Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Овни – серпень хороший місяць для творчості та відпочинку, любові і романтики! Так, спочатку місяця Ви ще будете скандалити і турбуватися про питання сім’ї, десь до 9 серпня. Весь Зодіакальний круг буде відчувати незадоволеність до 12 серпня. Але після буде вже добре Вашому знаку! У Вас є час для відпочинку, перепочинку. Майже 2 тижні, а потім знову робота, турботи, праця та обов’язки.

Місяць почнеться з думок про друзів, дружбу, оцінки їх, переоцінки, планів на майбутнє.

Починаючи з 2го серпня у Вас почнеться прогрес, рух, нові теми пов’язані з кар’єрою і соціальним становищем. Згадайте період з березня місяця цього року? До Вас повинні були повернутися багато старих питання, пов’язані з кар’єрою і соціальним становищем, шаною і досягненнями. Складно було йти до нових цілей, весь час вибивалися з графіка, домовленості зривалися. Тепер же, після 2го серпня – рух вперед настане!

До 12 серпня Овнів, може, накривати то хвилею творчості, то хвилею застою. Ви будете то веселі – то сумні. Просто перечекайте цей період. Ймовірно, що Ви можете відчути незадоволеність своїми відносинами з близькими людьми до 7 серпня.

Потрібно побудувати будинок? Потрібно зробити капітальний ремонт будинку? Вирішити важливі проблеми вдома, які вимагають енергії як фізичної, так і психологічної, а думаєте що немає сил? Тоді період з 4 по 8 серпня – для Вас.

З 9 серпня і до 25 вересня, Овни стануть більш активні, ініціативні, готові діяти в любові й творчості. Чудесний період для любові, творчості, вихованню дітей. Так, в ці дні Ви можете бути трішки егоїстичні в любові, якщо у Вас є дітки – можете бажати ними керувати беззаперечно.

Починаючи з 12 серпня і до 10 вересня 2016 року, у Овнів буде розширення і поліпшення в таких сферах: здоров’я, робота, обов’язки. У цей період у цих сферах Ви будете відчувати впевненість, отримувати удачу, розширювати їх. Ви можете зважитися змінити свою роботу і не один раз за цей довгий період. Ваше здоров’я має буде піти на поправку і зміцніти (можете навіть зайву вагу набрати). Обов’язки буде простіше виконувати і на Ваші плечі можуть лягти нові, але все одно Ви з оптимізмом виконайте їх. Це гарний час пошукати більш престижної роботу або перевестися в кращий відділ.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – любов, творчість, діти. Все це в центрі Вашої уваги. Ви будете бажати любові, бажати творити і це гарний час для зачаття.

З 20 по 24 серпня – невелике засмучення, тимчасове, можуть викликати у Вас Ваша творчість, діти, коханці. Час коли Ви цим всім будете незадоволені.

З 25 по 29 серпня – вдалий період для роботи, різних турбот, здоров’я. У ці дні Ви можете з успіхом впоратися з будь-яким проектом на роботі. Ви будете бажати масштабних планів у цих сферах, можете записатися в спортивний зал або приділити увагу своєму здоров’ю.

29 серпня, плюс мінус 3 дня – час ілюзій, таємниць, романтики, духовності, віри, мрій. Цей час може змусити Вас побути наодинці, на самоті. Хоча це і хороший період, Ваше серце буде сповнене кохання, Ви можете зважитися писати вірші в ці дні, чи малювати або на інший будь-який вид творчості. Ви задумаєтеся про свої ідеали. Гарний час для осягнення себе, переоцінки себе, своїх прихованих якостей. А що стосовно таємниць – це не зовсім хороший час, щоб докопатися до суті. У ці дні Ви все ж будете надто мрійливі, можете приймати ілюзії за дійсність.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в серпні 2015

З 9 серпня по 25 вересня – час для творчості, романів, дітей, любові.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – розширення сфери роботи, здоров’я, обов’язків. Це вдалий період у цих сферах.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – любов, діти, творчість.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – таємниці, ілюзії, мрії. Час усвідомити свої таємниці та ілюзії.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,195