Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Лева, від Марфи Бомбушкар


Початок місяця буде чудовим! 3 лютого, плюс мінус 6 днів, будуть чудові! Ви будете сповнені енергії, творчості, гарного настрою, планів та ідей, надій і віри в світле майбутнє. Деякі Леви вирішать змінити свій імідж і спосіб життя. А ще в ці дні Вас порадує кохана людина, або Ви просто закохаєтесь. 3 лютого, плюс зазначений період, принесе Вам мрії і плоди Ваших праць. Ви можете зважитися на щось нове в своєму житті, і на щоб Ви не наважилися – воно буде успішним. Леви, які самотні, можуть, у ці дні відчувати бажання знайти свою любов, а Леви з партнерами – перейти на новий рівень відносин.

У ці дні, Львів, може відвідати геніальна ідея, або фортуна, яка дозволить Вам набути впевненості у своїх планах і їх реалізації. До того ж, в ці ж дні, Вам може випасти вдала поїздка, цілком імовірно, на далеку відстань.

У лютому у Вас все ще продовжитися тенденція до розтрати грошей, яка почалася ще в середині січня. Ця тенденція продовжитися до 20го лютого, хоча із закінченням січня, Ви повинні були помітити, що і доходи у Вас зросли.

19 лютого, плюс мінус 3 дні, у Вас можуть бути як несподівані витрати, так і доходи. Я б не радила в ці дні давати комусь гроші в борг, робити інвестиції, брати в борг. В цілому це хороший період, але Ви не будете усвідомлювати повністю ситуацію, Ви будете дуже мрійливо ставитися до грошей.

Після 20го лютого і до травня місяця у Львів настане період навчання, поїздок, спілкування з іноземцями.

Найромантичнішим періодом, за всю весну і зиму 2015 буде з 18 по 26 лютого.

Лютий – це чудовий місяць для Вашого знаку Зодіаку!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 6 днів – дуже хороший період! Ви здатні на багато чого! Особливо вдало складуться справи у відносинах і Ваших прагненнях.

19 лютого, плюс мінус 3 дні – чекайте новин у фінансовій сфері, але будьте обережні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,280