Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Початок місяця буде багатим на великі, грандіозні, величезні, події в сфері партнерства, як в любовному так і діловому вигляді. 3 лютого, плюс мінус 6 днів, чекайте чогось важливого або зробіть самі (результат буде успішним). У ці дні, Ви можете (або самі або Вам) зробити пропозицію або отримати руки або серця, будете хотіти зустрічатися з кимось, або отримаєте або дасте важливу обіцянку. На жаль, якщо події в партнерстві будуть пов’язані з новими діловими рішеннями (договорами, документами) – то результат Ви не отримаєте дуже швидко, а може і взагалі не отримаєте. Це хороший період для любовних відносин. Можу сказати точно, що в ці дні Вашу увагу та емоції будуть зосереджені на відносинах, партнерах, ворогах, коханих. Ви можете зважитися, нарешті на якийсь важливий вчинок у відносинах, або захочете його зробити.

В кінці місяця, Вас, знову, очікує емоційний період, десь з 18 по 20 лютого, емоції будуть переповнювати Водоліїв, як це було в 20тих числах січня. Але відмінною рисою цього періоду буде те, що Ви, найімовірніше, будете відчувати себе трохи самотнім. До того ж це буде дуже змішаний період. З уваги на себе, Вашу увагу буде переключено на фінансову сферу. Знову ж в ці дні, 20 лютого, плюс мінус 4 дні, чекайте новин у фінансовій, дохідній, сфері. На жаль, у ці дні Ви можете бути занадто вже мрійливі щодо грошей, так що будьте обережні! Може бути плани, які Ви будете будувати чи сподіватися, не реалізуються в повному масштабі або виникнуть проблеми на шляху їх реалізації. Це хороший період для заробітку грошей, варто тільки докласти свої зусилля і не надто мріяти, ще в кінці січня Ви більше енергії почали витрачати на фінансову сферу, зараз буде пік. Альтернативою може бути те, що вищестояща людина, керівник, начальник, або інша важлива персона, а так само батько чи дідусь, зажадають у Вас грошей.

Після 20 лютого Водолії будуть більше подорожувати, але не на далекі відстані. Найімовірніше, що до 1го квітня, Ви просто будете більше їздити, спілкуватися зі знайомими, вчитися чомусь новому. Можу так само додати, що в цей період, у Вас зросте кількість сварок з родичами та сусідами, особливо після 17 березня.

В цілому, лютий, досить емоційний місяць для Водоліїв, але нічого поганого статися у Вас не повинно, критичних і небезпечних періодів немає. На початку місяця Вашу увагу буде звернено до партнерства, як діловому, так і любовного, в любовному результати Вас порадують, а ось про ділове співробітництво – не впевнена.

Найромантичнішим періодом буде з 18 по 26 лютого, для всіх знаків Зодіаку. У теж час, з 20 лютого по 26, весь Зодіакальний круг стане більш агресивним, хоча у більшості після 26 ця агресія пройде, у деяких знаків вона залишиться.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 6 днів – важливі події, пов’язані з відносинами, любовними і діловими. У любовних відносинах Вас чекає успіх, а от у ділових, він ймовірний, але «дорогий».

20 лютого, плюс мінус 4 дні – Вашу увагу буде звернено до фінансів. Постарайтеся менше фантазувати, хоча це і буде складно в ці дні.

З 20 лютого і по 1 квітня – більше поїздок, навчання, після 17 березня, ймовірно, зросте кількість скандалів з сусідами і знайомими.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на лютий 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар”

  2. людмила в 19.02.2015 | Відповісти

    хороший прогноз, перевіремо чи він буде дійсним

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 121 T. 0,337