Гороскоп на січень 2015 для Козерога, від Марфи Бомбушкар


У січні Козерогам буде везти в усьому, крім сімейної сфери та відносин з партнером. Кінець грудня був чудовим, як і святкування нового року, ніщо не віщувало біди. Але 5 січня, плюс мінус 5 днів, Козероги, будьте обережні зі своїми коханими. Зараз у всього знака Зодіаку дуже емоційний період, ймовірно, дуже, що Вас очікує скандал з партнером. Як я писала в гороскопі, грудневому, січень буде дуже хорошим місяцем для Козерогів, кінець грудня дуже важливим. Цей місяць, до 20 січня, буде повний різних подій, змін, приємних новин. І тільки в сфері сім’ї та партнерства — ймовірні проблеми, особливо у сфері партнерства. Партнер, коханий або по бізнесу, 5 січня (плюс мінус 5 днів), ймовірно, змусить Вас по-психувати. Ви можете дізнатися щось від нього, про що не знали, наприклад, що він збирав на Вас образи (або Ви збирали на нього) і ось тепер це все «вибухне». І він або Ви буде (те) хотіти розставання або кардинальної зміни відносин. Я не можу говорити, що все Козероги розлучаться з партнерами, але скандалу бути. Якщо це буде розставання — воно буде дуже болячим для Вас. Одне єдине, що я можу порадити Вам — не поспішайте, тільки так Ви зможете зберегти відносини, візьміть все на себе.

Холостим Козерогам пощастить значно більше, так, Ви так само будете переживати за відносини. Але, Вам навпаки, може пощастити знайти свою любов або партнера по бізнесу! У цей період, на відміну від «шлюбних» Козерогів, Ви будете витрачати енергію на пошуки відносин (дуже сильно буде бажання знайти другу половинку). Ймовірно, що навіть відбудуться якісь несподівані зміни!

Період з 10 по 14 січня, ймовірно, принесе Вам і якусь фінансову прибуток.

Перших дві декади січня будуть дуже важливі для Козерогів, а от остання мене важлива і менш активна. Як я писала ще в грудневому гороскопі, саме тоді почалися важливі періоди у Козерога, а зараз вони тривають.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів, чекайте приємних фінансових новин. Я не думаю, що вони будуть пов’язані з прямими Вашими доходами (грошима які Ви заробили своєю працею), найімовірніше, що це будуть: відсотки від чогось, спадщину, кредит, повернення боргу, кредити, ймовірно навіть виграш і тд. тп. Це прекрасний період, щоб взяти кредит у банку або повернути борг, а так само вимагати повернення боргу Вам. Якщо у Вас є клієнт, можете натякнути йому на підвищення оплати за Ваші труди.

Починаючи з 21 січня по 12 не розпочинайте нічого нового пов’язаного з комунікацією, інформацією та документами. Абзацом вище, я порадила Вам, попросити підвищення оплати за працю — так, це Ви можете зробити, але тільки якщо Ви вже працюєте над цим проектом, а не почнете з нуля. Якщо Ви вже домовилися про нього раніше, а не тільки почнете домовлятися. У цей період ймовірні проблеми з передачею та обробкою всіх видів інформації, від документів до спілкування: помилки в документах, нерозуміння один-одного, втрата інформації. Ви можете обговорювати проекти, але не починати їх робити. Не давайте свою згоду і не ставте підписи в документах.

Ще один період, про який я не згадала спочатку гороскопу, так як він не особливо важливий. Починаючи з 12 січня по 20 лютого, Козероги більше енергії будуть витрачати на поїздки, спілкування і навчання.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козерога в січні 2015

4 січня, плюс мінус 5 днів — фокус на відносинах. Відбудеться щось важливе.

1 січня по 13 — вдалий період у всьому, крім відносин і сімейної сфер.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів — важливі і приємні фінансові можливості, пов’язані з боргами, кредитами, відсотками, спадщиною.

21 січня по 12 лютого — не час для нових проектів, контактів, документів.

12 січня по 20 лютого — Ви станете більш активні в навчанні, спілкуванні і поїздках.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові — 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 15 T. 0,131