12 лютого, Стрільці будьте обережні з документами і інформацією, не час починати нові проекти та переговори. До того ж, у цей період, багато Стрільці, можуть або захочуть, зустріти (ся) зі своїм старим партнером, як коханим так і діловим, близьким другом.

Як я вже говорила, починаючи з третього декади січня, у Стрільців настане період подорожей. І все б було дуже добре, якби не одна планета, яка буде заважати з «інформацією» від 21 січня по 12 лютого. Постарайтеся більш уважно збиратися в дорогу! Перевіряйте, чи всі документи взяли! І головне! Не забудьте вимкнути чайник на плиті і праску на столі!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в січні 2015

5 січня, плюс мінус 5 днів – будьте обережні з грошима.

З 9 числа до 20 – гроші заробляти стане простіше.

14 січня по 20 лютого – енергія в сімейній сфері буде бити фонтаном, але можливі й скандали з рідними і всякі ЧП, найкраще направте її в ремонт або прибирання.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів – чекайте новин і поїздок.

21 січня по 12 лютого – будьте уважні з документами і спілкуванням.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,323