Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


У центрі Вашої уваги в серпні буде сім’я і кар’єра, кар’єра починаючи з другої декади. Це хороший місяць для вирішення сімейних питань, і ще кращий для нових починань у кар’єрній сфері, досягнень, соціального стану. З другої декади сил може стати трішки менше, ніж зараз.

Початок місяця зверне увагу на сім’ю, сімейні питання. Цей період не буде поганим, але не буде і хорошим. Просто прийшов час вирішувати сімейні проблеми, розставити крапки.

До 7 серпня Ви можете відчувати проблеми у відносинах, або Ви будете стримувати партнера або себе, або партнер Вас. На тлі цього можуть виникнути конфлікти, коли бажання більше, ніж можливості. Це ж стосується і фінансів, Ви можете багато грошей витрачати в ці дні, але постарайтеся ними не сіяти за вітром.

З 4 до 8 серпня – час для структуризації своєї фізичної енергії. Це хороший період для вирішення питань пов’язаних з обов’язком і відповідальністю, робочими проектами, обов’язками. Саме в ці дні на самому мінімумі Ви з успіхом зможете отримати самий максимум. Не розпорошуйте своїми ресурсами, правильно витрачайте їх. Ще мушу зауважити, що в цей період Ви можете бути трохи похмурі і песимістичні, легко йти на конфронтацію.

З 9 серпня до 25 вересня починається період, коли багато енергії Ви будете вкладати в кар’єру і соціальне зростання. Це час коли Ви станете більш цілеспрямовані, егоїстичні, активніше в цих сферах. Ви зможете домогтися високого рівня, хоча в ці дні і зросте кількість скандалів з вищестоящими людьми.

Починаючи з 12 серпня цього року і до 10 вересня наступного року, Скорпіонів чекає успіх в дружбі! У дружбі, загальних планах, різних колективах. За цей рік коло Ваших друзів збільшиться. Серед них з’явиться багато шанованих особистостей, точніше кажучи, у Вас буде бажання дружити тільки з поважними людьми. Ну і звичайно, зросте кількість груп у яких Ви входите, загальних планів на майбутнє.

13 серпня, плюс мінус 4 дня – все увагу буде звернено до кар’єри. У ці дні, Ви можете, вирішити змінити своє місце роботи, або змінити свою мету на майбутнє. Це хороший період для нових починань щодо кар’єри та соціального стану. Так само в цей короткий період, Ви можете розраховувати на допомогу від жінок у своєму кар’єрному зростанні.

15 по 16 серпня, короткий період, але за цей час Ваш мозок буде працювати дуже активно, гарний час для розгадування таємниць, пізнання глибини.

Невеликий період втоми чекає Вас з 20 по 24 серпня. Не найкращий час для творчості. А ось з 25 по 20 серпня – це відмінний період для творчості, особливо колективної. Це гарний час щоб побути з друзями. У ці дні Ви можете сміливо планувати на майбутнє, інтуїція і проведіння будуть супроводжувати Вас.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – увага буде звернена до творчості, романів (любовним), дітей. Я б назвала цей період «результативним», так як Ви можете отримати результат від своїх дій. Це час, коли Ви будете і досить мрійливі, ідеалістичні, віруючі, так що можете не зовсім розуміти суть обставин. Це хороший період для романтики і творчості.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в серпні 2015

З 9 серпня до 25 вересня – більше активності у кар’єрній сфері.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – зростання, поліпшення, збільшення кола друзів.

13 серпня, плюс мінус 4 дні – щось нове, пов’язане з кар’єрою повинно принести Вам успіх.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – час для кохання, романтики, творчості.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,176