Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


Новий рік у Риб мав бути чудовим, ймовірно, що навіть були деякі приємні і несподівані сюрпризи! На жаль, ймовірно виникнення проблем в любовній сфері, 5 січня, плюс мінус 4 дні, я не радила б Вам «розбиратися» зі своєю коханою людиною. Найімовірніше, що коханий, або той, хто Вам подобається, Вас чимось засмутить і події, які відбудуться в ці дні – приведуть до кризи. Це ж ставитися не тільки до любові, а й до творчості і діток. Можливо, станеться щось, пов’язане з Вашою творчістю, після чого Ви вирішите відмовитися або змінити її. Теж-саме відноситься і до дітей. Я б не радила Вам починати «працювати» над проблемою зараз, почекайте трохи. У ці дні Риби будуть дуже емоційні і не раціональні, вірогідні скачки в настрої, а отже і хаотичність. Не наламайте дров.

Хочу ще раз повторити, якщо Ви не зустрічаєтеся ні з ким і нікого не любите, тоді ці зміни можуть бути трішки іншими. Ви можете бути дуже стурбовані своїми дітьми (народженими, «планованими» або виношував), або своєю творчістю.

Ще однією проблемою, яка може виникнути у Вас – це гроші. Ймовірно, потрібно буде знайти швидке рішення з фінансових питань. До того ж фінансова проблема виникне нізвідки.

Риби, якщо зараз у Вас невелика депресія і брак сил, готуйтеся! Скоро це все пройде, і Ви будете сповнені енергії. 12 січня у Риб настає, майже двох місячний (до 20 лютого) хороший період. Це той час, коли навіть м’які рибки, ніжні і не вміючи за себе постояти, стануть більш мужніми, активними, сильними, цілеспрямованими і значно егоїстичними. Це буде короткий період, який буде сповнений нових починань і активної діяльності, можете сміливо закінчити будь-який проект – енергії вистачить. Мінусом, може бути, те, що Ви станете в ці дні більш запальними, агресивними, до бійок не дійде, Ви ж – Риби, але скандали та емоційне буйство – я Вам обіцяю. Будьте обережні в ці дні, підвищені шанси на травми. Ще відбудуться зміни в сексуальній сфері, в цей же період, Ви станете більш сексуально активніше. Особливо сильно цей період на собі відчують чоловіки-Риби.

У середині місяця очікуйте фінансових змін. Не впевнена, будуть це несподівані доходи або витрати, але можу сказати, що буде щось дуже важливе і несподіване. Найімовірніше щось станеться пов’язане з грошима та друзями. Чекайте американських гірок, десь з 14 січня і до кінця місяця, у фінансовій сфері і дружбі (колективі).

20 січня, плюс мінус 4 дні, Риби – будьте обережніше, Ви можете сильно захворіти, але це не все. У ці дні Вас може накрити хандра, багато хто з Вас захочуть побути наодинці, піти від інших. Це період, коли таємниці і секрети будуть хвилювати Вас. Хороші дні, щоб дізнатися правду, якщо Ви про щось думали, в цей період інтуїція буде у Вас дуже сильною, можуть наснитися віщі сни.

З 21 січня по 12 лютого – не починайте нових справ, не підписуйте нових договорів, не починайте читати нових книг, а так само домовлятися про щось. Все нове, що Ви почнете в цей період або зажадає багато сил, або після потрібно буде переробити. Так само, в ці дні, Вам може захотітися, щоб у Ваше життя повернувся старий партнер, повернулися старі друзі. Ви можете самі зателефонувати їм або йому, а може, просто накриє хвилею сентиментальності.

З 27 січня по 20 лютого, буде ще один хороший період. Ви станете більш товариськими, більш романтичними, багато хто з Вас захочуть знайти свою другу половинку або більше уваги почнуть їй приділяти (якщо вона вже є). Вам буде хотітися романтики і любові. Риби стануть більш привабливіше, харизматичний, миліше, особливо для протилежної статі! Це чудовий період для жінок Риб, Ви будете самими-самими серед всього іншого знаку Зодіаку. І на жінок Риб він вплине найбільше. Багато хто з Вас можуть захотіти в цей період змінити свій стиль, і навіть зовнішність.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – чекайте чогось пов’язаного з творчістю, любов’ю і дітьми. Ймовірно, що в ці дні Ви будете дуже нервові, важко буде тримати себе в руках.

З 12 січня по 20 лютого – приплив енергії, Ви станете сміливіше, агресивніше, Цілеспрямований, активніше. У цей період зростає і сексуальна енергія. Вірогідні травми, будьте обережніше. Особливо сильно він буде помітний у чоловіків.

З 14 січня – американські гірки у фінансах до кінця місяця.

20 січня, плюс мінус 4 дні – хандра, бажання побути наодинці. Можливо, що Вас будуть мучити якісь таємниці. Сильна інтуїція, віщі сни. Головне не захворійте.

З 21 січня по 11 лютого – скажіть «Ні» усього, що пов’язано з новою інформацією та документами.

З 27 січня по 20 лютого – довгостроковий період, коли Ви будете бажати романтики, любові, спілкування. Риби стануть дуже харизматичні і милі, будуть подобатися сильніше протилежної статі. Особливо жінки Риби.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,525