Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Овна, від Марфи Бомбушкар


Всі знаки Зодіаку, повинні, зустріти Новий рік у гарному настрої, так, буде присутня меланхолія у когось, комусь може бути буде гірше, комусь краще. Але. На початку місяця, після 1го – 2го числа, а у деяких знаків і раніше, всі знаки «розбурхають»! 5 січня, плюс мінус 4 дні, і Овен, поміняється в настрої і при цьому, він один буде одним з найбільш «розбурханих» серед всіх знаків Зодіаку, на рівні з Раком, Козерігом і Терезами, у Овнів, дуже ймовірно, відбудуться кардинальні зміни , стрімкі і неждані. Та й відразу ж у кількох сферах життя. По-перше, в ці дні, а так само наступні (але вже зі зменшенням) у Вас виникне суперечка з вищою людиною, скандал буде пов’язаний з кар’єрою або соціальним становищем або ж стануться небажані зміни, трансформації. По-друге, увагу на себе зверне Ваш будинок, найімовірніше, що це буде Ваша мама. Можливо, у Вас з нею станеться конфлікт, або вона несподівано захворіє. По-третє, імовірний скандал який буде пов’язаний з будинком і кар’єрою, може бути, хтось із Вашої родини скаже, що Ви багато часу витрачаєте на кар’єру, а мало буваєте вдома або навпаки, керівник (клієнт) – що Ви вдома буваєте частіше, ніж на роботі. По-четверте, буде імпульс, Ви захочете кардинальних змін, революції, змінити свій імідж, стиль, поведінку, життя, світогляд. По-п’яте, Ви, може, хотіли змінити в собі щось (зовнішність, звичку і тд.тп), або навколишнє оточення навколо Вас, але на шляху у цього раптово стане Ваша сім’я (будинок) або кар’єра (соціальний стан), хоча раніше вони були й не проти. Цей період буде дуже емоційним, Овни не вміють чекати і терпіти, будьте обережніше особливо з рідними і кар’єрою. Шокові новини про сім’ю, роботу, свій «світ» завжди викликають у Овна бажання пробити стіну лобом, такий вже у Вас характер.

Ще спочатку грудня минулого 2014 року, у Овнів з’явилося більше енергії в сфері дружби, колективу, групових захоплень. Зараз Ви більш активні в дружбі, може навіть вирішили стати лідером якоїсь групи, більше часу проводите з друзями та приділяєте їм уваги, стали більш товариськими. На жаль, в цей же період, ймовірно, що зросла і кількість скандалів з ними, сварок. Період підвищеної «дружності» у Овнів закінчиться 12 січня. А разом із закінченням його, почнеться інший. З 12 січня по 20 лютого, Ви можете відчути лінь, та, Вам просто буде не вистачати бажання щось робити. Це не означає, що Ви нічого не будете робити, просто, Ви будете займатися тим, що Вам «послали», а не самі ініціювати щось. В цей же період, Ви можете навіть побажати побути наодинці, щоб ніхто Вам не заважав, піти від усіх. Не на всі півтора місяця, а просто основна тенденція, будуть і активні періоди. Це час, коли Ви захочете зануритися в світ містицизму, таємниць, щодо таємниць – зараз багато подій, розуміння подій, вилізуть назовні. Ви можете дізнатися щось, що раніше не знали, що від Вас приховували. Та й самі в цей період, можете зайнятися чимось таким, чого не хотіли б афішувати.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів – знову друзі стануть в центрі Вашої уваги, друзі, колектив, групові захоплення. Це вдалий період в цілому, не тільки для дружби, але для дружби особливо. Ви зможете знайти нового друга, та й не одного, на-роки, а може щось зрозуміти, дізнатися, про Вашого друга або дружбу. У ці дні, ті люди, хто Ваші справжні друзі – порадують Вас.

Починаючи з 21 січня і по 21 лютого, я б не рекомендувала Вам укладати нові договори, підписувати нові контракти. Будьте обережніше зі своєю інформацією, в цей період підвищені шанси на втрати її. До того ж, Ви будете відчувати затримки в отриманні-передачі інформації, будь-який від документів до листів. З хорошого, можу сказати, що в ці дні Ви будете хотіти зустрітися зі своїми старими друзями, а може і просто зустрінете їх.

27-29 січня, очікуйте несподіваних новин. Бережіть своє здоров’я, може статися НП. Будьте уважніше на роботі.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – раптова зміна настрою, більш бунтарське і емоційне. Сім’я зверне на себе увагу, тиск на роботі.

12 січня по 20 лютого – містика, таємниці, ескапізм – це все трохи «зросте» у Вашому характері.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів – друзі, дружба, колектив.

21 січня по 12 лютого – будьте обережні з документами і будь-яким видом інформації.

27-29 січня – маса новин.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,153