Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Три основні тренди серпня – Ви і Ваша особистість, відносини, фінанси! Так само у Вас додасться активності в творчості і любові. Місяць дуже активний! І досить життєрадісний. Плануйте фінансові питання на серпень, буде парочку дуже вдалих періодів. У любові так само буде багато енергії і наполегливості, але слід бути і обережніше в кінці серпня.

По 6 серпня Леви будуть сповнені харизми і привабливості, дуже орієнтовані на партнерів і відносини.

З 1 серпня по 7 жовтня – час отримувати знання, які стануть в нагоді для заробітку грошей. Так само ці дні будуть багатими на розмови про фінанси, інвестиції, заробіток, різні обговорення і поверхневі договори. Постарайтеся усі угоди укладати до 31 серпня, так як в період з 31 по 22 вересня у фінансовій сфері будуть затримки. До того ж з 31 по 22 слід бути обережніше з документами, навчанням, інформацією, договорами, поїздками, торгівлею і будь-якою бюрократією – не час для нових проектів пов’язаних з цим, будуть затримки, нерозуміння, втрати, але час для перероблення та завершення старих.

2 серпня, плюс мінус 5 днів – я згадувала про цей період в гороскопі на липень, це час піковий, підсилюючий період, дуже емоційний і досить активний. Багато що залежить від Ваших дій, будь-які початки в ці дні дадуть результати, але потрібно бути активніше. Це емоційний і егоїстичний час, Ви будете бажати уваги до себе, Ваші бажання – перш за все. Нову глава в життя може бути розпочато Вами, розберіться в собі і своїх бажаннях, можливостях. Усвідомте свій шлях і вирушайте в дорогу. Головне – дійте.

Після 3 серпня закінчитися енергійний період в домашній сфері, сподіваюся Ви закінчили переїзд або ремонт, скандалів з рідними буде менше. Цей період був з 2 червня. Тепер з 3 серпня по 27 вересня у Вас буде маса активності і енергії в питаннях що стосуються творчості, азарту, ризику, інтрижок, любові, а так же дітей. Вагітним Левицям слід бути обережніше в ці півтора місяці! Це хороший і енергійний період в цілому, але помітний більш всього в цих сферах. Можете завести дуже пристрасну інтрижку або почати брати участь в якихось іграх. Більше енергії будете витрачати на діток, приділяти їм уваги.

Перший помітний пристрасний період буде з 5 по 10 серпня, Вас можуть переповнювати емоції і сексуальність! Але при цьому будьте обережніше з фінансами, можливі масштабні фінансові втрати і скандали через гроші. А так же тримайте свої ревнощі під контролем.

З 6 по 30 серпня – період фінансових доходів, але будуть періоди коли можете і втратити багато грошей або витратити. Перший небезпечний період для фінансів з 6 по 9 – будьте обережніше при укладанні договорів і з керівництвом, кредиторами.

Гарний час розібратися в фінансах і проектах з 9 по 13 число, особливо він, добрий для позбавлення від недоходних проектів. А ось в період з 12 по 15 знову потрібно бути обережніше з відносинами і грошима, дуже вірогідний обман або небажані події у фінансовій сфері. З 12 по 16 поганий час для кредитів, запозичення грошей, прохань про матеріальну допомогу.

Швидше почнуть розвиватися питання пов’язані з роботою і відносинами після 14 серпня, до 14 серпня з 26 березня в роботі Ви могли відчувати якийсь застій і повернення до старого, а так же відносинах.

Маса енергії з 15 по 20 серпня! Дуже швидкий час!

Ще один вдалий період для фінансів з 17 по 20 серпня, він не настільки вдалий, як багато подійний. Є шанс оновити фінансову сферу, оновити джерела заробітку – «воскресити їх», і знову, позбутися тих джерел, які не приносять доходу. Ймовірно, що будуть зміни з джерелами доходів пов’язаними з основною Вашою роботою.

18 серпня, плюс мінус 5 днів – це піковий, кульмінаційний період, для сфери відносин. Ці ж дні посилять і всі інші тренди. Але більше помітні за все вони будуть для відносин. Час розібратися в відносинах, чого Ви хочете від партнера і що отримуєте. Викликати партнера на серйозну розмову. Я кажу «партнер», тому що ці дні хороші і для любовних відносин і ділових. З іншого боку події і самі можуть статися в цих сферах, без Вашого втручання. Це будуть стрімкі і несподівані події. Можуть бути новини з-далека пов’язані з відносинами. У ці дні можуть вирішитися питання з конкурентами і судами або виникнути. Емоційний період, які слід присвятити відносинам.

Маса новин, можливі поїздки пов’язані як з освітою, так і фінансами з 19 серпня по 6 вересня. Досить хороший період для обговорення договорів, бізнес планування. Слухайте свою інтуїцію, намагайтеся братися за велику кількість проектів і планів, багато зможете реалізувати. Дуже хороший період для інтелектуального заробітку і творчості.

З 21 по 29 серпня – потрібно бути обережніше з любов’ю і грошима, можливі скандали з коханими. Якщо у Вас є інтрижка – будьте обережніше, може постраждати Ваша репутація. У ці дні вагітним потрібно бути обережніше особливо! Постарайтеся не конфліктувати з дітьми, є вказівки на скандали з ними і з батьками. Будьте обережніше в азартних питаннях, можете багато програти!

Останній напружений період буде з 31 по 4 вересня, варто берегти здоров’я, можливий занепад сил і депресія, розчарування. Не найкращий період для творчості, можете розчаруватися своїми фінансами, доходами. Не раджу вимагати багато грошей і чекати, в фінансових проектах потрібно бути обережніше і не поспішати.

Кінець серпня посилить всі тренди, особливо фінансові. Кінець місяця-початок вересня – принесуть нову віху в фінансових питаннях, але ймовірно розчарування. Потрібно буде заощадити гроші або виникнуть інші проблеми з ними.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 5 днів – починайте розуміти життя і змінюватися!

З 3 серпня по 27 вересня – творчість, азарт, романи, діти.

З 6 серпня по 30 серпня – фінанси повинні радувати, але будуть і погані періоди.

18 серпня, плюс мінус 5 днів – розберіться з відносинами.

З 21 по 29 – будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,198