Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


Новий рік, Діви повинні були зустріти досить добре. Але 5 січня, плюс мінус 4 дні, Вас чекає емоційна буря. Це буде складний період для Дів. Дуже ймовірно, що у Вас відбудеться не приємна розмова з товаришем про гроші. Або по-окремо, будуть не приємності з друзями, грошима і коханою людиною (дитиною \ творчістю). Дуже ймовірно, що у Вас станеться якась несподіванка з фінансами, може бути втратите гроші або недоотримаєте бажані. З другом у Вас може статися конфлікт, тому що або він на Вас натисне, або Ви на нього. Може, Ви раптово звернулися щодо повернення грошей або у Вас зажадають повернення боргів – друзі. Весь цей період, до 10 січня, Ви будете вкрай запальні. Почекайте до 12 січня – ситуація охолоне. Особливими обережним потрібно бути вагітним дівчатам.

Починаючи з 12 січня і по 20 лютого, Діви стануть більш активні у відносинах, більш наполегливі, більш цілеспрямовані. В цілому, це відмінний довгий період, для того щоб знайти собі партнера як любовного так і ділового. Мінусом цього періоду буде кількість збільшених суперечок з партнером, який у Вас вже є.

20 січня, мінус 4 плюс 6 днів, відбудеться щось важливе і нове на роботі або зі здоров’ям. Може, Ви раптово знайдете нового клієнта або з’явиться новий проект. Якщо Ви хворіли, саме після 20 січня, Ваше здоров’я піде на поправку. Це дуже вдалий період для Діви в сфері роботи та здоров’я. Якщо Ви хотіли змінити роботу – зараз найкращий час в цьому році! Ну і ще однією альтернативою, може бути те, що зараз у Вас почнеться якийсь дуже-дуже масштабний і довгостроковий проект, дуже важливий.

Починаючи з 21 січня і по 12 лютого, Діви можуть відчути занепад сил, невелику депресію. Ймовірно, що розпочаті Вами проекти в цей період будуть вимагати більше часу і ресурсів. Я б не рекомендувала Вам самим щось починати, але якщо клієнт або керівництво накаже – тоді робіть. Постарайтеся бути гнучкими і прогинатися під навколишній світ, а не тиснути свою лінію. У цей період Ви можете побажати і повернутися кудись назад, у чомусь назад, навіть у відносинах. Може, знову, захочете зустрічатися з тим, з ким зустрічалися раніше.

Будьте готові до того, що січень з Вас вичавить багато соків. Початок буде дуже емоційним, з середини січня відносини стануть більш активними, а в кінці – чекайте багато роботи і браку сил.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – емоції переповнюють Вас. Вашу увагу буде звернено до дружби і колективу. Вірогідні раптові фінансові зміни.

З 12 січня по 20 лютого – більш активні у відносинах, можливе збільшення кількості скандалів з партнером.

20 січня, мінус 4 плюс 6 днів – чекайте нового чогось пов’язаного з роботою і здоров’ям, доброго.

21 січня по 12 лютого – хандра, брак сил, меланхолія і сентиментальність. Не раджу починати щось нове, хоча Ви й самі будете бажати повернутися до старого, адже Ви ж Діва.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,160