Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Якщо Ви були задоволені роботою і проектами в грудні, то з приходом січня ситуація не особливо сильно зміниться, варто очікувати багато роботи. Але, вірогідні кардинальні зміни, будьте обережні. Я впевнена, що вже з закінченням новорічних свят, 5 січня, плюс мінус 3 дні, Леви отримають дуже важливу, і не зовсім приємну новину, яка стосуватиметься їхньої роботи, або здоров’я, поїздки, навчання, судового розгляду, а може бути всього разом взятого. Зараз якісь приховані факти вилізуть назовні.

Є висока ймовірність того, що Ви несподівано захворієте в цей період, перших 8 днів січня, будьте обережні. Зараз Вам в ніякому випадку хворіти не можна, так як хвороба буде довгою. У ці ж дні, Вам можуть снитися віщі сни, можете спробувати їх тлумачити.

Хочу Вам сказати одну, не зовсім приємну, але необхідну річ, не прагніть брати ситуацію під свій контроль, зараз події відбуватимуться так, що Ви зможете лише плисти за течією. У дуже багатьох сферах відбудуться зміни, складно описати це все в короткому гороскопі на місяць. Події, які відбуватимуться в січні і лютому – Вам не підконтрольні, Ваші спроби взяти щось або когось під контроль, укази і накази лише погіршать ситуацію. До того ж, Вам не можна відхилятися і відриватися від колективу або партнера (партнерство буде головною темою кінця січня і весь лютий). Найкраще плисти за течією.

Останнім часом Ви стали надто активні у відносинах, але разом з підвищеною активністю зросла і кількість скандалів з партнерами. Ця підвищена активність триватиме до 12 січня, але з 4го січня, Леви повинні помітити, що Ви стали і більш романтичними у відносинах. Більше будете йти на поступки партнеру, особливо після 12 січня. Цей період підвищеної романтичності і гармонійності у відносинах, а разом з тим і м’якості, триватиме до 27 січня.

20 січня, мінус 8 плюс 10 днів – важливий період для Ваших стосунків! Найважливіший в цьому році! Зірки змусять Вас звернути увагу на Ваші відносини, будь то романтичні або ділові. Ви можете почати обмірковувати і осмислювати Ваші існуючі відносини, Ваші надії, те, що Ви хочете отримати від них і що отримуєте. У цей період у Левів зросте бажання відносин, якщо Ви самотні, зараз у Вас є великий шанс знайти свою другу половинку. А може бути, ті Леви, які з кимось спілкуються, зрозуміють, що вони закохані в цю людину. Ті Леви, які вже знаходяться у відносинах, якщо вони хороші, зважаться зробити пропозицію руки і серця або захочуть його отримати. Цей період зробить хороші відносини ще більш глибокими, а слабкі – дуже ймовірно, ще слабше. Може буде так, що Леви зрозуміють, що не так в їх відносинах і знайдуть спосіб виправити цю помилку або ж, якщо вони усвідомлюють, що відносини вже не врятувати – розлучаться. Розставання буде легким. Я б назвала цей період, для самотніх Левів – шансом знайти свою любов, а для тих, хто вже в стосунках – періодом вдалих змін, Левів, котрі не задоволені відносинами – легким розставанням.

Важливий фінансовий період, з 16 по 22 січня, будьте обережні з грошима в ці дні, дуже ймовірні помилки в розумінні ситуації, що склалася, може бути, велика ідеалізація. Ви можете не розрахувати свої можливості, будьте обережні при інвестиціях. А так же, будьте обережні, якщо Вам запропонують гроші в борг! Починаючи з 14 січня і по 20 лютого, чекайте зростання витрат.

З 21 січня по 12 лютого, очікуйте проблем і затримок з будь-яким видом інформації, спілкуванням, документами. Не час, для починання читання нових книг або вивчення чогось нового, краще повернутися до старого.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в січні 2015

5 січня, плюс мінус 3 дні – дуже вже багатозначний період, тут Вам і секрети, і робота, і здоров’я, і судове або інше розгляд і поїздка.

4 січня – Ваші стосунки в останніх пару тижнів були активні і не завжди гармонійні, зараз гармонії стане більше і романтики.

12 січня по 20 лютого – фінансові витрати зростуть.

16 січня по 22 січня – будьте обережні з фінансами.

20 січня, мінус 8 плюс 10 днів – особливо важливий період для відносин.

З 21 січня по 12 лютого – чекайте проблем з інформацією і документами.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,257