Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Рака від Марфи Бомбушкар


Спочатку місяці у Вас все так само буде багато енергії. Серпень фінансово-матеріальний місяць для Раків, принесе зміни у фінансовій сфері, активує сферу навчання, спілкування та поїздок. Місяць для Вашого знака Зодіаку повинен бути досить гармонійним, якщо в липні у Вас «вирували» емоції або ж Ви самі «вирували», то вже з приходом серпня Ви повинні стати спокійніше. Фізичної енергії, емоційності, впертості, ініціативності, наполегливості, егоцентричності має поменшати після 9 серпня. У цьому місяці Ваше здоров’я має піти на поправку.

Як я писала в гороскопі на липень для Раків, серпень розпочнеться з фінансових питань, пов’язаних з: боргами, нагородами за заслуги, витратами, спадщиною, кредитами. Цілком імовірно, що витрати спочатку серпня будуть високі, але не переживайте, в середині серпня у Вас буде час для доходів, витрати повинні будуть зменшитися. Серпень, до кінця місяця, буде орієнтований на витрати і доходи. Щодо витрат не переживайте, вони будуть «результатом» \ «кінцем» (у тій сфері в якій вони будуть, протягом року витрат бути не повинно).

Хочу порадувати Раків, з березня місяця цього роки у Ваших стосунках стали повертатися старі питання і теми, виникати старі проблеми. Нові відносини, нові договори, нові угоди було складно реалізовувати, весь час були зриви термінів або домовленостей. Спочатку серпня цей період «повернення» у відносинах, а також терміни реалізації домовленостей має закінчитися.

Не особливо веселий період у фінансах продовжитися до 12 серпня, це буде час, коли Ви будете бажати витратити більше, ніж можете. Це й не особливо вдалий період для укладення договорів та угод. Ймовірно гостре відчуття нестачі грошей або незадоволеність своїми заробітками.

У період з 4-8 Раки можуть відчувати нестачу сил, але не вірте собі! Сил у Вас предостатньо, головне їх використовувати розмірено і не поспішаючи! Ви можете реалізувати будь-який проект, особливо той який вимагає фізичних зусиль, головне дисциплінуйте, плануйте, свої зусилля, а не з нахрапом.

З 8-28 гарний час для навчання і поїздок. Вчіться практичним навичкам, які Ви зможете використовувати в роботі.

З 9 серпня до 25 вересня у Раків буде тривалий тренд, що приносить активність у фінансовій сфері. У цей період, можуть, зрости Ваші витрати, знову. Але паралельно і доходи! Ви станете більше енергії і часу витрачати на заробіток грошей, станете більш активні в заробітку грошей. Вмісті з активністю прийде і ініціативність. Час для пошуку нових джерел доходів, роботи, час попросити про підвищення заробітної плати у керівництва. Ви будете відстоювати свої гроші, свої права, свої джерела доходів більш яро.

Важливий і довгостроковий тренд розпочнеться з 12 серпня і буде він триватиме до вересня 2016 року. Згадайте, як змінилося Ваше життя за рік. За цей рік Ви накопичили більше звичайного, Ви могли почати заробляти більше. Змінилися способи заробітку грошей, Ви могли купити нерухомість або поліпшити існуючу, не побоялися змінити роботу, поліпшити свої накопичення (провести ремонти). У Вас було більше шансів заробити. Ви стали з оптимізмом ставитися до грошей і прибутків, стали більш впевнені в завтрашньому фінансовому дні. Цей період успіху в заробітку і накопиченні закінчиться 12 серпня. Починаючи з 12 серпня і до 10 вересня 2016 року, у Раків буде розширення в сфері навчання, поїздок, спілкування. Це час для отримання практичних знань, навичок, навчання новому. Час для запису на курси з підвищення кваліфікації, вивчення нових технік, матеріалів, методів для роботи. У цей же період Раків чекає і маса поїздок, але не на далекі відстані. У Вашій книзі буде різкий приріст телефонних номерів – нових знайомств. За цей рік Раків чекає успіх в торгівлі!

13 серпня, плюс мінус 3 дні, принесе з собою новини про нове в сфері заробітку і накопичень. Можливо, що Ви дізнаєтеся новини пов’язані з Вашим місцем роботи або про депозит у банку. Вдалий час для вирішення сформованих фінансових питань, не зовсім вдалий для початку нових фінансових проектів (інвестицій), але можете сміливо просити про підвищення заробітної плати або підвищення ціни на свої послуги. Хочу зауважити, що навіть якщо в ці дні Ви будете відчувати проблеми з фінансами, все одно Ваш психологічний стан буде гармонійним, Ви зможете з легкістю пережити будь-яку кризу.

У період з 20 по 24 серпня Ви можете відчути зменшення доходів. Не варто в ці дні особливо витрачати гроші.

З 25 по 29 серпня – хороший час для навчання, спілкування, знайомств, угод, торгівлі, поїздок.

29 серпня, плюс мінус 3 дні, увагу буде звернено на навчання, вищу освіту, а так само закордон. У ці дні ситуація буде не зовсім ясна Вам, Ви будете ідеалізувати, мріяти, бачити все в занадто світлих тонах. Я не кажу, що сформована ситуація буде поганою, ні – просто ставтися до неї серйозніше, без мрій. Дуже хороший період для творчих особистостей, для любові, романтики.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в серпні 2015

З 9 серпня по 25 вересня – активність в заробітку грошей, активність у витрачанні.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – навчання, спілкування, поїздки, торгівля, знайомства – у всьому цьому Вас чекає зростання і успіх.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – увага на фінанси.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – навчання, зарубіжжя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,288