Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Лютий 2015, його початок і перших 2 декади – досить бідні на зоряні аспекти, так що, особливих змін не буде у більшості знаків Зодіаку, включаючи Стрільців. В цілому, я б сказала, що місяць дуже хороший, приємний і веселий для знака Зодіаку – Стрільця. 3 лютого, плюс мінус 4 дні, чекайте хороших, приємних, новин пов’язаних із зарубіжжям, іноземцями, судами. Це хороший період для вирішення проблем в суді. Це хороші дні, для пошуку своїх покровителів або прохання їх про допомогу. 3 лютого, плюс мінус – зазначений період, Ви можете нарешті отримати свою візу і відправитися в подорож. Хоча, це не зовсім хороший період для початку нового, він хороший для закінчення!

У ці дні, Вас може відвідати світла, раптова ідея, прозріння, яке допоможе Вам вирішити проблему, що склалася. Ви будете сповнені енергії, чекайте приємних сюрпризів.

Лютий, Стрільці все так же будуть активні в домашній сфері, хоча, якщо в кінці січня Ви були трохи більш агресивні, занадто акцентували увагу на свої права, активні в домашній сфері, то із закінченням січня Ви станете більш гармонійними в сім’ї.

До 12 лютого, Стрільці могил зауважити, що в їхнє життя повернулися старі партнери, виникло бажання повернуться до старих відносин, в той же час і на роботі виникли старі ситуації, повернення до чогось. До 12 лютого, Ви можете відчувати це «ретро» положення у відносинах і кар’єрі, а так само сповільненість, але після 12 справи почнуть розвиватися швидше.

19 лютого, плюс мінус 5 днів, чекайте важливої події або новин пов’язаних з Вашою родиною. Цілком імовірно, що ці новини, ці зміни, які відбудуться будинку якимось чином будуть для Вас проблемними, як буд-то вони створять стіну у Вас на шляху. При цьому, в ці дні Ви будете досить романтично, мрійливо відноситься до справ сімейних, можете не усвідомити ситуації, що склалася.

Починаючи з 20 лютого, Ви станете менш активними в сімейній сфері, але більш активними у творчості, любові, відносинах з дітьми. Кінець місяця, з 18 по 26 лютого – це один з найромантичніших періодів в 2015 році, для всього Зодіакального кола, а не тільки для Вашого знака. При цьому, спочатку всі будуть романтичними, а в кінці цього періоду (після 21 лютого) більш активними, зухвалими.

Романтичний період, у Стрільців, продовжитися до 1 квітня, в цей час Ви будете більш ризикованими в любовній сфері. Будете бажати нового досвіду в любові. Особливо до 17 березня!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – чекайте новин, хороших, пов’язаних з навчанням, заступництвом, поїздками і судом.

12 лютого – після цього періоду кар’єрні справи і відносини почнуть розвиватися швидше.

19 лютого, плюс мінус 5 днів – домашня сфера. У ці дні, Ви будете дуже мрійливі, але насправді, все не так райдужно, не погано, але не так вже добре як Ви мрієте.

З 20 лютого і по 1 квітня – творчий період у Стрільців, вірогідні й нові романи або новий досвід в існуючих.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,298