Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Ваш місяць Водолії! Хоча, те, що місяць Ваш, Ви зрозумієте не зовсім вже скоро … Початок місяця буде багатим на події, особливо пов’язаних з різними таємницями і секретами, постарайтеся не захворіти! Просто «переживіть» період з 4 по 11 лютого. А особливо його пік, від 6 до 11 (для деяких навіть до 13 числа)! А ось з кінця третьої декади життя стане більш гармонійною і спокійною!

Гарний час показати себе в колективах, всю свою серйозність і впливовість з 2 по 6 лютого. Це хороший період для отримання шани і поваги в колі друзів і груп людей з якими у Вас співпрацюєте! Не пропустіть свій момент.

Але, як я говорила, початок місяця буде багатим на події! Всі періоди просто «змішаються» і від цього складно описати детально, чого ж чекає Водоліїв на початку лютого. Тому я для Вашого знаку Зодіаку просто перерахую їх.

З 4 по 11 лютого – тримаєте свою агресію під контролем, хоча це буде і дуже складно зробити, так що просто знайдіть куди подіти свою понад агресивність. Цей же період буде дуже активним. Найвірогідніше скандали будуть з вищестоящими людьми, керівництвом, вимогливим батьком. Обережніше в питаннях кар’єри і соціального становища!

З 4 по 8 лютого – можливі втрати пов’язані з сім’єю і зарубіжжям, а так само освітою. Перегляд своїх поглядів на релігію та філософію. Начебто період і не великий, але дуже динамічний. При цьому, мушу зауважити, що можливі глибокі трансформації, позбавлення, «очищення» пов’язані з відносинами, фінансами, сім’єю. Цей же період, так само принесе з собою більш гармонійне час у сфері кар’єри та соціального становища, досягнень – ще один період, щоб показати себе. Паралельно цьому періоду, буде ще один з 4 по 8 лютого – коли в тих же сферах, що я перераховувала, будуть відбуватися дуже несподівані, ексцентричні події, та й Ваша поведінка буде більш імпульсивним і бунтарським.

З 5 по 10 лютого – романтично, еротично, сексуальний період, для усього Зодіаку. Для Водоліїв це гарний час для навчання та вирішення питань пов’язаних з правом і медициною!

Гарний час для кар’єри і психологічного зростання, усвідомлення себе і своїх страхів і боротьби з ними з 5 по 8 лютого.

Маса новин пов’язаних з кредитами, боргами, іпотеками, різними платежами з 5 по 8 лютого. Цей же період, якщо він буде «безноновинний», хороший для вирішення питань пов’язаних з перерахованим.

8 лютого, плюс мінус 5 днів – дуже емоційний період для Водоліїв, ймовірно, що він буде найбільш емоційним для Вас і Левів із усього Зодіаку. Ці дні посилять існуючі тренди, помножать їх енергійність! До того ж, цей же період, дуже важливий для Вашої особистості, усвідомлення і розуміння себе. Ці дні дуже вдалі для нових починань у всіх сферах життя, але особливо відносно особисто Вас: звички, здоров’я, самоосвіта, свою поведінку, бажання, імідж, зовнішній вигляд (схуднути або набирати вагу, змінити зачіску) і тд. тп., іншими словами кажучи – хороші дні для початку того, що Ви можете реалізувати щодо Вас і Вашої особистості, хочете цього самі! Це в якійсь мірі і егоїстичний період, так як Ви будете бажати уваги до своєї персони. А так само, ці дні будуть і примхливими!

З 9 по 12 лютого – романтичний період. У ці дні має покращитися Ваше здоров’я. Хороші дні для фінансових питань, а особливо для кредитів і прохань про допомогу (не тільки матеріальну).

З 11 по 18 лютого – вдалий час для фінансів а так само, знову ж таки: кредитів і боргів, прохань про допомогу у інших людей. Але до фінансів ще додасться дуже продуктивний і успішний період в стосовно кар’єри, досягнень, поваги та соціального стану. Час покращувати ці сфери і розширювати.

З 14 лютого по 5 березня – Водолії будуть дуже вже товариські! Маса новин, поїздок, спілкування! Цей же середньостроковий період дуже хороший для освіти!

З 17 лютого по 13 березня – гармонійний період у житті у Водоліїв, протягом майже що місяця Ви будете дуже гармонійні, привабливі для протилежної статі, милі, харизматичні, орієнтовані на партнерство і пошук компромісів. Особливо привабливі в цей період будуть жінки Водолії, вони зможуть здивувати своєю жіночністю і убити на повал будь-якого! Хоча Водолії по-своєму і егоїстичні, можливо, Ваш егоїзм збережеться і зараз, але все ж навіть він буде більш орієнтований на відносини. Цей же період хороший для налагодження відносин, пошуку нових партнерів для любові і для бізнесу. Фінанси, заробіток, так само повинні будуть порадувати Вас. Вдалий час для інвестицій і дорогих покупок!

22 лютого, плюс мінус 3 дні, можливий психологічна криза і зростання одночасно. Час трансформації себе, своєї психіки. Цей же час хороший для більш глибокого розуміння себе, своїх бажань, духовного та езотеричного, окультного, зростання. Що ж щодо не психології, то в цей період фінанси звернуть Вашу увагу на себе, фінансовий бік життя пов’язана з боргами і кредитами, податками і всілякими платежами. Я вважаю, що цей період хороший для вирішення питань пов’язаних з боргами і кредитами, так що можете, сміливо брати в борг або давати! Краще, правда – брати! Якщо Вам потрібна допомога від інших людей, фінансова чи матеріальна – просіть про підтримку. Слід бути обережніше в ці дні, щоб не сталося травм.

З 24 по 27 лютого – вдалий час для серйозного навчання, написання книг, проведення ділових переговорів, а так само укладання договорів (але краще укладати договори з 28 по 3 березня). Слухайте свою інтуїцію в ці дні і реалізовуйте всілякі осяяння!

З 26 по 1 березня – гарний час для творчості і відпочинку. Будьте обережніше з фінансами, що б не обманутися.

З 28 лютого по 3 березня – гарний час для зміцнення відносин! А так само для оформлення не комерційних договорів.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 5 днів – емоції, час для нового початку.

З 14 лютого по 5 березня – спілкування і навчання, а так само маса новин і поїздок!

З 17 лютого по 13 березня – харизма, привабливість, компромісність.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – фінанси і вирішення питань. Психологічне і духовне зростання.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,280