Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Скорпіона – від Марфи Бомбушкар


Лютий буде все так само енергійним місяцем, яким був січень, але буде один 7 денний період, коли Ви будете аж надто запальні і агресивні! Але потім енергійність стане більш збалансованою, і до першої декади березня Ви будете сповнені конструктивної енергії. Другий місяць року сильно зверне Вашу увагу на сім’ю і справи сімейні, це буде основний тренд, який почне згасати лише в кінці лютого і до початку березня … В кінці лютого у Скорпіонів буде важливий і вирішальний період в питаннях пов’язаних з дружбою і соціумом.

Початок місяця буде дуже насиченим, постарайтеся бути обережніше.

Є ймовірність змін у сферах освіти і відносин з партнерами в період з 4 по 11 лютого. Цей період 4-10 досить складно обрисувати для настільки глибоких по натурі, люблячих «копатися» Скорпіонів, він досить таки чотирьох значний для Вашого знака. По-перше, з 4 по 11 лютого Ви будете більш запальні, егоїстичні, агресивні, а особливо в питаннях щодо сім’ї та рідних, я б на місці рідних Вас не злила, а на Вашому місці – знайшла інші «груші для биття». По-друге, з 4 по 8 лютого, і з 4-9, і з 4-10 – буде відразу ж три періоди що накладаються, які посилять Ваше лібідо. Перший період, з 4-8, зрадить глибину Вашим відчуттям, бажання трансформації відносин, можливо навіть Ви станете більш безжалісні і деспотичні, а так само маніпулюють в ці дні. Другий період, з 4-9, навпаки зробить Вас більш імпульсивним в стосунках, бажаючими чи свободи або реформації (революції) в стосунках. А третій, з 4-10, просто посилить Вашу пристрасть і бажання. Ось я навіть не знаю, як поєднати і якомога точніше інтерпретувати всі ці 3 періоди …. Але можу сказати точно, що якщо Ви хочете уберегти відносини, які вже вберегти не можна – тоді тримайтеся якийсь час подалі від партнера. І так, це все стосується партнерства любовного і ділового, співпраці, а так же освіти і фінансів. У ці ж дні у Вас є шанс і заробити і втратити, але точно – змінити свою думку. А ще в ці дні Ви будете дуже привабливі і харизматичні! Ах та, і ймовірно відчуття гармонії, навіть при такому динамізмі, так що настрій буде хороший.

8 лютого, плюс мінус 4-5 днів, чекайте нових і несподіваних новин пов’язаних з сім’єю і рідними. Цей період принесе з собою новизну, нові бажання, нові можливості. Може Ви зважитеся змінити місце проживання – це буде новий початок, або знайдете нарешті своє місце проживання – це буде результат. Але все ж, дані дні найкраще підходять для нових начал. Так що, якщо і не зміните місце проживання, то змінити обстановку – викинете старі меблі і купіть нові, було б добре. А так же ці дні змусять Вас звернути увагу на Ваших батьків і родину, ймовірно, так само будуть якісь несподівані звістки.

Гарний час для дружби, відносин і фінансів з 9 по 12 лютого!

А з 11 по 18 лютого – Скорпіонів буде переповнювати оптимізм, бажання більшого і нового, а так само бажання поліпшення існуючого себе (самих себе). Це гарний час, повний енергії! Дуже вдалий для освіти, самоосвіти, навчання в колективах. Та й друзі в ці дні Вас повинні порадувати!

З 14 лютого по 5 березня – більше новин від і про сім’ю. Багато розмов з родичами.

З 17 лютого по 13 березня – будь-які скандали і суперечки, конфлікти, в сімейній сфері зменшаться в ці дні. Гарний час для пошуку компромісів і налагодження відносин. А ще цей період, знову, хороший для поліпшення будинку! У Вас виникне бажання купити нові фіранки або інше приладдя для Вашої оселі!

22 лютого, плюс мінус 3 дні, час розібратися хто Ваш друг, а хто – просто так (не ворог, але й не друг). Дружба і колективи, різні заходи і політика будуть у фокусі Вашої уваги в ці дні. Це дійсно хороший час для того, щоб усвідомити хто Вам справжній друг. Та й цей же період хороший для «збільшення» кількості друзів!

Період ліні і відпочинку з 26 по 1 березня. Але ще він хороший для творчості!

Серйозні ділові договори, їх обговорення та пошук компромісів, а так же висновок – призначайте на період з 28 лютого по 3 березня! Це час хороший для зміцнення близьких відносин і ділового співробітництва. А так же для покупки нерухомості або будь-яких інших офіційних (задокументованих) операцій з нерухомістю.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на лютий 2016

З 4 по 11 лютого – найгарячіша пора!

8 лютого, плюс мінус 5 днів – новини про сім’ю і щось нове в сім’ї.

З 11 по 18 лютого – час енергійності й оптимізму.

З 14 лютого по 5 березня – більше новин в сімейній сфері і спілкування.

З 17 лютого по 3 березня – більш гармонійні стосунки з родиною.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – розуміння дружби!

З 28 лютого по 3 березня – час для зміцнення відносин.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,358