Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Спочатку місяці, 3 лютого, плюс мінус 3 дні, Ракам варто очікувати хороших фінансових новин! У ці дні, Вас може відвідати ідея, як заробити гроші, як збільшити свої накопичення, як знайти нове джерело доходів – слухайте свою інтуїцію, а може, Вам просто дадуть грошей і нічого не потрібно буде робити.

Ще в кінці січня у Раків зросли витрати, цей період триватиме всі перші дві декади лютого. Більше, нічого особливо поганого в лютому бути не повинно. Весь місяць фінанси будуть в центрі Вашої уваги. Важливі зміни почнуться в кінці місяця, почнуться нові довгострокові (на пару місяців) тренди.

Перша половина місяця буде не особливо активною, ймовірно, що до 12 лютого у Вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, але після воно піде на поправку.

Наприкінці лютого у Раків почнуться нові тренди. А перші 2 декади – будуть спокійними і безпроблемними, місяць бідний на події.

Спочатку, 19 лютого, плюс мінус 4 дні, Вам варто чекати новин з-за кордону, може це будуть новини пов’язані з Вашою поїздкою або просто новини від іноземців. Так само в ці дні Ви можете отримати новини, які будуть пов’язані з Вашою освітою, судами, покровителями. Новини будуть хорошими, але не дуже радійте їм, так як в ці дні Ви не будете розуміти повністю сформовану ситуацію, будете занадто мрійливо ставитися до неї. Ймовірно, що у Вас на шляху виникнуть проблеми, які в дані дні Вам не видно.

Починаючи з 20 лютого і по травень місяць у Раків буде важливий тренд в кар’єрі, соціальному становищі, повазі і досягнення. Це дуже тривалий період, який можна розділити умовно на кілька частин, які будуть відрізнятися один від одного. Я буду попереджати Вас про «кар’єрних» новинах в гороскопах на місяць, а зараз же, розповім про перший етап з 20 лютого по 1 квітня – в ці дні Ви будете більш активні в кар’єрному плані. Ви більше енергії будете витрачати на кар’єрне зростання, повагу, досягнення. Ймовірно, що в ці дні, особливо після 17 березня, у Вас будуть виникати конфлікти з вищестоящими людьми. Так само Ви більше будете відстоювати свої права на роботі, може бути, захочете зайняти лідируючу позицію.

Кінець місяця з 18 лютого по 26 число – романтичний період у всіх знаків Зодіаку.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 3 дні – фінанси порадують Вас.

12 лютого – здоров’я має піти на поправку.

19 лютого, плюс мінус 4 дні – новини з-за кордону.

20 лютого по 1 квітня – активність у кар’єрній сфері, вірогідні скандали, бажання керувати.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,286