Гороскоп на січень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Для багатьох знаків Зодіаку, початок січня буде не самим приємним, але для Скорпіона нічого страшного статися не повинно, тому що у Вас «імунітет». Найімовірніше, що 5го січня, плюс мінус 4 дні, Скорпіонів чекають новини, дуже ймовірно, що через зарубіжжя або звідкись далеко. Може це будуть новини пов’язані з поїздкою, судом, або освітою. Новина буде несподіваною і не приємною. Якщо Вам випаде поїхати кудись в ці дні, або розбиратися з ВУЗом або ж судовий розгляд — будьте обережні! Найкраще відкласти це до 10 січня. Але в цілому, те, що станеться, не буде настільки важливим як для інших знаків Зодіаку. Ще в ці дні Ви будете дуже емоційні.

В цілому січня досить хороший і спокійний місяць для Скорпіонів, особливо перших дві декади січня.

Ще минулого місяця, грудня, Ви стали більш активні в домашній сфері, може вирішили зробити ремонт або хоча б прибирання. Разом з активністю вдома, ймовірно, зросла і кількість скандалів з рідними, а так само, може, були якісь НП. Цей період, підвищеної активності будинку, закінчиться 12 січня. З 12 січня по 20 лютого у Вас буде багато енергії витрачатися на творчість, любов і дітей. Це буде один з перших романтично-любовно-творчих періодів у Скорпіона в цьому році.

20 лютого, мінус 7 плюс 10 днів, щось важливе повинне буде відбутися у Вас вдома. Ймовірно, що це буде щось хороше. Може, Ви зможете придбати щось собі в будинок, здоров’я у когось з рідних піде на поправку, а може, Ви вирішите купити собі нове житло або переїхати кудись жити! Можу сказати тільки одне, що вдома станеться щось хороше, хоча в ці дні Ви і будете хвилюватися.

Починаючи з 21 січня по 12 лютого, не варто підписувати документи, оформляти, укладати договори. Ймовірно, що все нове, пов’язане з інформацією і документами, не принесе бажаних результатів, потрібно буде витратити більше енергії, ніж розраховували і пізніше переробляти це. Гарний час повернутися до старих документів і договорів, перевірити ще раз їх.

В цілому місяць досить хороший, але без особливо важливих подій у Вашому житті. Тільки в кінці січня чекайте чогось нового в сімейній сфері.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні — проблеми в поїздках, спілкуванні, а так само з іноземцями або вищестоящими людьми. Виникнуть несподівано.

12 січня по 20 лютого — перший романтично-творчий-любовний і орієнтований на дітей період.

З 21 січня по 12 лютого — не починайте нові проекти.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові — 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 24 T. 0,163