Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Серпень розпочнеться з думок про життя, філософствування, мріяннями, бажаннями, обмірковуванням планів на майбутнє – усвідомленням цього всього (або, що дуже властиво Рибам – бажанням втекти від цього всього в мрії), а після, потихеньку, перетече в роботу. Спочатку серпня у Риб ще буде багато творчої енергії, бажання творити і відпочивати, а з 2й декади Ви поринете в питання пов’язані зі здоров’ям, роботою, обов’язками і службою.

Цей місяць принесе Рибам довгостроковий тренд, до вересня 2016 року, який буде пов’язаний з партнерством, відносинами, подружжям, конкуренцією, ворогами. У першій половині місяця займайтеся творчістю (до 9 серпня на любов і творчість сил повинно вистачати) і починайте думати про роботу і здоров’я, так як настане в серпні ще один тренд. Це тренд буде середньостроковим періодом, за час якого у Вас додасться турбот на роботі і енергії в цій сфері. Цей же період хороший для здоров’я, він може або надати Вам сил (добре б записатися в спортзал) або травм (контролюйте свою енергію). А тепер докладно за періодами.

Місяць почнеться з невеликого смутку і думах про майбутнє, свої плани і свої досягнення, як я і писала вище, але не тільки з цього. Спочатку місяці Риби можуть відчути бажання витрачати більше, ніж самі заробляють. А жінки Риби, можуть, відчути сильну нестачу в грошах або можливостях по зміні своєї зовнішності. Найімовірніше, що питання будуть пов’язані саме із зовнішністю, і найімовірніше, що це буде «повернення старих питань». Так само в цей період до Риб, повернуться і інші питання, пов’язані з тим, що було в період з 11 по 19 липня. Цей період триватиме до 7 серпня, під час нього у Вас буде виникати відчуття незадоволення своєю зовнішністю, але може це і добре, до вересня місяця у Вас є час попрацювати над собою. Якщо це стосується зайвої ваги, то з 9 серпня можете записуватися в спортивний зал.

Ставте перед собою довгострокові і складні цілі в період з 4 по 8 серпня, в ці дні Ви багато зможете досягти, особливо в кар’єрі, заробітку грошей, освіті і подорожах, творчості.

Починаючи з 8 і до 28 серпня – Риби стануть більш товариські, більше спілкування та інформації буде отримувати «від» і «про» своїх партнерів, коханих, конкурентів, більше спілкуватися будете саме з ними.

Спочатку гороскопу я говорила, що серпень принесе купу роботи для Риб і силу-силенну енергії в цій сфері, а так само в сферах здоров’я, обов’язків, різного догляду і відповідальності. З 9 серпня до 25 вересня Ви станете більш активними в цих сферах, можете зважитися покерувати своїм колективом, станете і більш наполегливими і відстоюювати свої права. Це гарний час для вирішення важливих проектів на роботі, що вимагають енергії і сил. Вірогідні конфлікти з товаришами по службі, Ви можете почати більше «тиснути» на них, вимагати від них. Цей ж час хороший для заняття спортом, тепер то у Вас вистачить сил відходити місячний абонемент в спортзал. Головне – не надірвіться.

Ще раз хочу нагадати, що до 12 серпня, Риби можуть відчувати внутрішній конфлікт між бажанням росту і стриманістю. Хоча, можливо, це будуть і зовнішні обставини, коли Ви будете бажати більшого, ніж можете досягти або на шляху у Ваших бажань зростатимуть перепони. Не бійтеся рухатися вперед, не бійтеся рости, головне – бачити свої проблеми і недоліки. Зараз хороший період розібратися в собі, оцінити себе, переоцінити свої можливості. Тільки серйозно поглянувши на себе, Ви зможете досягти бажаного.

Якщо Ви з тих Риб, що часто плутаються у своїх думках, часто занадто губляться у сприйнятті інформації, спотворюючи її, перефантазіруючи небагато, тоді будьте обережні в період з 12 по 13 серпня, в ці дні Рибки аж надто можуть помилятися в даних. Обережніше вичитуйте договори, більш конкретніше висловлюватися перед іншими, а якщо щось не можете зрозуміти на всі 100%, тоді перечитайте або перепитаєте. Це хороший період для абстрактного мислення, для написання віршів він так само не поганий.

