Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Продовжиться фінансовий тренд, більш активне заробляння і трата грошей, який почався ще на початку січня. Відносини в родині, так само, будуть більш гармонійні – це продовження тренда розпочатого в кінці січня, цей період триватиме до 17 лютого, так що Ви встигнете і налагодити стосунки і прикупити різних дрібничок для дому. Лютий місяць досить славний для Терезів, все ж він місяць Вашої стихії. Спочатку місяці Ви будете дуже емоційні, переживаючі і хвилюючі, особливо за сфери любові, відносин, дружби, творчості, дітей та фінансів, а особливо про любов і відносини. Весь місяць буде мати любовне і творче забарвлення, і тільки в кінці місяця Вам захочеться побути наодинці і «покопатися» в собі.

Не витрачайте особливо багато грошей в період з 4 по 11 лютого, вони Вам потім ще стануть в нагоді. У ці ж дні Ви можете бути досить палкі в стосунках, творчості, фінансах – теж, постарайтеся знайти баланс. Скандали з улюбленими іноді, звичайно, і добре, але все ж … Це досить активний період в сфері фінансів і любові, він хороший, але потрібно бути обережніше, а то ще дістанете головного бухгалтера або кохану людину, доведете до скандалу. І це лише початок.

Як я говорила, перша половина місяця буде дуже вже багатою на події… Вас дійсно може «штормити» в перший тиждень лютого, але після 8-го лютого стане легше (пік буде 7-8), хоча тренди триватимуть до 11 числа. А що за тренди? О, їх буде багато, ось так от одразу й багато …. На самому початку місяця відразу ж «активізуються» кілька сфер життя: будинок, сім’я, стосунки, кохання, фінанси, а так же Ваша особистість (імідж, зовнішній вигляд, поведінка і тд.тп.). У період з 4-9 лютого, Ви будете одночасно: бажати глибини і змін, бажати поглиблення і звільнення, Ви будете дуже пристрасні і ексцентричні, Ви можете бажати трансформувати щось або революціонувати (різниця в цих словах величезна, одне – зміна, а друге – ближче до відриву), Ви будете імпульсивні і глибокі одночасно. І все це, перераховане, буде відбуватися в Вашій сфері дому та фінансів, а так само в стосунках. У ці ж дні, Ви будете одночасно дуже ексцентричні і деспотичні! Дуже харизматичні і енергійні. Але все ж, постарайтеся тримати свою енергію під контролем. А що щодо не психологічних аспектів, то в ці дні в фінансах і сім’ї у Вас можуть відбутися глибокі і несподівані зміни, можливі великі втрати. Ви можете ексцентрично і глибоко змінити свою зовнішність! Бережіть своїх рідних і свій будинок!

Період з 5 по 10 лютого – досить енергійний, здоров’я повинно буде піти на поправку. Це гарний час для заробітку грошей, особливо за допомогою сім’ї.

8 лютого, плюс мінус 4 дня – час для кохання і творчості! Цей період, буде дуже емоційний в сферах любові і творчості, але негативні емоції будуть в ньому тільки до 7 числа, а з 8 – тільки позитивні і радісні! Хороший момент, щоб закохатися або почати творити! Муза повинна Вас відвідати в ці дні. Час приділяти свою увагу коханим і дітям. Зрозуміти, що Ви хочете від любові і почати любов з нового аркуша! Це час дуже вдалий для зачаття!

З 9 по 12 лютого – добрий і радісний період, досить оптимістичний, який так само згладить дні з 4-11. Дуже вдалий для Терезів, особливо в сфері відносин і сім’ї, але не поганий і для фінансів. Це час оптимізму і прозріння, поняття, куди і як рухатися, що робити! Перегляду своїх таємних відносин.

З 11 лютого по 18 число – так само вдалий період для фінансів! І знову, в якійсь мірі, він буде пов’язаний з таємним і потайним, може бути Ви зможете розгадати якусь загадку, яка принесе Вам гроші. Або ж знайдете скарб! Але скоріш за все, що просто завдяки своєму везінню, хтось Вам надасть матеріальну або духовну допомогу!

Гарний час для інтелектуальної творчості з 14 лютого по 5 березня. Пишите вірші? Або книгу? Тоді Ваш час прийшов!

А з 17 лютого по 13 березня – дуже любовний період, як я писала ще на самому початку гороскопу – лютий – місяць любові! У ці дні, майже місяць тривалістю, Ви можете відчувати більше гармонії в любові і ніжності, навіть якщо це і одностороння любов. Цей час згладить і поліпшить любовні відносини, відносини з коханою людиною, дітьми.

22 лютого, плюс мінус 3 дні, час містики і таємниць, езотерики та сенсу буття. Таємниці, які турбують Вас, в ці дні можуть бути розкриті і вирішені. Це гарний час усвідомити себе і свої недоліки, комплекси і страхи. Побороти їх! У ці дні добре б просто відпочивати, усамітнитися. Бережіть своє здоров’я в цей період!

Будьте уважний і зібраний на роботі і в питаннях зі здоров’ям з 26 лютого по 1 березня – ці дні будуть дуже вже ліниві, а зі здоров’ям – можливі отруєння або приховані захворювання.

Дуже хороший період для серйозних проектів з 28 лютого по 3 березня. При тому, що як для серйозних проектів в фінансових питаннях, так і для серйозного планування свого шляху на майбутнє. Це гарний час для взяття кредитів в банку або прохань про допомогу, Ви зможете точно розрахувати свої можливості. Ці ж дні гарні для зміцнення відносин, навіть я б сказала «створення фундаменту» або «структуризації» для відносин (любовних і ділових).

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на лютий 2016

Тримайтеся на початку лютого!

З 4 по 11 лютого – дуже емоційний і стрімкий період!

8 лютого, плюс мінус 4 дня – любов, діти, творчість.

З 17 лютого по 13 березня – гармонія в любові і творчості.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – час «розібратися» зі своїми комплексами і різними таємницями.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,196