Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Стрільця – від Марфи Бомбушкар


Лютий буде значно кращим від січня для Стрільців. Місяць, як і для всього Зодіаку, буде насичений на самому початку і досить монотонний в кінці. Відносини, дружба, поїздки, навчання, різні секрети і таємниці, від особистих до таємниць буття, кар’єра і фінанси – будуть основними темами у Стрільців протягом усього лютого. Початок місяця, та й майже весь лютий – буде часом освіти і подорожей. Кар’єра – в самому кінці місяця. Вже з самого початку лютого плануйте завершення якогось важливого проекту або прийняття рішення про своє соціальне положення (кар’єру, досягнення, повазі і тд.).

Гарний час для довгострокового планування пов’язаного з освітою і навчанням буде в самому початку місяця з 2 по 6 лютого.

Початок місяця буде дійсно вже багатим на події, особливо у фінансовій сфері, а менше в дружбі, роботі, любові і здоров’я. Цей «багатий» період буде з 4 по 11 лютого! Час, коли Ваші фінанси, джерела доходів, робота і заробіток можуть бути надто вже трансформовані, змінені. У ці дні у Вас буде двояке відчуття, з одного боку Ви можете побажати трансформації роботи, а з іншого позбавлення. Теж відноситься і до дружби і до фінансів і до всіх перерахованих сфер. Постарайтеся берегти своє здоров’я в ці дні. У фінансовій сфері можливі несподівані витрати! Складно сказати, хороші або погані, просто несподівані. В цілому, я б порадила бути обережніше з грошима в ці дні.

З 5 по 10 буде досить любовно-сексуальний період для Стрільців. А так же, з 5 по 8 імовірна маса новин і бажання спілкування, хороший час для кар’єри і дома, хоч і короткий період.

8 лютого, плюс мінус 3 дні – час вчитися новому! Цей період дійсно дуже добре підходить для початку вивчення чогось нового, навіть просто для читання книг! Так само ці дні будуть піковими за кількістю новин в лютому для Стрільців! Непоганий час і для подорожей, не зовсім далеких, але можливі аварії та ексцеси в дорозі, будьте обережнішими. А ось з друзями в ці дні будуть досить подвійними, з одного боку можливо дуже сильне поглиблення і зміцнення дружби, а з іншого – бажання звільнитися від тих, хто тисне на Вас.

Але всі ці, перераховані мною періоди, будуть дуже короткі (хіба що вплив на освіту період 8 лютого дасть великий урожай). Так що не особливо переживайте!

Та й з 9 по 12 Ви будете дуже вже гармонійні! Ці дні 9-12 дуже гарні для питань пов’язаних з кар’єрою і своїми цілями на майбутнє, а так само для дружби і любові! У цих сферах Ви можете зробити поліпшення і зрозуміти, як Вам правильно вчинити!

А з 11 по 18 енергії у Вас додасться, особливо в сфері кар’єри! Це гарний час що відстоювати свої погляди і реалізовувати проекти! Постарайтеся зайняти більш лідируючу роль, покерувати кимось. Гарний час і для проходження співбесід, схиляння клієнтів до своєї точки зору, а так само керівництва.

22 лютого, плюс мінус 5 днів, важливий період, особливо для усвідомлення і реалізації, Ваших планів на майбутнє, цілей, прагнень, для соціального становища, кар’єри, досягнення поваги. У ці дні Вашу увагу буде звернено на своє становище в суспільстві. Це дійсно хороший час для масштабних планів і ідей! Ви можете як приймати рішення пов’язані зі зміною робочого місця, так і прийняти рішення про прохання щодо підвищення! Це дні, коли Вам буде хотітися більшого! Слухайте себе і дійте, а не чекайте! Цей же період, хороший для налагодження контакту з батьком або з кимось з батьків. А ще, ці 10 днів, дуже гарні для розширення ділових контактів!

Невелика лінь і мрії по родині можуть відвідати Вас в період з 26 по 1 березня.

З 29 лютого по 3 березня – дуже гарний час для укладення ділових угод. Так само, ці дні хороші для серйозного осмислення, розгляду і розуміння, стосунків – любовних і ділових. Зміцнення їх, укладення договорів, взяття зобов’язань та прохань про зобов’язання.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 3 дні – нове у фінансовій сфері. Бережіть здоров’я!

22 лютого, плюс мінус 5 днів – кар’єра, батьки, керівництво, становище в суспільстві.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,328