Дуже важливий період розпочнеться 12 серпня і триватиме до 10 вересня 2016 року, це один з двох довгострокових періодів, які розпочалися у Риб у 2015 році! Зауважте, період, про який йде мова, буває один раз на 12 років у всіх сонячних Риб! Цей період буде позначений експансією в партнерських відносинах. Говорячи про партнерські відносини, я маю на увазі: ділових партнерів, улюблених (не тих, в кого Ви закохані швидкоплинно, а тривалий час), подружжя, конкурентів і ворогів. Всіх тих, з ким Ви маєте довгі стосунки і тих з ким Ви співпрацюєте (добре чи погано). Це буде час, коли Риби будуть хотіти розширення свого кола партнерів, хотіти відносин, якщо Ви самотні, хотіти перевести відносини на новий рівень. Це гарний час для вступу в шлюб і багато Рибок будуть бажати цього! Часто Риби мають відносини з різними людьми, з різним соціальним і матеріальним рівнем, але в цей рік Ви будете більше заводити стосунки з гідними людьми, важливими, більш розумними, більш багатими, будете прагнути до кращого. Це вдалий місячний рік з хвостиком для відносин! Як я вже писала, багато Риб будуть хотіти відносин і розширення відносин, але в цьому є один мінус. За моєї особистої практики, коли настає такий період, люди часто знаходять собі нових партнерів і йдуть від старих – розлучення. Особливо вірогідні розлучення в тому випадку, якщо у Вас партнер досить кісткова, консервативна людина, не прагнучий до нового досвіду, до розвитку і поліпшенню відносин (наприклад, він за цивільний шлюб, але проти звичайного), а так само часто стримуючий Вас. Я так само повинна додати, що з успіхом у відносинах прийде і легкість в них, так що розлучатися і знаходити нових партнерів буде значно легше на психологічному рівні. Підведу підсумок, Риби стануть більш щасливі у відносинах, багато ймовірно знайдуть свою другу половинку, а може і не одну – розшириться коло партнерів. Багато змінять партнерів, якщо ті їх обмежували. Все вище сказане ставитися до всіх видів партнерства, а не тільки любовних, перерахованих раніше. З особистого досвіду можу сказати, що при такому розташуванні зірок знаки Зодіаку, досить часто, розлучаються або знаходять нових партнерів.

13 серпня, плюс мінус 3 дні, увагу буде звернено до роботи, здоров’я, догляду, обов’язків, боргу. У ці дні Вас може чекати новий проект на роботі. Дуже ймовірно, що в ці дні пов’язане з роботою і грошима, дівчатами та жінками, відносинами, повернеться до Вас, якісь питання, які потрібно буде вирішувати. Якщо у Вас на роботі з кимось був конфлікт, зараз є час переглянути його і знайти консенсус. В цілому це не складний період, раджу Вам братися за нові проекти, якщо вони будуть і обов’язки.

З 20 по 24 серпня серйозніше ставтеся до своїх робочих обов’язків і здоров’ю, не варто пускати справи на самоплив, результати Вас не задовольнять. Щодо здоров’я, рекомендую бути обережніше людям з хворим серцем і різними артритами, хворобами кісток.

Яскравий період у відносинах: удача, везіння, легкість, успіх, експансія, поліпшення, впевненість, оцінка, бажання їх поліпшити (ділових \ подружніх \ любовних) буде з 25 по 29 число! Цей час добрий так само і для творчості. Але особливо зараз добре показати і оцінити свої відносини і себе! Свої можливості і бажання пов’язані з відносинами і партерами.

Другий за важливістю період, що дозволяє усвідомити себе, цього року буде з 29 серпня, плюс мінус 5 днів! Згадайте кінець лютого, 20ті числа. Коли з великою ймовірністю, щось важливе сталося у Вас пов’язане з Вашої особистістю. Той період був хороший для великих начал. А цей, 29 серпня плюс мінус – для результатів! Це гарний час усвідомити себе! Так, в ці дні Риб будуть переповнювати емоції, деяких з Вас – мрії, ілюзії. Але все ж, саме в цей період Ви можете знайти в собі сили і бажання змінити себе, завершити те, на що ніяк не вистачало сил. Якщо потрібно – відмовитися від чогось, позбутися. Ви зрозумієте свої потреби та бажання. Цей період так само зможе Вам підказати, допомогти зрозуміти, що дають Вам сформовані відносини і як їх розширити! Як я вже говорила, з 25 по 29 число – час яскравого періоду, під час якого Ви можете поліпшити сформовані відносини або позбутися від обмежуючих, а ось знаходити нові ще не час, але можете вдало повернутися до старих. Риби, часто, за характером і поведінкою показують себе як меланхоліків, незадоволених собою, іноді не вірять у свої сили (але вірять в виші сили), але в ці дні Ваша самооцінка буде краще, та й оцінка сформованих відносин, так само, повинна бути завищеною.

На додаток до відносин, я мушу зауважити, що в період з 30 серпня по 3 вересня, знаки Зодіаку будуть більш активні в сексуальній сфері і любовній (романи). І до того ж з 30 серпня по 2 вересня – Ви станете більш романтичні у відносинах, мрійливі, можлива навіть брехня і бажання уникнути відповідальності. Якщо Ви хочете розлучитися з партнером – я б радила Вам не поспішати, зараз складний період (весь кінець серпня місяця і початок вересня) для точної оцінки сформованих відносин, як любовних і подружніх, так і ділових і конкурентів.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в серпні 2015

З 1 по 7 серпня – переоцінка своєї зовнішності, бажання більшого і перепони на шляху його отримання.

З 4 по 8 серпня – правильно контролюючи свою енергію – Ви досягнете бажаних результатів, хоча у Риб енергії зараз безліч, так що особливо можете її і не берегти.

З 8 по 28 серпня – більше спілкування з партнерами, ділових угод, а так само спілкування з коханими.

З 9 серпня по 25 вересня – активніші на роботі і в сферах здоров’я, обов’язків, догляду.

З 12 серпня 2015 по 10 вересня 2016 року – зоряний час у відносинах. Розширення, поліпшення, нове, оптимізм, впевненість – це все щодо відносин. Хоча, якщо партнер стримує Вас – імовірний розрив.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – увага до роботи і здоров’я. Час для нового.

29 серпня, плюс мінус 5 днів – Ви зверніть увагу на себе і свої бажання, а так само на свої бажання щодо партнера. Час усвідомлення себе і партнера.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,370