Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


Фінанси будуть Вашої головною турботою всю першу половини січня. А особливо на самому початку місяця і першій половині, будьте обережні зі своїми джерелами доходів і витратами. Будьте обережні з фінансами, вірогідні якісь фінансові претензії до Вас з боку кредиторів.

5 січня, плюс мінус 4 дні, досить складний період, в ці дні Ви будете дуже емоційно ставитися як до своїх доходів, так і витрат, а ще вірогідні якісь новини від друзів, зміни. Ви будете багато уваги приділяти фінансам, можете відчути тиск на себе з боку кредиторів, вірогідні, не приємні зміни в доходах, та ще й друзі можуть підвести. Не поспішайте, головне не поспішайте, так, проблеми почалися, але зараз Ви не зможете їх вирішити! Близнюки, почекайте хоча б до середини січня! Коли напруга спаде.

Протягом перших двох тижнів, до 12 січня, у Близнюків все ще буде дуже активна сфера поїздок, спілкування з зарубіжжям, суднових розглядів і навчання. Після 12 січня, Ваша енергія і активність буде спрямована на кар’єру, соціальне становище, цілі, по 20 лютого. В цілому, я б сказала, що з 12 січня і по кінець березня 2015, у Близнюків буде вдалий період для кар’єрного та соціального зростання, досягнення поставлених цілей. Я б поділила цей період на парочку етапів, зараз буде перший етап з 12 січня по 20 лютого, коли Ви станете більш егоїстичні в досягненні своїх цілей, кар’єрному рості, більш вперті й наполегливі, ніж зазвичай. У той же час у Вас зросте і кількість скандалів з вищестоящими людьми, а так само тими, хто у Вас встане на шляху. Пік цього періоду буде в кінці лютого.

20 лютого, мінус 5 плюс 7 днів, очікуйте важливих новин. Ймовірно, що новини будуть хорошими, про що б то не було. Це вдалий період для Вашого знаку Зодіаку, особливо щасливим він буде в далеких поїздках, спілкуванні з іноземцями, навчанню, судових розглядах, а так само в ці дні Ви можете знайти собі покровителя або того, хто міг би Вам допомогти в чомусь. Але поспішіть почати все нове до 21 січня!

Починаючи з 21 січня і по 12 лютого, у Близнюків буде період «гальмування». Приготуйтеся до того, що справи і проекти будуть розвиватися не так, як Ви звикли, повільно або «смикано». Ви й самі станете більш меланхолійними, можливо, захочете повернутися до чогось старого, проекта або людини. Не найкращий час, щоб починати щось нове, оскільки сил може і не вистачити, доведеться відкласти новий розпочатий проект на потім або переробляти його після завершення.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – фінанси змусять Вас похвилюватися.

12 січня по 20 лютого – Ви станете більш активними у кар’єрній сфері.

21 січня, мінус 5 плюс 7 днів – чекайте хороших новин, удача в поїздках, судах, навчанні.

21 січня по 12 лютого – Ви будете відчувати себе втомленими, бажання повернутися до чогось або комусь назад.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,141